Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma reggel elesett a kislányom és megsérült az ínye (vérzett is) szerintetek lehet ebből nagyobb baj (kiesik a foga)? fórum

Ma reggel elesett a kislányom és megsérült az ínye (vérzett is) szerintetek lehet ebből nagyobb baj (kiesik a foga)? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 18. 14:47

Ha nagyon aggódsz nézesd meg egy fogorvossal a biztonság kedvéért! Ha nem esett ki azonnal a foga, talán nem lehet nagyobb baj, de előfordulhat, h a maradandó foga károsodik! Főleg, ha az ínye is sérült.

Ezt csak azért írom, mert én kétéves koromban jó kislány lévén hintáztam a széken és leestem, kitörött a fogam. Már elmúltam 10 éves, mikor a maradandó fogam nőni kezdett, azt hitték a szüleim, nem is lesz (persze fogorvoshoz nem vittek el...)és nem is lett szép :(((

2009. máj. 18. 14:12

Csak az aggaszt hogy van egy csík a foga felett lila színű.Remélem begyógyul.

Köszi VÁLASZOKAT.

2009. máj. 18. 14:10

Ha nem csúszott be a foga az ínybe , akkor nem lesz baj.

A lányom többször megütötte az egyik fogát - volt, hogy véres lett körülötte, kicsit szürkébb lett a külseje, - de nem jelentősen,- mint a többi - már kiesett neki, direkt megnéztük , egészséges volt a belseje is.

2009. máj. 18. 14:06
szerintem nem,az enyém többször elesett, de nem lett komoly baja a fogainak.
2009. máj. 18. 13:57
Kicsit meg vagyok ijedve.
2009. máj. 18. 13:56
Ma reggel elesett a kislányom és megsérült az ínye (vérzett is) szerintetek lehet ebből nagyobb baj(kiesik a foga)?Maradt egy heg a foga fel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook