Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


204. Svica
2010. nov. 5. 10:16
Szia Vera, várjuk a hírt!!!!
203. Vera63 (válaszként erre: 202. - LZsuzsó)
2010. nov. 5. 08:44

Jaj Zsuzsó, ez nagyon jó hír!!!!

Látod, ha most lombikoznál és mondjuk holnap leszívnák, így spontán ciklusból, 3 nap múlva már benned lenne a baba. Ugye nem is olyan bonyolult. Nekem szeptemberben a stimukkal, hormonokkal borzasztó rossz élményeim vannak, ráadásul még azt is hittem, hogy nekem már nincsenek petesejtjeim, és kerestük a donort... Köszi a drukkokat, nagyon rám fér, most 10 órakor fogok telefonálni, hogy mi újság. Vasárnap beültetés ha minden jól megy. Úgy izgulok!!!

Nézd, ha Apával semmi gond nincs, simán összejöhet inszemmel is a baba, nekünk fel sem ajánlották ezt a lehetőséget,biztos a korom miatt, tudod, nálunk már hónapok is számítanak.

Mennek a drukkok hétfőre!!!!

2010. nov. 5. 08:16

Sziasztok!

Vera, nagyon örülök a kis egykének. Drukkolok, hogy továbbra is jól menjen minden!

Én tegnap voltam 12. napon UH-on, hogy lássuk hogy állok a tüszőmmel. A baloldali petefészekben volt tegnap egy 18 mm-es, éreztem is, mert nagyon szúrkált ott. A dokim pont szabin van, de beszéltem vele és hétfőn megyek inszemre. Azt mondta, hogy tökéletes minden. Most megkérdeztem a 3. napi vérvétel eredményét és 12,1 volt az FSH-m. A múltkor a BMC-ben 15 volt. Nem tudom mitől, de javult. Igaz én eddig csak e vitamint, folsavat, aspirint meg Dhea-t szedtem, most akarom beszerezni a gynexet, hátha még jobb is lesz. MIndenkinek minden jót, remélem hamarosan lesznek sikereink, ez annyi erőt ad nekem is.

2010. nov. 4. 19:36
Sziasztok Csajok! Örülök, hogy ma csupa szépet olvastam Rólatok...
200. Vera63 (válaszként erre: 199. - Svica)
2010. nov. 4. 13:11
Köszi Svica, a Gynexet az Energy Club forgalmazza, írd be a Google-ba a városnévvel együtt és akkor kiadja a címet hol lehet beszerzeni. Postán is elküldik ha neked úgy jobb, 6800 ft, de nekem 6 hétig elég volt és még maradt is belőle. Én is jártam talpmasszázsra és ott rakták bele a fülembe a tűket is, hát a fene tudja melyik használt, de 5 hét után szuper laborleleteket kaptam! Az AMH eredményét meg sem kérdeztem (a Kőrösi meg nem említette), de kizárt, hogy valaki 40 felett jó értékeket kapjon. Szerintem az FSH sokkal inkább jelzője az adott hónapnak. Amúgy 0,1 alatti AMH-ból is született már baba. A lényeg az, hogy a magas FSH gátolja a peteérést, ez egyértelmű volt a múltkori ciklusnál. Helyrehozni pedig csak a Gynex-el lehet, van olyan Kaáli, ahol még az orvos is javasolja.
199. Svica (válaszként erre: 198. - Vera63)
2010. nov. 4. 12:45

örülök Vera, hajrá az újabb Egykének!!!!

Ezt a Gynexet, hol lehet beszerezni? Amúgy neked volt AMH teszted.Én most a talpmasszást próbálom:)

198. Vera63
2010. nov. 4. 12:36

Sziasztok csajok!

Nagyon köszönöm a drukkokat, most értem haza a Kaáliból, és SIKERÜLT! Volt egy szép petesejtem egy 22 mm-es tüszőből. Olyan aranyosak voltak az asszisztens lányok, mindenki jött oda, hogy szorít nekem. 2 órát feküdnöm kellett, muszáj volt altatni, mert nehezen elérhető volt az az 1 tüsző és a doki nem kockáztatott. De ez már egy egészen más élmény volt, mert felébresztettek, és a jó hírt közölték. Apa katonái is tökéletesek, holnap 10 órakor telefonálok, hogyan fejlődik az egyetlenkém. Mégegyszer köszönök minden biztatást, nélkületek sokkal nehezebb lett volna!

Svica örülök, hogy szépen rendbe jöttél, most akkor hajrá, nagyon drukkolok neked!

Zsuzsó, a december már mindjárt itt van, említsd meg a dokidnak a spontán ciklus lehetőségét, sokkal jobb, mint hormonokkal! Addig is hajrá az inszemekkel, hátha bejön! Javaslom, hogy szedjél Gynex cseppet, szerintem csodát tesz az FSH-val.

Velo, kismama, te meg nem sokára tesztelhetsz, drukkok mennek 1000-rel!!!!

197. Svica
2010. nov. 4. 09:14
Vera, szorítok én is nagyon...
196. Svica (válaszként erre: 195. - LZsuzsó)
2010. nov. 4. 09:13
Zsuzsó, én most a Róbert Károlyba járok, ma van öt hete, hogy megműtöttek endometriózissal. A múlt héten voltam kontrollon, hát én évek óta nem láttam a petefészkeimet ilyen "szépnek". A doki is bizakodó , jövőhét pénteken megyek és megbeszéljük hogyan tovább, azt mondta, ha most van a legnagyobb esély, hogy sikerüljön.Ne add fel!!!
2010. nov. 3. 18:42

Sziasztok!

Bocs, kicsit eltűntem, mert nagyon sok dolgom volt. Itthon voltak a lányaim és egy csomó mindent el kellett intézni velük. Meg a munka is sok, estére meg vagyok rogyva. Azért nagyon drukkolok Nektek!

Svica! Most látom, hogy jó döntés volt, hogy eljöttünk a BMC-ből a Sriba doktornőtől.

Te továbbra is ott próbálkozol? Mi december 15-re kaptunk időpontot Tándorhoz itt Debrecenben. Addig csak a spontán ciklusban történő inszemináció. Bár elgondolkodtam, hogy van-e értelme ezzel foglalkozni egyáltalán, mert ez igazán semmi, ennyi erővel spontán is teherbe eshetek. Felesleges az energiánkat erre pocsékolni.

194. velociraptor (válaszként erre: 190. - Vera63)
2010. nov. 2. 22:28
Nagyon drukkolunk......
193. velociraptor (válaszként erre: 189. - Svica)
2010. nov. 2. 22:27
Jövő csütörtökön kell tesztelnem, ha pozitív lenne kéne rá egy hétre visszamennem
192. Vera63
2010. nov. 2. 18:05
Zsuzsó merre vagy, mi van veled?
191. Svica (válaszként erre: 190. - Vera63)
2010. nov. 2. 12:00

Vera, úgy látszik ez a "saját szervezet kiválasztja a legjobbat", be fog jönni, csak így tovább....

Nem is mondta Skriba drnő, hogy ilyesmivel figyeljem, csak nekem volt otthon régről tesztem és kipróbáltam.Csak arra figyeltek, hogy mekkora, nekem is csak picire (14,15mm) nőtt a rengeteg hormon ellenére.

190. Vera63 (válaszként erre: 188. - Svica)
2010. nov. 2. 11:15

Naná. Okos volt a dokid, jól elszúrta. A teszten az van, hogy ha pozitívvá válik, 24-36 órán belül megreped a tüsző. Rá öt napra már tudod hol volt...

Egyébként most jöttem haza a Kaáliból, szépen fejlődik a tüszőcske, 17,6 mm, és csütörtök reggel 8 órakor leszívás!!!! Most kaptam egy tüszőrepi gátló szurit, holnap délben kell a második, és ez a ciklus spontán, hormonok nélkül, gyönyörűen alakul. Képzeljétek, a múltkor 28 hormoninjekció hatására sem lettek ekkorák, olyan 14-15 mm-esek voltak. Az FSM-m is tökéletes, a dokim bizakodó... Nagyon-nagyon reménykedem, Úgy szeretném ha most sikerülne!!!! Svica, Velo köszi a drukkokat, nagyon rám fér! Én is szorítok nektek!

189. Svica (válaszként erre: 187. - Velociraptor)
2010. nov. 2. 09:18

szia Velo!

hogy vagy??? mikor kell visszamenned?

188. Svica (válaszként erre: 184. - Vera63)
2010. nov. 2. 09:18
Drukkolok Neked Vera!!!menni fog!!!, amúgy lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de a múltkori stimu közben csináltam LH tesztet pozitív volt , de leszívás legalább 5 napra rá történt, lehet, hogy ezért volt üres????
187. velociraptor (válaszként erre: 186. - Vera63)
2010. nov. 1. 19:27
Saját vállalkozásunkban üzleti ügyeket bonyolítok,azt mondta a doki, hogy mindent lehet az emelgetésen és a szexen kívül, de ez is csak a tesztig tilos.
186. Vera63 (válaszként erre: 185. - Velociraptor)
2010. nov. 1. 18:52
Velo, mit dolgozol? Nem megerőltető? Nem kéne még a héten pihenned?
185. velociraptor (válaszként erre: 184. - Vera63)
2010. nov. 1. 16:41

Szia! Két malomban őröltünk, én a magzatvízvételre gondoltam, nem a tesztekre. A tesztek 40 után mindenképp torzítanak-egy megoldás a magzatvízvétel és az tuti.+ persze a tarkó redő, hisz azzal semmit nem kockáztatsz.

Az jó, hogy ezek a próbák nem vesznek el a lombik lehetőségből.

Nem érzek semmit azon kívül, hogy délután állva elalszom az utrogestantól.

Érdekes lesz, mert egész héten dolgozom, és kérdeztem emailben a dokitól, hogy délben szedhetem-e szájon át azt mondta, hogy oké, csak baromi álmos leszek. Érdekes lesz, tekintve, hogy vezetek.

Biztos lesz petikéd......

184. Vera63 (válaszként erre: 183. - Velociraptor)
2010. nov. 1. 16:34
Interneten olvastam, hogy az itthoni tesztek 80-90% biztonsággal mondják meg, ezért a tarkóredő vastagságot is figyelembe veszik. Olyat is olvastam, hogy egy kismamának azt mondták, hogy nagy valószínűséggel beteg lesz a gyerek, nem engedte elvetetni és teljesen egészséges lett. Minden estere ez nagy felelősség, egy beteg gyerek tönkreteheti az életet és a kapcsolatot egyaránt. De a mienk egészséges lesz, a tietek is, mert pozitívan állunk hozzá, ugye? Bár már ott tartanék ahol te...!!! A stimu nélküli leszívás sem számít lombiknak, de a stimuval beültetés nélküli se, tehát 0-ról indulok. Ha van beültetés és nem sikerül, 3 hónapot várni kell a TB miatt. Egyébként tüszőm az van, növekszik is szépen, de hogy van-e benne petesejt az most fog kiderülni a héten. Az LH tesztet csinálom minden reggel és este, egyenlőre negatív és az jó, mert ha pozitívvá válik, van 24 óránk és megreped. Ezért izgultam most az ünnepekben, biztos Mindenszentek napján nem szívták volna le. Te jól vagy, érzel már tüneteket?
183. velociraptor (válaszként erre: 182. - Vera63)
2010. nov. 1. 09:30

Vera! Tévedsz!Míg 42 éves korban a petesejtek 50%-a alkalmas, addig 46 éves korban már csak 20-30%. Ez nagyon lényeges különbség....

Azt javallom, hogy ne keseredj el, ha most nem sikerül leszívni, hisz természetesen már nem minden ciklusban van tüszőérés és van üres tüsző. Egyébként fiatalon is , csak ritkábban.

A Down-tól nem kell annyira rettegni, mint teszik....szűrni kell és kész...honnan veszed, hogy az itthoni nem megbízható?!

Neked ez a stimu nélküli leszívás hivatalosan lombikprogramnak számít?

182. Vera63 (válaszként erre: 181. - Velociraptor)
2010. nov. 1. 08:34
Te nagyon aranyos vagy! Szerintem mi egy hullámhosszon és egy petesejt-életkoron vagyunk! Te már előbbre vagy egy lépéssel, benned van a baba. Ha most a héten leszívják és nem lesz benne petesejt, lesz mit vígasztalnotok rajtam, múltkor világvége hangulato volt... Most megint bizakodok. Teljesen igazad van, hogy a petesejtek annyi idősek, ahány évesek vagyunk. Biztos rettegni fogok ha sikerül a beültetés, hogy egészséges legyen a baba. Akik ezen a fórumon vannak, mindannyian félhetnek, hiszen már 35 felett megnő az esélye pl. a Down-kórnak, amit viszont szűrnek. Angliába küldik ki a mintát, fizetni kell érte kb 30000 ft, de az 100%-os. Az itthoni nem olyan megbízható. A Kőrösi azt mondta, meg lehet nézni a fejlődő zigótán még beültetés előtt a genetikai állományt, de sérülhet a sejt, ezért nem szívesen alkalmazzák. Szerintem a pozitív hozzáállás sokat számít!!!
181. velociraptor (válaszként erre: 180. - Vera63)
2010. okt. 31. 11:52
abban a részében van igazad, hogy van akinek 36, van akinek 50 évesen merül ki a petefészke....viszont a petesejtjeink kora kíméletlenül annyi mint a mienk....ezért ha Neked épp úgy egy embrót sikerül beültetni, akkor épp 30%-kal nagyobb az esélyed ,mint az enyém....
180. Vera63 (válaszként erre: 179. - Velociraptor)
2010. okt. 31. 11:42
Abból a szempontból igazad van, hogy 40 év felett már minden nap, hónap számít, de létezik olyan, te is egészségügyis vagy, tudod, hogy biológiai életkor. Én nem egyet olvastam más fórumokon, hogy pl. 38 éves és teljesen kimerült a petefészke. Pedig a mai világban nem 20 évesen szülnek a csajok, 30 év utánra teszik az első gyerek megszületését, és bizony benne van a pakliban, hogy elkésnek. Én pl. 47 évesen a büdös életben nem esnék spontán teherbe. Így viszont fogok, mert addig nem hagyom abba, amíg baba nem lesz! Ezt kívánom nektek is!!!!!
2010. okt. 31. 11:20
ja, meg a hülyeséget félretéve ebből a szempontból az a 4-5 év tényleg iszonyú sok....ezért is biztatom a 40 éven felülieket arra, hogy inkább másutt szorítsák a gatyát és finanszírozzák maguknak, mert ha 5 hónapot vár(ami nagyon jó eset) akkor mikor jön a következő!?
178. velociraptor (válaszként erre: 177. - Vera63)
2010. okt. 31. 11:16
igyekszem...de hullámzik a hangulatom....hol bizakodó, hol lemondó.....reggel is olyan "értelmes" voltam, hogy kérdeztem az ágyban a Páromat,hogy "sikerülni fog"?
177. Vera63 (válaszként erre: 176. - Velociraptor)
2010. okt. 31. 11:12
Ha-ha:) Tessék pozitívan hozzáállni! Hogy mutatsz példát nekünk? 3. napos kismama...
2010. okt. 31. 10:21
ja, de azért, ha nekem nem, Nektek akkor is fog, hisz fiatal csitrik Vagytok.....bocs, vicc...
2010. okt. 31. 10:20
Vera! JELENTEM ÉRTETTEM.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook