Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lomtalanítás Újbudán (Bp. XI. kerület, Fehérvári út-Andor utca környéke) tudja valaki mikor lesz idén? Még nem kaptunk róla értesítést... fórum

Lomtalanítás Újbudán (Bp. XI. kerület, Fehérvári út-Andor utca környéke) tudja valaki mikor lesz idén? Még nem kaptunk róla értesítést... (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 12. 12:28
Én úgy tudom, hogy egész Bpestre érvényes, hogy megszüntetik a régi rendszert a kukázók miatt és helyette évente 1* ingyenes lomtalanítást biztosítanak kérésre, tehát bármikor kérhető. Gondolom ez társasházaknál az egész házra értendő és nem személyre.
2012. márc. 12. 12:11
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Sajnos nem lettem okosabb... :(
2012. márc. 12. 11:33
Bocsi...vacakol a klaviatúrám...:)))
2012. márc. 12. 11:32

SZia!:)

Mindig szeptemberben van nagyon ritka hogy tavasszal is.

A változtatásról én is hallottam de úgy tudom ez még csak terv.Aztánmajdmeglátjuk!:)

4. Ancsa 37 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. márc. 12. 11:26
Igen, tudom olvastam...ezzel nincs is gond, de a holmi lecipelését meg kell előre szerveznünk-ez pedig idő. Ezért kérdem, hátha valaki errefelé lakik és tud valami infót.
2012. márc. 12. 11:24
Igen, de ezen is változtatni akarnak 1-2 napja volt a tévében... Évente 1x lesz és a társasházak kérhetik majd mikor akarják,de abban még nem állapodtak meg ingyenes lenne-e, mint most vagy fizetni kéne érte.
2012. márc. 12. 11:23
Azért nem teszik közzé, hogy a "lomisok" ne lepjék el a kerületeket. Mi is egy héttel előtte értesültünk róla. A megszokott időtől jóval előbb történt meg.
2012. márc. 12. 11:15
Lomtalanítás Újbudán (Bp. XI. kerület, Fehérvári út-Andor utca környéke) tudja valaki mikor lesz idén? Még nem kaptunk róla értesítést...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook