Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


384. Svica (válaszként erre: 375. - LZsuzsó)
2010. nov. 23. 11:15
Zsuzsó! Így is tök jó, hogy volt peteérés. legközelebb sikerül majd, addig se terheled magad hormonnal.
383. Svica (válaszként erre: 381. - Vera63)
2010. nov. 23. 11:13

Lányok!

Ez az a két teszt, amiről régebben írtam nektek és állítólag lombikhoz kéri az OEP 40 év felett, különben nem támogat.Úgy tudom ez 2010. júliusától lépett életbe.

382. Vera63 (válaszként erre: 380. - Svica)
2010. nov. 23. 10:46
Szia Svica! Hát nem kis dózisokat kapsz az biztos! Nem baj, csak növesztgesd szépen a tüszőcskéidet, nagyon biztató, hogy az UH eredményed ilyen tökéletes lett!
381. Vera63
2010. nov. 23. 10:42
Most olvasom az interneten: "Ritkábban végzett vizsgálat az inhibin-B teszt, mely a petefészek bizonyos sejtjei által elválasztott hormon, alacsony szint alacsony teherbeesési esélyt jelez. " Én eddig erről nem is hallottam, de nem is értem, tulajdonképpen mit várnak 40 felett az ilyen vizsgálatoktól, beleértve az AMH-t is. Persze, hogy nem könnyű a teherbe esés, ezt a statisztika is mutatja, de az alacsony esély nem azt jelenti, hogy nem is fog sikerülni. Nálunk van egy doktornő, 49 évesen esett spontán teherbe, egészséges nagy fiú lett belőle. Én meg sem kérdeztem a Kőrösit, hogy milyen lett az AMH eredményem, minek... Vagy van peteérés, vagy nincs, ezt csak punkció után lehet megmondani.
380. Svica (válaszként erre: 376. - Méz111)
2010. nov. 23. 10:42

szia Méz!!!

hagyd a fenébe :))))), másra kell az energiád!!!!

egyébként is te vagy a legjobb "petis" a csapatban.


naponta 1X4 merional, 1X4 fostimon, 1clexan (ez csak vérhígító)tehát reggel 3 szuri, bírható :)))

379. Vera63 (válaszként erre: 378. - Méz111)
2010. nov. 23. 10:23
Szia, pont most vagyok gép előtt, válaszoltam!
378. Méz111 (válaszként erre: 367. - Vera63)
2010. nov. 23. 10:18

Szi Vera!

Nagyon aranyos vagy,hogy probálsz segíteni!

Köszönöm:)

Elvileg hétfőn kell megjönnie.Mindig 24 napos,1-2nap eltéréssel néha.Az AMH,inhibinB vérvétel akkor a jövőhét közepén esedékes.2 hét múlva várhato a legideálisabb esetben az eredmény.Az dec.közepe,közepe után.Jo lenne vinni neki az eredményt,de ha nem,azt se bánom,csak bekerüljek!

Gondolom úgyis kér még mást is,amihez idő kell...Megy a privi:)

377. Méz111 (válaszként erre: 368. - Baby39)
2010. nov. 23. 09:56

Szia Baby!

Igen,mostmár beugrott.bocs.

Szerintem se lesz semmilyen probléma. :)

Drukk+++++++++++!

376. Méz111
2010. nov. 23. 09:50

Szia Svica!

Az nagyon szuper,én viszont úgy érzem megint lett a hormonok miatt cisztám..:( érzem,fájdogál.Remélem hamar felszívodik!A második stimut is azért kellett eltolni nyárrol őszre.

Milyen adagot szúrsz?

Drukk a petikéknek!++++++++++


Én csak azon "húztam fel" magam,hogy senki nem kérdezte...miért ír csak azért,hogy elmondja milyen szerencsés,mi pedig törődjünk bele!Ha úgy hozta volna a sors,mi is 35-40 alatt szültünk volna...Én a páromat se ismertem akkor!Nem értem a lelkét,hogy gondolkozik?! Mért kell ezt pont ide leírnia?

Azért válaszoltam neki vissza,mert pont előtte végig olvastam egy donoros topikot,és az ottani"kedves"megjegyzéseket.Megvolt az érzelmi töltetem hozzá!:)))

375. LZsuzsó (válaszként erre: 371. - Svica)
2010. nov. 23. 09:46
Szia! Még nem, de még tegnap hagytam abba az Utrót és ré 2-3 napra szokott megjönni.
374. Vera63 (válaszként erre: 373. - Svica)
2010. nov. 23. 09:36
Szia Svica! De jó, akkor pénteken együtt izgulunk az UH eredményéért, csak más városban! majd gondolok rád. A szuriktól biztos több tüsződ is lesz, azért az hatásosabb mint a Clostylbegyt, de én 2 petécskével is nagyon meg lennék elégedve. Milyen szurikat adsz és mennyit? Te bököd magadat?
373. Svica (válaszként erre: 362. - Méz111)
2010. nov. 23. 08:11

Köszi Méz!!!!

Képzeljétek a tegnapi UH-n is teljesen tiszta volt a petefészkem, remélem, hogy marad is és képes lesz több kis petét is termelni.


amikor telefonáltál montad, hogy egy picit sürgős lenne, szerintem azért említsd meg.

372. Svica (válaszként erre: 354. - Vera63)
2010. nov. 23. 08:06
Szia Méz, ilyenekkel nem kell törődni, a lényeg hogy TE mit érzel és mit tudsz adni egy babának, gyereknek.Nyilván nem vagy meggondolatlan, ha bevállalsz egy csomó mindent a babáért:))))
371. Svica (válaszként erre: 353. - LZsuzsó)
2010. nov. 23. 08:02
Szia Zsuzsó, nagyon sajnálom :(, a vérzésed is megjött már?
370. Svica (válaszként erre: 341. - Velociraptor)
2010. nov. 23. 07:59
Szia Velo, hiányoztál !!! Tegnap kezdtem a szurikat, pénteken UH.remélem lesznek petécskék :)
369. Vera63 (válaszként erre: 368. - Baby39)
2010. nov. 22. 20:21

Szia Baby! Mennek a drukkok szerdára, de holnapra is, hogy szépen osztódjanak!!!!!++++++++++++++++

Egyébként tuti, hogy nem lesz gond egy 23 éves petesejttel. Ne izgulj nagyon, próbálj lazítani, tuti sikerülni fog!!!!

368. baby39 (válaszként erre: 362. - Méz111)
2010. nov. 22. 19:51

Méz!


Pont ma 2 hete volt a leszívás! 15 petikét szívtak le ,de 4 éretlen volt 1 deformált 2 nem volt jó a szerkezete. Mivel nekem a leszívásra megjött piri a ciklus 20.napján(gondolom a sok izgalom) így el kellett halasztani a friss beűltit. 1 naposan fagyasztottak 8 embrikét amiből ma 4 kivettek és 3 további osztódásnak indult. Holnap kell telcsiznem hogy mi van velük.Remélem hogy jól vannak és mind a hármat szerdán visszakapom.Már alig várom hogy a pocimban legyenek!

drukkolok nektek hogy Vera tudjon nektek egy közelebbi időpontot találni. Ha nem is kezdtek az éven de ha már bent vagy a folyamatban akkor sokkal könnyebb!

367. Vera63 (válaszként erre: 363. - Méz111)
2010. nov. 22. 19:27
Szia Méz! Pénteken megyek a Kőrösihez, írd meg priviben a nevedet és megpróbálok neked időpontot kérni. Az email címem látható... Nem adjuk fel ilyen könnyen. Különben a férjemnek ő volt a gyakorlatvezetője szülészetből, nem hiszem, hogy ne sikerülne!
366. Vera63 (válaszként erre: 364. - Betti125)
2010. nov. 22. 19:23
Szia Betti! Te nagyon szerencsés vagy, hogy spontán összejött a baba, gratulálok, szerintem a társaim nevében is! Köszönjük a drukkokat és a biztatást, bizony ránk fér:)) Az én anyukám 38 éves volt amikor terhes lett velem, hát abban az időben kapott is mindenféle megjegyzést, hogy bolond ha nem vetet el, stb. Én már 21 évesen anyuka voltam és soha nem gondoltam volna, hogy az élet úgy hozza, 40 felett kell (nem kell, mert akarom, szeretném), hogy újra átélhessem ezt az élményt! Nem adjuk fel, köszönjük a hozzászólásodat, írjál majd légyszi mi van veletek!
365. Giina
2010. nov. 22. 18:55

Sziasztok!

Méz! Azt mondják Kőrösihez nagyon nehéz időpontot kapni, aki bekerül, nem mondja le. Szerintem hívogasd őket, hátha spontán sikerül valakinek és lesz hely.

Azt a bemetszéses eljárást említette a doktor, de én sem értem... Illetve akkor úgy értettem, hogy ahhoz végzi, hogy jó ciklusban történjen a stimu.

Lzsuzsó! Tavaly voltam Tándornál, aztán Bodnárnál.

2010. nov. 22. 18:03

Sziasztok Lányok!

Igaz én még "csak" :) 39éves vagyok, de gondoltam leírom Nektek a történetem. Több, mint 2éve szerettünk volna már babát a férjemmel. Nekem egyébként már van egy 18éves lányom. Egyszerüen nem sikerült. Februárban elmentünk a tapolcai Kaáliba. Végigmentünk minden kivizsgáláson, mikor is elkezdhettük az inszemet. Clostylbegittel kezdtük, de nem érett egyetlen pete sem, akkor az orvosom merionál injekciót írt fel, naponta kellett szúrnom magam. Igy lett 1db tüszőm. De az inszem nem sikerült. :( Következő ciklusban már merionál injekcióval kezdtünk, de akkor megint nem érett tüsző. Dupla injekció következett és 1db tüsző érett megint csak. Az inszem megint nem sikerült. Ezekután azt javasolta a doki, hogy kezdjük el a lombikot, mert a korom miatt ne húzzúk az időt. Szeptemberre ki is írtak lombikra, de elhalasztottuk a férjemmel egy hónappal. Feladtuk kicsit. Beszéltük, hogy talán januárban kellene inkább menni. És képzeljétek szeptember végén spontán terhes lettem. Ennyi küzdelem és kezelés után. És nekem sem érett rendesen tüsző a stimulálások alatt, mint olvasom köztetek is van ilyen. Lehet azért valamit csinált a szervezetemben, mert mégiscak sikerült ennyi idő után. Szóval NE adjátok fel!!! Viszont lehet mégis abban valami, hogy amikor már nem görcsöl az ember, akkor sikerül. Mikor nekünk sikerült, egyáltalán nem görcsöltünk, mert álmomban sem gondoltam volna, hogy spontán sikerülhet, mikor inszemmel sem sikerült.

Ja és nem vagytok nagymamik! Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. Ha nem sikerült volna, mi is probálkoztunk volna még sokáig.

363. Méz111
2010. nov. 22. 18:00

Vera,megtaláltam:


"Bemetszéses eljárás: vákuummal megpiszkálja a méh nyálkahártyáját, egy cikluson belül 3-4-szer (nem mindenkinél), mondván, jobban felkészül így a beágyazódásra. Nem egy kellemes eljárás..."


Majd ha egyszer végre eljutok Győrbe,megkérdezem...nekem se logikus.

362. Méz111
2010. nov. 22. 17:50

Szia Baby!


Chicc szerencsére végleg törölt,nem tapos többet a lelkünkbe...


Akkor ma szívták le? Mennyi sikerült?

Szerdára+++++++++! (: Svicának is+++++++++!

361. baby39 (válaszként erre: 345. - 2663330847)
2010. nov. 22. 16:53

Chicc!


Ha nem jött volna össze a bébi ,nem hieszem hogy 40-nél megálltál volna. Én is többször mondtam hogy nem csinálom tovább és kis pihenő után újból neki vagtam. 6 stimut csináltam végig a beűltiig nem jutottam el.Szóval sok mindenen mentem keresztűl.Most ott tartok hogy szerdán lesz egy beűltim igaz donorral,de már nagyon vágyom az anyaságra. Sőt! még tesót is szeretnék.

Nagyon szerencsés vagy hogy spontán összejött,igazán boldog lehetsz!


Zsuzsó!


Nagyon sajnálom,de kérlek ne add fel! Kitartás!

360. Méz111 (válaszként erre: 357. - Vera63)
2010. nov. 22. 16:27

Szia Vera!

Hívtam Győrt,de azt mondták,dec.elején telefonáljak megint,mert minden decemberi időpont foglalt.Így január lesz belőle.Azért én rájuk fogok még csörögni,hátha lesz üresedés.Ha a TB-s 3 honapot nézzük,akkor csak január végén kezdhetünk.

Addig vércukor 120'-es,és a köv ciklus 3.napján AMH,inhibinB.(az inhibint csak a 3.napon lehet)+ majd IR. stb.


Lányok!

Az inhibinB-t nálatok nézték?


Zsuzso!

Nagyon sajnálom...

Kitartás!

359. LZsuzsó (válaszként erre: 356. - Vera63)
2010. nov. 22. 13:50

Szai Vera!

Tudod mi most december 15-én megyünk a Tándorhoz ide Debrecenbe, mivel a BMC-t otthagytuk. Vagyis most ez a hónap kimarad, vagy megint inszemet csinálunk. Utána tudunk valamit kezdeni lombikilag.

2010. nov. 22. 13:31

Svica,Méz köszi a hozzászólást!

Ha valaki tud közelebbit a szegedi kaáliről, esetleg orvost is tud ajánlani,örömmel fogadom.

Ja, Svica kérdésére: sajna 38 vagyok már!

357. Vera63
2010. nov. 22. 11:08

Szia Méz! Amúgy köszi...

Na, sikerült időpontot kapnod a Kőrösihez?

356. Vera63 (válaszként erre: 353. - LZsuzsó)
2010. nov. 22. 11:00
Jajj Zsuzsó, annyira sajnálom! De ne add fel, jelentkezzél be a vérzés első napján a dokidhoz és indítsátok el a lombikot! Nem kaptál semmi hormont, már második-harmadik naptól mehet a stimu! Mi sem hagyunk ki egyetlen hónapot sem!
355. cili100
2010. nov. 22. 10:53

Sziasztok! Mindenkinek üdv, aki új ebben az elszánt kis csapatban! :-)

És fel a fejjel, akinek nem sikerült! Meg fogjuk ismerni azt az érzést is, amikor végre összejön!

Chicc észrevételéhez csak annyit, hogy kár lett volna, ha Arany János nem születhetik meg tizedik gyermekként, amikor édesanyja 45, apja 55 éves volt. Az anyja akkor már szó szerint nagyi volt, mert legidősebb lányának is volt gyermeke. Érdekes, hogy épp ez a legidősebb Sára, és a legkisebb Arany János maradt életben a 10-ből. Milyen jó, hogy nem gondolta magát öregnek az édesanyja 45 évesen, vagy talán nem is "gondolkodott" ezen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook