Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányos vagyok de nagyon nincs hangulatom semmihez fórum

Magányos vagyok de nagyon nincs hangulatom semmihez (beszélgetős fórum)


10. fincsi5 (válaszként erre: 8. - 12d083b51b)
2015. márc. 1. 17:02

Nem tudom, lehet nem érzett még rá a fórumozás jó oldalára.

Pedig az is van és hátha jót tenne neki.:)

2015. márc. 1. 16:51
A nyomottság nálam is megvan, pedig 1001 dolgom lenne és egyszerűen ha bármibe belekezdek nincs kedvem hozzá, nem megy jön a kudarc és semmi nem tud felvidítani... szerintetek ez miért lehet?
8. 12d083b51b (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2015. márc. 1. 09:26

Igen, szinte naponta érnek ide egymással ellentétes irányú időjárási frontok. Valamelyik nap pl. azzal kezdte a rádió: "ma kettős fronthatás"... az azt jelenti, hogy egy napon belül kapunk mi a nyakunkba "hideget is - és meleget is"!

Erre szoktam mondani, hogy jó átvészelik a szívbeteg, és a vérnyomás-problémával küzdő.

Szóval még az egészséges embert is megviselik ezek, éppen ezért kell minél több praktikát bevetni annak érdekében, hogy erősítsük az immunrendszerünket, és ami módszert csak el tudunk képzelni, javítsuk a napi közérzetünket, hangulatunkat.


Pl. a fórum-indító nyugodtan betársulhatna valamelyik csevegős oldalra, vagy éppen fórum játékra, verselősre, stb. stb. De nem látom sehol, hogy ide jönne közénk!! Hol van? Merre van??

7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Kleeri)
2015. febr. 28. 16:25

Nem tudom, de ma 4 ismerős mondta, hogy nem tudott aludni, kettőnek napok óta fáj a feje, én se találom a helyem, olyan "valami nem az igazi ".

Jól alszom de korán ébredek, azt mondják; front.

De ilyen sokszor?:(

2015. febr. 28. 16:07

biztos meg van az oka,

(fáradt vagy? bántott valaki? elhagyott valaki? nem figyelnek rád?, rossz a munkahelyed?)

próbáld megtalálni az okot, akkor tudsz tenni azért hogy megint jól legyél

5. sósbi (válaszként erre: 1. - Tasika46)
2015. febr. 28. 15:03
Van valami oka, vagy a szokásos tavaszi fáradság?
2015. febr. 28. 14:26
Nézz meg egy jó filmet (Ajánlom: Carrie-t, most láttam, nekem nagyon tetszett!) vagy olvass egy könyvet. Foglalad le magad valamivel :)
3. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Tasika46)
2015. febr. 28. 13:38

Tavaszi fáradság = vitamin-hiány. Ilyenkor vitamint kell pótolni = citrom, hordós káposzta, cékla.

Májban a D-vitamin, ill. tudomásom szerint az olajos magvakban is van mint dió, mogyoró, pisztácia és hasonlók.

Előnyben kell részesíteni a színes-ételeket. Lehetőleg úgy kell asztalra-tányérra tenni, hogy minél színesebb legyen, egymás mellett a zöld-piros-sárga, amit éppen tudsz.

Rengeteg mozgás a szabad levegőn, séta-gyaloglás, ha van lehetőség futás, kerékpározás, stb. stb.

2015. febr. 28. 13:28
Majd elmúlik. Jön a tavasz!:)
2015. febr. 28. 12:43
Nem tudom mi a megoldás az én bajomra, de még soha életemben nem éreztem magam ilyen mostohán

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook