Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lyndinette 20 szedésével kapcsolatban segítenél? fórum

Lyndinette 20 szedésével kapcsolatban segítenél? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 14. 14:03
Szerintem kell kiegészítő védekezés,mert te nagyon összevissza szedted.
2013. jún. 14. 12:41

Szerintem is alkalmazzatok kiegészítő védekezést! Biztos,ami biztos!

Minél előbb keress egy új nőgyógyászt,aki majd segít!

Figyelj oda,mert tényleg nem cukorkáról van szó.

Én is Lindynette 20-at szedek már bő 3 éve. Mindig pontosan szedem,nem hagytam ki egyet sem.

2013. jún. 14. 07:26

Én ilyen szedés mellett, azért vigyáznék!

Mi most beszéltük meg a párommal, hogy nem szedem tovább, de amíg szedtem, akkor nekem mindig az volt az első reggel, hogy bevegyem.

2013. jún. 14. 06:36

Remélem, azt tudod, hogy hormontablettát szedsz, nem pedig TicTac-ot!


Ennél nem lehet kényed-kedved szerint néha beszedni, néha abbahagyogatni, önkényesen kevesebbet beszedni, kihagyogatni szemeket, megkezdett levelet csak úgy abbahagyni ...


Ja, és igen: ha cukorkaként szeded , akkor kell a kiegészítő védekezés.

2013. jún. 13. 21:18

Sziasztok!

Régebben szedtem a Lyndinette fogamzásgátlót. A lényeg h megkezdett levélnél hagytam abba. Később megint elkezdtem szedni. Egyszer elfelejtettem kiváltani, de eszembe jutott hogy megvan még az a megkezdett levél. Beszedtem, és mikor elfogyott folytattam egy új levéllel. a lényeg, hogy most mindig beveszek valamennyit a levélből, és utána kell tartanom a 7nap szünetet.

Szóval kedden vettem be az utolső szemet - egyébként szombaton kellett volna, de most nem kezdtem meg az újs levelet, hanem most tartok 7 napszünetet. Szóval 4 nappal előbb hagytam abba. Szerintetek ez baj, vagy ilyenkor vigyázni kell ha szexelünk? Nőgyógyászom kiköltözött külföldre, és most nem tudtam még másikat keresni, így nem tudtam kihez fordulni :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook