Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


174. Vera63 (válaszként erre: 173. - Velociraptor)
2010. okt. 31. 09:44
Igazuk van!!!!!!! Nyugi és pihi, babácskád most kapaszkodik! Különben nem akarunk olyat hallani, hogy, ,,ha most nem sikerül..." Igenis sikerülni fog, ezer drukk nektek!!!!
2010. okt. 31. 09:40
lányok én óvást nyújtok be.....védjetek meg...a családom a legkönnyebb munkát is kiveszi a kezemből...hogy pihenés keddig...
172. velociraptor (válaszként erre: 170. - Vera63)
2010. okt. 31. 09:30
szerintem sem hülyeség ez a gynex, ha nekem most nem sikerül megpróbálom én is.....ártani nem árthat, mert gyógynövény.....amúgy pl.Szegeden intenzíven használják a Kaáliban.
171. velociraptor (válaszként erre: 169. - LZsuzsó)
2010. okt. 31. 09:28

Zsuzsó, ne érts félre....és bocs, ha félreérthető voltam....szó sincs arról, hogy egy dobásod van, de talán nem sok....

Az emberi szimpátia iszonyú fontos ilyen helyzetben, de nem sok derül ki belőle....egyébként finanszírozottra mindenhol iszonyú várólista van, és sztem Neked nincs időd....

Egyébként, tényleg nem akarlak rádumálni, de a gyógyszerek, a konzultáció és a utiköltség így is úgy is pénzbe kerül, tehát csak egy részét nyered meg. Ezt állítsd arányba az időveszteséggel.


Üdv.


Velo

170. Vera63 (válaszként erre: 169. - LZsuzsó)
2010. okt. 31. 08:27

Szia Zsuzsó!

A Gynexet szeptember 29. óta szedem, azért tudom ilyen pontosan, mert a leszívás után kaptam egy levelet, idemásolom:

,,Én ma már egy 5 hónapos gyönyörű kislány boldog anyukája

vagyok,aki lombik programmal született. :-)

Írtam is egy cikket ezzel kapcsolatban,az adatlapomon

keresztül megtalálod,vagy a babanaplóm első bejegyzésében.A

lényeg,hogy az első stimu idején nekem sem volt egy

petesejtem sem leszíváskor,így félbe is maradt a program.A

doktornő hozzáállása tragikus volt,végig olyan érzésem

volt,hogy nem is akarja,hogy én teherbe essek.De!Nem voltam

hajlandó elfogadni,hogy nem lehet gyermekem.ÍGy aztán az Ő

tudta nélkül fülakupunktúrára jártam,gynex cseppet

szedtem,és ezerrel elkezdtem meditálni,személyre szóló

meditációs szöveggel.6 hét elteltével a 17-es fsh-m

levittem,12.6-ra,lett két petesejtem,egy megtermékenyült,és

meg is maradt."

Én akkor úgy gondoltam, nem ülhetek ölbetett kézzel a következő konzultációig. Egyébként az Energy Club forgalmazza, google-ban beütve kiírja a debreceni központ címét.

Amúgy szeretettel várlak Győrben, amiben tudok segítek nektek, jó lenne személyesen beszélgetni egy sorstársammal!!!!

169. LZsuzsó (válaszként erre: 168. - Velociraptor)
2010. okt. 31. 08:08

Sajnos fizetősre nem tudok menni, ha erre gondolsz. Mostanában kezdek úgy állni a dologhoz, hogy nem biztos az hogy csak egy dobásom van. Nehéz a döntés, mert tényleg nagyon nehéz megoldani ezt a Győrbe utazást, de igazán az lenne a legjobb és abban bíznék a legjobban. Addig is egy konzultáció a Tándorral még nem árthat. :) A hozzáállásából sok minden ki fog derülni. Utána még nem kötelező semmi.

Egyébként annak idején a BMC-ről is nagyon sok jót hallottam, a sógórnőmnek is ott sikerült) de ott is attól függ nyilván, hogy kihez kerül az ember. Láttam, hogy ott is voltak akiket a prof. fogadott puszival és mosolyogva, meg voltak akik elégedetlenek voltak. Szerintem sokat számít az emberi szimpátia is, főleg az, hogy kölcsönös legyen, mert csak úgy lehetünk nyugodtak, hogy jó kézekben vagyunk és ez sokat segít a cél elérésében is.

Bízok benne, hogy a találkozásnál kidederül, hogy tényleg milyen szakember és mennyire tudunk közösen "dolgozni". Ha nem lesz jó, akkor marad Győr. Tovább nem kísérletezek.

168. velociraptor (válaszként erre: 167. - LZsuzsó)
2010. okt. 31. 07:47

Zsuzsó! Van egy eszmefuttatásom, ha nekem sikerül, akkor a fiataloknak pláne...ha nem akkor meg azért, mert több az esélyetek...

Mi a véleményed arról, amit Neked írtam, illetve kérdeztem....

2010. okt. 31. 07:41

Sziasztok Lányok!

Vera, fantasztikus ez az FSH, gratulálok. Te mióta szeded a Gynexet?

Velo, nagyon drukkolok Neked. Mióta olvasom ezeket a jó híreket én is sokkal pozitívabban gondolok a saját helyzetemre, pedig már teljesen el voltam keseredve.

2010. okt. 30. 19:22

Szia Vera! Gratulálok az FSH-hoz! Nagyon klassz!

Ja, bocs kérdezted vmelyik nap, csak elmentem felette: 10 gyerekem van 6-28év.

Zsuzsó! én annyit korrigálnék, hogy intézetenként változik, hogy hanyadik nap és hány mm-nél szívnak le, a beülti pedig 2.3. vagy 5.napon lehet.Ha kevés a sejt akkor minél korábban.Nekem 3. nap volt, de sokszor, ha csak egy van visszültetik 2.-on, mert ott van legjobb helyen...nálam úgy gondolom más szempontok alapján vártak még egy napot.

Én összesn a 3.naptól a 16-ig mikor a leszívás volt 4-szer+ a leszívás és a beülti, tehát 6x voltam.

Nekem 11-én csütörtökön kell tesztelnem. Megfogadtam, hogy nem csinálom meg előbb. Jól vagyok azt az ukászt kaptam, hogy 3-4 nap intenzív pihenés utána lehet melózni, csak két hétig nincs emelgetés és házasélet(a leszívás miatt).

Annyit érzek, ami nyilván hormonhatás, hogy feszülnek a melleim, meg elég álmos vagyok az utrogestantól.

165. Vera63
2010. okt. 30. 18:56

Sziasztok csajok!

Hát meg vagyok lepődve, de nagyon! Szerintem a Gynex csepp tehet róla, de normális, 10 alatti volt az FSH-m! Mondta is a Kőrösi, hogy de jó, hogy spontán rendeződött! Én mondtam, hogy nem spontán, szedem ezt, járok ide-oda, de azt mondta ezt nem akarja hallani. Na mindegy mitől, de szerintem, akciózók próbáljátok ki, ártani nem árt... Maradunk a spontán ciklusnál, hormonok nélkül, a jövő héten ha eléri a 14 mm-t leszívás. Most az a feladatom, hogy reggel és este LH tesztet kell csinálnom, és ha megemelkedik a szint, azonnal szólni kell, mert az LH szint a tüszőrepedés előtti nap emelkedik meg. Hát Zsuzsó, ha ez bejön, egy pete egy beültetés, akkor kérd ezt, hormonok nélkül egész más. Egyébként a kérdésedre válaszolva, a ciklus második napján kell jelentkezni, elkezdik a stimut, 3-4 naponta kell kontroll UH-ra és vérvételre jönnöd. Általában a 14. napon van a leszívás és rá vagy 3. vagy 5. napon visszaültetés. Tulajdonképpen 2 hetet kell intenzíven járni, beültetés után 2 hét pihi. Tényleg, Velo mikor kell tesztelned? Egyébként köszi a drukkokat, rám fér a jövő hétre is!!! Te jól vagy? Mit érzel?

2010. okt. 29. 15:51

Sziasztok! Zsuzsó, én változatlanul a véleményen vagyok, hogy , ha nem sok dobásom lenne kihagynám Debrecent. Emberileg sztem nem lesz gond Tándorral, de jelenti ez azt, hogy szakmailag is nagy fej? Én is jól eldumálok Veled a meddőségi kezelésről,de mégse biztos, hogy a punctiót rám kéne bízni....ezen kívül nekem olyan szempont is játszik, hogy ha épp akkor mikor sorra kerülsz, mert ugye ezek igazán nem halasztható dolgok, akkor más csinál beavatkozást és hallottam egy-két vaskos dolgot.

Pesti Kaáliban és Krizsa Dokira szavaznék, ha a hormonok tudatában nekivág.

Az lehetetlen lenne, hogy a Forgácsban nem finanszírozottra menjél? Nagyon jó hely és Sipos Doki fantasztikus szakember és ember. A Tanár Úr, pedig egyik legrégebbi lombikos.

Még a Dévai sem rossz.

Hát Svica, azért ha két műtét nem sikerült, akkor nem túl zseniális...

Vera drukk Neked szombatra! Miért gáz, ha stimu nélkül egy tüsző van? Az a természetes.

Lányok, köszönöm, hogy szorítotok. Remélem beválik.....

És persze Svica Neked is szorítunk, és Neked is Zsuzsó....

163. Svica (válaszként erre: 158. - Velociraptor)
2010. okt. 29. 11:30

Velo

gratula Egykéhez és nagyon szorítok!!!

a kis Kelemen amúgy jó volt, bár a második műtétnél és már előtte is fáradt és kapkodó volt és minél több állományt akart hagyni a tüszőknek.Mindegy :( Decemberben kezdődik az új stimu, majd szorítsatok :)két hét múlva beszéljük meg a pontos menetet, ma vettek vért hormont nézni.

162. LZsuzsó (válaszként erre: 161. - Vera63)
2010. okt. 29. 11:25
Köszönöm vera nagyon aranyos vagy. Szerintem is úgy lesz, hogy kérek időpontot Tándorhoz és majd meglátom. Nekem, ha elkezdődik a stimu hány naponta kell menni? Gondolom van vérvétel, meg UH kontroll.
161. Vera63 (válaszként erre: 157. - LZsuzsó)
2010. okt. 29. 09:29

Szia Zsuzsó!

Szerintem jelentkezzetek be Tándorhoz egy elbeszélgetésre, nézzétek meg hogy áll a dologhoz és főleg hozzátok. Ha nem szimpatikus gyertek Győrbe a Kőrösihez. A múltkor kérdeztem és januárra volt még időpont. Amúgy a férjeddel csak az első alkalommal és a megterményítésnél kell, hogy együtt gyertek, de gondolom a beültetésnél is jelen akar lenni, ez 3 alkalom. Én annyiban tudok segíteni, hogy nálunk alhattok előző nap és nem kell hajnalban indulnotok Debrecenből. Azt olovastam egy másik fórumon, hogy létezik utiköltség térítés, de az az igazság, hogy engem nem érintett a dolog és nem figyeltem rá nagyon, de ha akarod utánanézek.

Én már teljesen odavagyok, holnap megyünk a Kaáliba reggel UH-ra és vérvételre, kíváncsi vagyok, hogy tényleg nem akar egyáltalán stimuzni, vagy kapok valamit? Azért ha csak egy tüsző érik magától, az nagyon gáz. Szerintem a múltkor túl sok hormont kaptam (28 injekciót), nem is értem miért kellett ilyen brutálisan megstimuzni, de hát ezt ő tudja. Úgy szeretném ha most sikerülne!!!!!

160. Vera63 (válaszként erre: 158. - Velociraptor)
2010. okt. 29. 09:14

Szia Velo!

Úúúgy örülök, annyira drukkoltam!!!! Igen, Ő lesz a csoda, sikerülni fog! Pihenjél sokat, biztos mondták, hogy az első nap semmit ne csinálj, mától 3-4 napig csak pihenés, de nem szabad feküdni (Kőrösi szerint), mert a gravitáció nem érvényesül és nagyobb az esély a méhenkívüli megtapadásnak. Nekem is erőt adtál, nagyon szorítok nektek!

Ne haragudj, nem olvastam vissza, neked van már gyereked? Mekkorák?

2010. okt. 29. 06:05
Szia Velo! Nagyon drukkolok Nektek! Olastam a Forgách-os fórumon, hogy a legközelebbi időpont szeptemberre van amit a TB támogat. A BMC már kiesett, Talán akkor a Kaáli?
2010. okt. 28. 19:52

Sziasztok Csajok!


Visszakaptam a kis egykémet!!!!!!!!Szép hatsejtet, azt mondta a biológus, nagyon rendesen néz ki. AHA-t csináltak, remélem megkapaszkodik.Most kicsit fáj a méhszájnál, mert heges a sok szülés után a méhnyakam így cseppet meggyötörtek.

De az tök jó volt, hogy láttam az egészet képernyőn. És jó vastag a nyálkahártyám. Persze így sincs több esélyem 10%-nál, de hátha Ő lesz a csoda?

Zsuzsó! Az , hogy Tándor a jobbik, az azt jelenti, hogy Róla nem hallottam túl sok rosszat és és hallottam valamennyi jót. Ha nagyon kevés dobásom lenne, nem oda mennék.

Pestre nem gondoltál? az közép úton van...

Svica! A két műtét rosszul sikerült, Pedig a "kis Kelemen" állítólag ügyes.

Nekem nagyn jó volt, hogy altattak-igaz anélkül nincs tapasztalatom.


Pusz mindenkinek!

2010. okt. 28. 16:19

Sziasztok Lányok!

Nagyon tipródok, hogy most hogyan tovább. Várjak Kőrösire és menjek Győrbe (Debrecenből 450 km), vagy próbáljam meg itt. Biztos sikerülne Tándorhoz kerülni, akire Velo azt mondta, hogy ő a jobbik orvos, egyébként meg a páromnak osztálytársa volt általános iskolába. Az igazság az, hgy nem tudom, hogy ha eljutnánk a stimuig akkor milyen gyakran kellen odamenni, azt hogy tudnánk megoldani és mennyi ideig tart. Nekem még nem csináltak ilyet, úgyhogy gőzöm sincs róla.

156. Svica (válaszként erre: 153. - Vera63)
2010. okt. 28. 15:44
Vera, a rossz hír altatás nélkül is rossz volt nekem is, de legalább a szervezetemet nem terheltem.Menni fog biztos:))))
155. monilla (válaszként erre: 153. - Vera63)
2010. okt. 28. 15:33
A négy sejtből a megtermékenyítést követően kettő kezdett el osztódni, amiket visszakaptam, de sajnos nem tapadt meg egyik sem. Jövőre újra próbálkozunk.
154. Vera63
2010. okt. 28. 14:42
Velo!!! Jó híreket akarok hallani!!!!
153. Vera63
2010. okt. 28. 14:39
Monilla, Svica, köszi a biztatást, ezek után én sem altattatom el magam. Habár a szeptemberi altatásban nem az volt a kellemetlen, hogy altattak, hanem a hír, amivel ébresztettek...:( De most ébren szeretném a jó híreket hallani!!! (ha mégsem jó, azt is jobb éberen feldolgozni). Amúgy Monilla mi lett a 4 sejtecskéddel? Visszakaptad?
152. monilla
2010. okt. 28. 11:08
Szia Vera! Nekem szeptemberben négy petesejtet+endometriozisos cisztát szívtak le altatás néllül. Tényleg ki lehet bírni. Adtak vénásan nekem is nyugtatót, amitől teljesen ellazultam pillanatok alatt, és felajánlották, ha nem bírom a fájdalmat esetleg akkor jelezzek és elaltatnak. Azt nem mondom, hogy nem éreztem semmit, de inkább csak pillanatnyi tompa erőssebb húzó érzés volt és tényleg gyorsan néhány perc múlva befejeződött. Én elhatároztam, hogy legközelebb sem kérek altatást, mert olyan jó érzés volt hallani ahogy egymás után mondták, hogy megvan az első petesejt, aztán meg a többi.
151. Svica (válaszként erre: 150. - Vera63)
2010. okt. 28. 08:28
Vera, simán ki lehet bírni, főleg ennyi nőgyógyászati vizsgálat után, amiken már átestünk, ráadásul tényleg csak egy pillanat. Állítólag Franciaországban egyáltalán nem altatnak.Akinek tényleg csak egy, kettő van , nem érdemes a szervezetét feleslegesen az altatással terhelni.
150. Vera63 (válaszként erre: 125. - Svica)
2010. okt. 28. 08:19

Svica, azt szeretném kérdezni, hogy mennyire elviselhető a leszívás altatás nélkül? Mert én sem szeretném az egy peti miatt elaltattatni magam!


Velo!!!!!!!!!!!! Hajrá!!!!!!!

149. Svica (válaszként erre: 148. - Velociraptor)
2010. okt. 28. 07:58

hajrá Velo, sikerülni fog :))))

egyébként 2 műtétem a Jánosban volt, Kelemen dokinál.

148. velociraptor (válaszként erre: 147. - Vera63)
2010. okt. 27. 19:57
kösziiiiiiiii-remélem egyeském hallja
147. Vera63 (válaszként erre: 144. - Velociraptor)
2010. okt. 27. 19:43
BABARAGACSOK+++++++++++++++
146. velociraptor (válaszként erre: 145. - Zsanetta)
2010. okt. 27. 18:29
köszi
2010. okt. 27. 18:22
Megy a drukk ezerrel!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook