Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Loomya fogyasztószer fórum

Loomya fogyasztószer (beszélgetős fórum)


13. 68mimi
2015. dec. 22. 08:58

Nekem úgy tűnik, lassan egy szótárt felcsapva keresnek nevet egy-egy újabb fogyasztó terméknek, az összetételnél pedig minél ismeretlenebb-annál jobb növényeket, bogyókat sorolnak fel összetevőnek. A weboldalukon nem véletlenül nincs a kapcsolat pontnál email-cím, nincs telefonos elérhetőség, nincs visszaküldési cím. Viszont az Ászf-ben van néhány furcsa kitétel:

- pl. ha ingyen szállítással kaptad, de reklamálsz, még a kiküldés költségét is ki kell fizetned,

- ha reklamálsz és visszaküldöd, minimum két szállítási költséget buksz,

- ha csak elállsz a vásárlástól és visszaküldöd, akkor buksz egy postaköltséget.

A vásárlói vélemények egészen mesebeli eredményekről írnak: havi 25-17 kg fogyásról, sőt, még akinek lógó, petyhüdt bőre volt, abból bomba nő lett, aki után futnak a férfiak.

Hihető, nem?

Némi kereséssel még ezt találtam:

"A pirulákat pedig a Loomya International Ltd. Shenzen, China készíti. Innentől hihető a 100% természetes összetevő. :-]

Ha pedig megfelelő forrást találtam, akkor ebben egy amfetamin-származék (sibutramine) található főként. Mellékesen nem egészen legális, de az fentiekből is egyértelműen következik."

Tavaly év elején indították a terméket, akkor még 1-másfél hónap volt a szállítási idő. Akkor bejelentették a forgalmazást a NAV-nak, mi történt, nem tudni, idén újra kezdték a hirdetést. A vélemény róla: "Ez megint valami USA FOß , kínai olcsó alapanyag sok szorgos kínai keze által agyonra fertőzött szotyok! "

Nézzétek meg, mennyiféle névtelen csodaszert gyártanak Kínában, fillérekért lehet onnan beszerezni, és ezeket akármilyen fantázianéven árulják nálunk aranyáron. Bomba jó üzlet - ilyenről álmodik mindenki, aki gyorsan akar meggazdagodni a naív embereken aztán eltűnni a ködben, és mindig akad, aki a csodákban hisz - csak meg kell nézni, mennyi fórumtéma nyílt csak ezen a portálon ilyen csodaszerek témájában.

Hajrá, szedjétek csak, aki ilyeneket szed, megérdemli a sorsát!

2015. dec. 21. 22:31
Annyira aranyosak vagytok ! De nagyon jól irjátok és aranyosak vagytok.....és tök igazatok van .....
2015. dec. 21. 22:05
Nekem van egy tökéletesen bevált módszerem. Nem éppen fogyókúra, de arra is kiváló és hízni tuti biztosan nem lehet tőle. A neve: MÉRTÉKLETESSÉG.
2015. dec. 21. 21:48
Nekem a futócipő vált be, de csak külsőleg és rendszeresen használva, nem kúraszerűen! ;)
9. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Syria)
2015. dec. 21. 20:25
Vagy inkabb a lustakat😝😜
8. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Lilluszka)
2015. dec. 21. 20:21
Próbáld ki.Állítólag visszafizetik a pénzt ha nem fogysz le.Mire megérkezik simán leadod a kilóid.
2015. dec. 21. 20:18
Koponyának olvastam...
6. syria (válaszként erre: 1. - Lilluszka)
2015. dec. 21. 19:04

Nagyon hatásos!

Annak a bankszámlájának, aki palira tudja venni a hiszékenyeket.

5. da16da8965 (válaszként erre: 1. - Lilluszka)
2015. dec. 21. 18:29
A honlap leírása alapján tipikus szellemi bájital.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Lilluszka)
2015. dec. 21. 17:36
Aha, tök jó. Én már alig látszom. Ki a földből.
3. Jucci86 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2015. dec. 21. 17:03
:DDD A legjobb!
2015. dec. 21. 16:57
Én csakis és kizárólag a bicikli nevű fogysztószert használom. Semmi mellékhatása, 100%-ban egészséges, nagyon hatásos. Mellette annyi csokit zabálhatok, amennyi belém fér.
2015. dec. 21. 16:18
Használta valaki a loomya nevű fogyasztószert? Hatásos? Ha igen, ki mennyit és mennyi idő alatt fogyott vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook