Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ebben a melegben nálatok gyakori a családon belüli erős szag? fórum

Ebben a melegben nálatok gyakori a családon belüli erős szag? (beszélgetős fórum)


2021. aug. 13. 20:55
Szellőztetés után néha különböző szagok jönnek be az utcáról, a lakásban semmilyen kellemetlen szag nincs.
2021. aug. 13. 20:43
Nekünk nincs ilyen problémánk.
2021. aug. 12. 16:50
Nem! Nekünk van olyan speciális izé...víz a neve.
2018. aug. 4. 12:52
Nincs,szerencsénkre és a kedvesem sem az a tipus.De tudom van aki igy van "megáldva,még nőknél is észleltem.
2018. aug. 4. 12:33

Igen, 'apám' gondoskodik róla. Sajnos nem csak nyáron, mert nincs jóban a tisztálkodás semmilyen formájával, de ilyenkor a hőségben mégrosszabb a helyzet.

Én fürdök, használok dezodort, a karom alatt sem engedem Bodrit megtelepedni (a stift is hasztalan volna a bőr helyett a szőrre kerülve, emiatt is szedem le), a lábamat sem zárom cipőbe ezer fokban, szóval nem vagyok biológiai szagfegyver és a fateromat is próbáltam már sokszor jó irányba terelni ilyen téren, de hatástalan volt. Már nem tépem a számat, mivel eredménytelen, egyszerűen próbálom kerülni az 1-2 méteres körzetét, főleg ilyenkor nyáron. Nekem égő mások előtt, hogy ilyen, nem értem, hogy őt hogy-hogy nem feszélyezi?

24. Lia14 (válaszként erre: 18. - F.frezia)
2018. aug. 2. 21:49
Én a filmtől kerültem ilyen állapotba.. szinte ereztem a szagokat.
2018. aug. 1. 20:10
Szoktunk fürdeni!:-)
22. globus
2018. aug. 1. 18:11
Nincs erős-szag... ha nagyon erő-szagoskodik, megcsupálom!
2018. aug. 1. 18:04

Nem értem a kérdést.

Nem vagyunk büdösek ha erre vagy kíváncsi:)

Fürdünk, zuhanyozunk, szappan, testápoló, hintőpor, stift, klíma, tiszta ruha csodákat tud tenni:)

2018. aug. 1. 17:37

Hogy erre az érdekfeszítő kérdésre is válaszoljak: nem.

Szagok szerencsére nincsenek, de izzadok és utálom mikor rám tapad a ruha és úgy érzem ragadok.

Napi több zuhany és kizárólag pamut/biopamut felsőket hordok.

19. Guruljka (válaszként erre: 7. - Smirnoff)
2018. aug. 1. 17:34
Együtt repültök, vagy csak ő?
18. f.frezia (válaszként erre: 10. - Ikres_anyu)
2018. aug. 1. 17:32

Erről eszembe jutott egy könyv: A parfüm-egy gyilkos története.

Ott úgy leírja az író a szagokat, hogy egy hajszál választott el attól, hogy elhányjam magam.. 😁

2018. aug. 1. 15:56
mindketten dolgozunk a késő esti órákban ketten ( alig ) vagyunk otthon és a szobamacska. Nekünk nincs szagunk, de a macsekot ma megfürdetjük ( de lehet hogy csak a kanszagát érezzük ) . Annnyira gyűlöljük a meleget, hogy valameiykünk állandóan a kádban van, váltjuk egymást.
2018. aug. 1. 15:32
Mindenki mosakszik, így nem
2018. aug. 1. 15:29
Nem
2018. aug. 1. 15:23
Nem.
2018. aug. 1. 15:16

Nálunk a párom izzadós, de szerintem ez összefüggésben van az étkezéssel is, meg a munkahelyén is 10-12 órát van egy cipőben, úgyhogy a lábának egész évben van szaga. Ilyenkor nyáron meg mire hazateker teljesen leizzad, nem kellemes az illata meg úgy puszit adni neki, hogy csurog az izzadság a szája szélén is. Szerencsére nem sokáig kell elviselnem így, mert ahogy hazaér pár percen belül lezuhanyzik. Meg éjszaka izzad az ágyban, de az nem szokott szagos lenni, az inkább őt zavarja.

Ilyen melegben azért én is megizzadok hónaljban, napjában többször megmosom, meg nyilván dezodort is használok. Én magamon nem érzem, hogy büdös lennék, meg szerencsére mások sem mondták még, pedig ha valami rossz illatot érzek én rögtön szagolgatom magam, nehogy én legyek a bűnös, meg néha másokkal is megszagoltatom magam. :-)

12. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Ikres_anyu)
2018. aug. 1. 15:16

Én minden szagot megérzek úgy máson, mint magamon, vagy lakásban, vagy üzletben, villamoson, nagyon zavaró, hogy ilyen szaglásom van.:((


Azt a férfit én a Ridikül c. műsorban láttam.:)

11. petka
2018. aug. 1. 13:40
Én nem nagyon izzadok, a többiek meg nem nagyon büdösek, akkor sem ha izzadnak.
10. ikres_anyu (válaszként erre: 9. - 04424e865e)
2018. aug. 1. 13:20

Egyszer hallottam egy riportot azzal a fickóval akinek nagyon jó az orra, parfüm szakértő, vagy micsoda. Na ott még nem tartok, nem is fogok szerintem, de érdekes volt őt hallani, aki még az emberi test alapvető illatát is megérzi az utcán, akár kellemes, akár kellemetlen.

Eredeti kérdésedre válaszolva, próbálom kerülni a közelebbi kontaktust, ha egyszer valakin már éreztem "büdi" szagot előtte. Mondjuk nyilván ez tágabb családban, esetleg ismerősök között jellemző.

9. 04424e865e (válaszként erre: 8. - Ikres_anyu)
2018. aug. 1. 13:15
Végén még szagértő leszel. :)
2018. aug. 1. 13:12

Hirtelen erőszakot olvastam! :-)

Viccen kívül a családban kevésbé, ellenben bárhol bármikor ki tudok szúrni "illatos" emberkéket!

"Tömegközlekedés, fenti kapaszkodó... atléta..." szitu,pl csak egy a sok közül, stb.

7. Smirnoff (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2018. aug. 1. 13:07
Nem. Torokgyulladas, 4. napja volt 39 fok körül a láza, mikor hajlandó volt orvoshoz jönni. Az a kevés folyadék, amit elfogyasztott, rohamléptekben távozott belőle. Ilyen esetben még többet kell inni, de én voltam a fasz, hogy mit okoskodok. Még nem is evett. Tegnap már szó szerint alig állt a lábán, a laboreredmenye szerint az elejétől itt háztartásában már hullara felborult, és vagy erőt vesz magán, és tényleg isziky eszik, ha nem is esik jol, vagy találkozunk újra bentfekvosen... Annyira nem erőlteti magát, ami elég szar, mert holnap megyünk Bp-re, városon belül repter, pár óra várakozás, repülés, és akkor ott is meg haza kell jutni.
2018. aug. 1. 13:04
Mi zuhanyzunk, akár napközben is többször.
2018. aug. 1. 12:59

Vagy trágyadombba süllyesztés, az is népi gyógymód.


Jobbulást kívánok!


Kiszáradt? Napszúrás?

Szerencsére lehet szellőztetni, aztán majd rendeződnek a dolgok.

4. Smirnoff (válaszként erre: 3. - 04424e865e)
2018. aug. 1. 12:57
Szerencsétlen kiszáradt embernek már csak egy kis vér leszivas kellene :D
3. 04424e865e (válaszként erre: 2. - Smirnoff)
2018. aug. 1. 12:52
Akkor rajta már csak a piócás ember segíthet.
2018. aug. 1. 12:50
Haaat, a pasim nem a család tagja, de napok óta itt fekszik nálunk, és nem csak meleg van, de lázas is. Hiába cserélem az ágyneműt, és zuhanyzik le, rövid időn belül visszater a szobába az erős szag.
2018. aug. 1. 12:45
Mindenki őszintén!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook