Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


264. baby39
2010. nov. 16. 19:44

Szia Méz!


Nagyon sajnálom hogy nem sikerűlt! Abban azért valóban szerencsés vagy ,hogy így 1 petefészekkel is sikerűl még petesejtet nyerni.

Azt egyébként nem értem hogy az első stimuból ha 4 megtermékenyűlt akkor miért csak kettőt ültettek vissza? Mi lett a másik kettővel? Ki az orvosod?

Az AMH vizsgálat az csak azt mutatja ki hogy mennyi még a petesejt tartalékod. A megtapadásra nem mutat nem ad magyarázatot.

Egyébként én is Debibe járok!

263. Méz111
2010. nov. 16. 19:13

Zsuzso!

Megnéztelek!:)

A neved nagyon ismerős volt,az email-címedből.Jo pár közös ismerősünk van,de egyikőjükhöz sem tudlak kötni.Dec.26.?Ha az,bejelölhetek?

262. Méz111
2010. nov. 16. 18:45

folyt..

Azt gondolom,az orvos csak úgy csinálja,mert idejöttem,így van vele.Az 1. után megkérdeztem,mi lehet az oka? Válasz: szerinte semmi,csak nem jött össze.Én bevettem.De most nem hagytam magam.Magyarázatot most se adott,de szoszerint kicsiholtam belőle,hogy vizsgálatokat akarok,mondja meg,mit javasol.Itt tartok.AMH,inhibinB,IR.Ezeket mondta.Mivel másfél hete tudom,h nem sikerült a második sem,várok picit,hogy ürüljenek ki a hormonok.

Ahová járok:debreceni Kaáli.

Sztem öregnek tart a doki,és azért nem vesz komolyan.Nem vagyok neki eredményhozo..

Zsuzso!Megnézlek az iwiwen.;)lehet ismerjük egymást?!

261. Méz111
2010. nov. 16. 18:33

Sziasztok Lányok!

A helyzet annyira nem szupi.Már csak 1 petefészkem van.Több mint 20éve kivették a másik!!!oldali petevezetővel.Cyszta+méhenkívüli.Vagyis 20 éve az az 1 dolgozik,dobálja ki magábol.Vajon mennyi lehet még benne?! :(

Az 1.lombik (márciusban) hosszú protokol volt,így teljesen felépítették az új ciklust.Büszke is voltam,h 1 oldalon 5 lett,mégha 2-t kaptam vissza,akkor is.

Legközelebb 3 honap múlva viszont nem tudtunk kezdeni,mert lett a petefészekben egy cyszta,várni kellett.Oktoberben végre kezdhettünk.

A cyszta sztem a hormonoktol lett,mert már 100 éve nem volt.Én pedig megérzem,van tapasztalatom..

Az orvos szerint:"hááát,nem tudom,lehet attol is..."

De a lényeg kezdtünk,de rövidet.Itt félreértettetek,1 tüszö 6.napon már 14mm-es lett,így másnap már tüszőrepit kellett beadnom,így a többi,nem mondta mennyi ,meg se érett,le se lehetett szívni..Az egyszemke viszont szépen megtermékenyült,osztodott,csak sajna nem tapadt meg.De 3-ad esélyes volt másokhoz képest,akik 3-at kaptak vissza akkor,és képzeljétek,mindegyikőjüknek sikerült,csak nekem nem.folyt..

260. LZsuzsó (válaszként erre: 252. - Méz111)
2010. nov. 16. 17:41
Mézi! ha elsőre 4 termékenyült meg és csak kettő lett beültetve, másodjára is többen megtermékenyültek, de nem tudták a többit megvárni, mert egy korán érő volt, de attól még ott voltak. Miért nem fagyasztották le őket. A mi korunkban már mindenre kell gondolni, lehet legközelebb már neked se lesznek ilyen sokan, bocs inkább legyenek, de gondolom a sok hormon neked sem hiányzik.
2010. nov. 16. 17:34

Sziasztok!

Köszi Vera, már teljesen jól vagyok. Nem tudom mi volt az az egy napig tartó betegség, de túl vagyok rajta.

Mézi! Te tényleg szerencsés vagy azzal, hogy ennyi idősen (egyidősek vagyunk :)) ennyi petesejted van és azok ilyen rendesen osztódgatnak. Sajnos tényleg az a tapasztalat, hogy verni kell a tam-tamot és sokszor magunknak utána járni, hogy mi lehet a baj, mert az orvosnak nem annyira fontos, mint nekünk. Én is kiváncsi vagyok, hogy hova jársz. Nekem az lenne a természetes ha már a legelején kizárnák a kudarc minden eshetőségét, nem pedig 2-3 sikertelen program és sok 100.000 Ft elbaltázása utána derülnének ki olyan dolgok, amiket az elején egy rutinvizsgálattal ki lehetet volna szűrni.

258. Vera63
2010. nov. 16. 15:42
zsuzsó meggyógyultál? Mennek a drukkok!!!++++++++
257. Vera63 (válaszként erre: 255. - Svica)
2010. nov. 16. 15:41
Az elején jól írtad Svica, antagonista protokoll, most néztem utána interneten:)
256. Vera63 (válaszként erre: 252. - Méz111)
2010. nov. 16. 15:22
Szia Mézi! Üdv. közöttünk! Hát te tényleg szerencsés vagy a petesejteket illetően. Amúgy melyik intézetbe jársz? Mikor kezditek a kivizsgálásokat? Abban az intézetben ahová jártok?
255. Svica (válaszként erre: 251. - Svica)
2010. nov. 16. 12:16
bocsi, agonista protokoll, már nem tudok írnise:)))
254. Svica (válaszként erre: 252. - Méz111)
2010. nov. 16. 11:57

Szia Méz!

Te nagyon szerencsés vagy, hogy ennyi petesejted van még, mi itt küzdünk, hogy legyen legalább egy.Talán nálad a méhnyálkahártyával van gond.Ezt a következő ciklusban megtudják nézni, de nem értem miért nem figyeltek erre.

253. Méz111
2010. nov. 16. 10:22

Velo!

Az egyik barátnőm ismerőse az 5.lombiknál lett terhes 45 fölött,és most szült nemrég 46-ra teljesen egészséges kislányt!!!!Nem feladni!!!

252. Méz111
2010. nov. 16. 10:02

Sziasztok Lányok!

Tegnap este találtam ide,de már nem volt energiám írni.Elolvastam az összes oldalt,jövök Hozzátok hasonlo gondjaimmal.

43 éves lettem nemrég,és még nincs 1 éve,hogy késői babaprojektbe kezdtünk a párommal.2 lombikon vagyunk túl,sajna sikertelenül.Az orvos a kötelező alaphormonon kívül semmit se kért,lévén a probléma a petevezetők,és főként a korom.A párom sp.lelete 2x jobb az átagnál,pedig már 46 éves múlt. Most eldöntöttem,hogy nagyon kivizsgáltatom magam,mielőtt belevágnék a 3.ba,mert valami csak lehet.Az elsőnél 5 tüszőből 4 termékenyült meg,de végülis 2 8sejtes lett beültetve,a másodiknál az egyik előrefutott,így hamarabb érte kellett menni,a többinek nem lett ideje megnőni.De 1 tüszőből 1 ps.megtermékenyült,sőt osztodott is szépen(ezalatt tiszta ideg voltam)8 sejtesen vissza is kaptam,de nem tapadt meg..Hát ez az eddigi történetem.

Nagyon örülök Nektek,már nem érzem,hogy egyedül vagyok ennyi évesen babára várva.

Mézi

251. Svica (válaszként erre: 236. - Vera63)
2010. nov. 16. 09:05
Szia Vera, az antagonista protokoll, amikor a ciklus 3. naptjától kezdik a szuris stimulációkat. Most már csak azt várom, hogy kezdődjön a vérzés.
250. Svica (válaszként erre: 241. - Velociraptor)
2010. nov. 16. 09:00
Mire gondolsz Velo én csak jót hallottam róla?
249. Svica (válaszként erre: 237. - LZsuzsó)
2010. nov. 16. 08:57
Szia Zsuzsó, próbálj lazítani és nem gondolni rá. Nagyon jól indultak a dolgok izgulunk értetek.
248. Vera63
2010. nov. 15. 12:23
Szia Svica! A www.kapu.hu-n találtam egy cikket, a dokid nyilatkozik a ,,Nőket értintő relytéjes kór" címen. Szerintem jó orvost választottál!!!
247. Vera63 (válaszként erre: 246. - LZsuzsó)
2010. nov. 15. 11:45

Vigyázz magadra, remélem hétvégén feküdtél! A terhességi tesztek azt írják, hogy a 10. napon kimutatja, hogy van-e baba, szerintem is cdütörtökön vagy pénteken tesztelhetsz.

Mennek a drukkok!!!+++++++++++++++

Baby neked is drukkolok nagyon, ugye szerdán kapod meg az embriócskákat? Hányat kérsz vissza?

246. LZsuzsó (válaszként erre: 238. - Vera63)
2010. nov. 15. 09:11
Szia Vera! Ma egy hete volt a beavatkozás, szerintem pénteken már lehetne csinálni egy tesztet. Lehet, hogy azért szúrt a hasam alja, mert elkapott valami vírus és a nyirokrendszerem egy kicsit belobbant. Tegnap elég rosszul voltam, fájtak az ízületeim, meg hőemelkedésem volt. Remélem ez nem befolyásol semmit. Ma már jobban vagyok, csak a fejem fáj, meg szédülök.
245. Vera63 (válaszként erre: 244. - Baby39)
2010. nov. 13. 16:14
Bocsi, ezt a lehetőséget eddig nem ismertem, de tök jó! Válaszoltam neked!
244. baby39
2010. nov. 13. 12:20

Vera!


Válaszoltam neked,de priviben írtam .Nézd meg itt a hoxán az üzeneteidet!


Zsuzsó!


Mennek a drukkjaim neked!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

243. Vera63 (válaszként erre: 239. - Velociraptor)
2010. nov. 13. 10:00

Szia Velo! Ez pont úgy van ahogy írtad. Donorral 50%-os esélyünk lenne. Tudod, én nagyon idegenkedtem eddig ettől, de ha arról lesz szó, hogy vagy donorral baba vagy sehogy, akkor donor. De ki? Idegent netről nem akarok. A bátyám lánya nem fog belemenni, tudod ő ,,olyan", marad a baráti kör és az ismerősök. Még senkinek nem említettem, de elég necces dolog ha visszautasítanak. Fel kell venni a plépofát. Azért még egy próbálkozást megér a dolog, nektek is szerintem, had szenvedjünk ha nem sikerül...:(

Baby nem válaszoltál, mennyire veszik komolyan a Kaáliban a rokoni kapcsolatot? Hogy kell bizonyítani?

242. velociraptor (válaszként erre: 238. - Vera63)
2010. nov. 13. 09:43
Zsuzsó, mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!
241. velociraptor (válaszként erre: 235. - Svica)
2010. nov. 13. 09:42
Svica, nagyon örülök a jó híreknek, és őszintén drukkolok. Viszont Fülöp Dokival kapcsolatos érzéseim erősítést nyertek..
240. velociraptor (válaszként erre: 236. - Vera63)
2010. nov. 13. 09:41
sztem mindent meg lehet egy normális dokinak említeni együtt kell döntenetek...
239. velociraptor (válaszként erre: 232. - Svica)
2010. nov. 13. 09:38
Az a helyzet, hogy donorral 50-szeres esély lenne...pont az a gond, hogy kevés egy-kettőből ebben a korban az esély...azt hiszem most is volt "valami" csak az egyik genetikai állomáson kibukott...ez van...
238. Vera63 (válaszként erre: 237. - LZsuzsó)
2010. nov. 13. 07:56
Szia Zsuzsó! Izgulok ám érted! Te vagy most az akciózó közöttünk. Mikor fogsz tesztelni? Legyél te az első sikertörténet közöttünk! Minden jel jó lehet, ha előtte nem volt ilyen, pozitívan állj a dolgokhoz és sikerülni fog! Emlékszel, mikor azt írtad, hogy már csak egy esélyed van, remélem most már egészen másként látod, harcolunk a babáért és addig csináljuk, amíg nem sikerül!!!!
2010. nov. 13. 06:14

Sziasztok! De jó, akkor újra beindulnak a dolgok! Minden kezdés egy új lehetőség, hogy reménykedjünk, izguljunk, hogy most hátha sikerül. Reméljük ez a hónap szerencsésebb lesz. Jó lenne már egy sikertörténetet olvasni.

Nekem hétfő óta, mióta volt az inszem eléggé szúrkálgat a hasam alja, főleg a bal oldalon, ahol a tüsző volt. Nem tudom miért, régebben nem emlékszem, hogy lett volna ilyen. Még legalább egy hét mire kiderül valami. Addig csak a várakozás.

236. Vera63 (válaszként erre: 235. - Svica)
2010. nov. 12. 19:17
Szia Svica! De jó, mindjárt kezdhettek! Az antagonista protokoll mit jelent? Az altatástól ne félj, az nem olyan, mint egy igazi műtéti altatás, csak vénásan benyomnak egy kis altatószert és fél óra múlva már teljesen ébren vagy. És boldog, mert megmondják, hány petesejted lett. Most legutóbb én is boldog voltam, mert legalább volt egy. Kőrösi nem akar stimulálni, pedig egy enyhe stimu lehet, hogy nem váltaná ki az ellenreakciókat. Szerintetek megemlíthetem neki? Szerintem én is indulok 10 nap múlva, ha másként nem, spontán ciklusban, 20-a körül várom a mensit. na, majd együtt fogunk izgulni...:))
235. Svica
2010. nov. 12. 16:01
Sziasztok, ma voltam dokinál, antagonista protokoll lesz egy kicsit más szurikkal, mint a múltkor. Fülöp doki nagyon biztatott, hogy lesz/nek petesejtjeim, mert minden leletem rendben van. Ráadásul ebben a ciklusban volt peteérésem, mert látta a sárgatestet a petefészekben.Szóval szerintem 10 nap múlva indul.... :), ja és leszívás csak altatásban :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook