Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


324. baby39
2010. nov. 20. 13:13

vera!


Jó pihenést nektek! ))) kicsit irígy vagyok((((


Örülök hogy ilyen pozitív vagy,látod így kell ezt csinálni!!!!

323. Vera63 (válaszként erre: 322. - LZsuzsó)
2010. nov. 20. 13:02
Zsuzsó fel a fejjel, csak pozitívan! Én már annyi csalódáson túl vagyok, pár napig nagyon rossz, aztán megrázom magam és folytatom. Csak így lehet! Én mindig is küzdő típus voltam, igazából csak most kapom az első pofonokat az élettől. Ha véletlenül nem jönne most össze, azonnal tovább kell lépni, a következő ciklus már lombik legyen. Az pedig már a mostani vérzéstől indulna, tehát nincs kihagyás, pihenés, ok? De persze arra gyúrunk, hogy most lesz egy szép pozitív teszted hétfőn! Mi most kimegyünk Prágába a férjemmel, ott alszunk aztán holnap jövünk is haza. Kellenek ezek a kiruccanások, tőlünk 3 óra kocsival és úgy szeretem Prágát. Remélem hétfőn már a te jó híred fog fogadni!
322. LZsuzsó (válaszként erre: 321. - Vera63)
2010. nov. 20. 12:04

Szia Vera! MÉg nem teszteltem. Megbeszéltük a párommal, hogy csak hétfőn csinálom meg. Már annyiszor csalódtam és ilyenkor, ha korábban csinálom, akkor még bebeszélem magamnak, hogy még túl korán volt. Szóval a biztosra megyek, már ami az eredményt illeti. Ma jönnek haza a lányaim most sütök-főzök, várom őket. Gyorsan el fog menni ez a két nap. Azért köszönöm a drukkokat.

Az hogy nem érzek semmit az nem jelent semmit, mert utrogestant használok és eddig sose jött meg, míg használtam, tehát a hasam se fájt. Most kicsit szédelgek, de az valószínűleg az időjárástól van.

321. Vera63 (válaszként erre: 317. - Baby39)
2010. nov. 20. 11:40

Szia Baby! mennek a drukkok szerdára++++++++++++++


Zsuzsó! Mi van veled? Még nem teszteltél? Neked is mennek a drukkok!!!!!++++++++++++++++++


Velo, kérlek, fel ne add! Életjelet kérek (kérünk) tőled!!!!!!

320. Vera63 (válaszként erre: 318. - Giina)
2010. nov. 20. 11:37
Szia Giina, üdv. közöttünk! Végre egy Győri Kaális sorstársam! Te Miskolcról jársz? Hát az sincs közel... De szerintem Magyarországon már nincsenek igazán távolságok, amióta a sztrádák megépültek. Én Pécsre járok suliba, 350 km Győrtől, minden héten megyek, 2,5 óra kocsival. Kőrösinél jó kezekben vagy, nyugodj meg. A hiszteroszkópiát és a spec. vérvételt nem csinálják meg Győrben? Vagy otthon szeretnéd? Ez lesz az első próbálkozásotok? Írj magadról bővebben!
319. Vera63 (válaszként erre: 315. - Méz111)
2010. nov. 20. 11:29
Szia Méz! Köszi a drukkokat, szükségem is lesz rá:)) Amúgy most érkeztem haza a Kaáliból, nagyon kellemetlen volt az UH, mert úgy vérzek mint egy hülye:(( De beindítottuk a protokollt, ilyen még nem volt: 2x1 tbl Clostylbegyt. Azt mondta a doki, hogy ez kíméletesebb stimu, mint a szurik. A 8. napon, jövő pénteken kell kontrollra mennem, én csak kettőt szeretnék, de azt nagyon!!!! Olyan rossz volt a múltkor azért az egyért izgulni, hát nem is jött be. Ami érdekesség, hogy a leletemen az van: FSH 10 mU/ml alatt. Ez tök jó ebben a korban, lányok, már megint reménykedem, állítsatok leee!!! Majd megint lesz a pofára esés:( Na, a kérdésedre a válasz, nem a méhnyálkahártyán ejtenek bemetszést a megtapadás érdekében, hanem a beültetésre váró embrió burkán, aminek a rövidítése AHA(asszisztált hatching). Ezt már Győrben rutinból végzik, tehát minden embrión. Már várlak, kértél már időpontot?
318. Giina
2010. nov. 20. 10:35
Sziasztok! Szerdán voltunk az első kozultáción Győrben dr. Körösinél. Hosszas és alapos kivizsgálások után ajánlotta a nőgyógyászom. Azt gondoltam már újabb vizsgálatra nem lesz szükség, de még szükséges hiszteroszkópia és vérvétel (speciális).
317. baby39
2010. nov. 19. 20:41

Szia Méz!


Igen ,voltam! Hétfőn veszik ki a fagyóból a drágáimat és szerdán beűlti!

316. Méz111 (válaszként erre: 286. - Baby39)
2010. nov. 19. 19:51

Szia Baby!

Voltál uh-on?

315. Méz111 (válaszként erre: 310. - Vera63)
2010. nov. 19. 19:47

Szia Vera!

Köszi;)Találkozunk,csak addig kismami legyél!Mi is a 3.stimura megyünk.Kaptál du.időpontot?Neked is szurkolhatunk dec elején!:)

Te hallottál arrol,hogy (annak akinek szükséges)Kőrösi doki a m.ny.hártyán kis bemetszéseket végez a megtapadás érdekében? :o Én eddig nem hallottam erről.

314. Vera63 (válaszként erre: 312. - LZsuzsó)
2010. nov. 19. 13:39
Szerintem hétvégén ha otthon lesz a család akkor kéne, hogy hétfőn ne maradj egyedül az örömöddel (mert sikerülni fog!!!!) Egyébként az, hogy nem érzel semmit jó jel, mert ha menzesz előtt lennél pár nappal biztos éreznéd már a hasadat.
313. Vera63 (válaszként erre: 312. - LZsuzsó)
2010. nov. 19. 10:00
Én nem bírnám ki:))
312. LZsuzsó (válaszként erre: 311. - Vera63)
2010. nov. 19. 09:47
Szia! Még nem merek, félek a csalódástól. Nem érzek semmi tünetet sem. Hétfőn lesz 2 hete az inszem, azt hiszem megvárom, ha kibírom addig.
311. Vera63
2010. nov. 19. 09:20

Zsuzsó!!!!! Mi van veled, drukkolunk érted++++++++ Teszteltél?

Velo merre vagy?

310. Vera63 (válaszként erre: 303. - Méz111)
2010. nov. 19. 09:18
Szia Méz! Én győri vagyok és most kezdjük a 3. akciót. Éppen ma jött meg a mensi, reggel telefonáltam a Kaáliba a Kőrösihez időpontért, 2-kor kell érdeklődnöm. Az első stimum felborította az egész hormonháztartásomat, olyan feedback-be kezdett a szervezetem, hogy 28 hormoninjekció hatására üres tüszők lettek. A következő hónapban a stimu nélküli spontán ciklus leszívásból - ami nagyon szépen alakult - lett egy szép petesejt, meg is termékenyült, csak megállt az osztódásban. Na ez már számomra tragédia volt, nagyon kiborultam. Kőrösi nem adja fel, most ha megyek hozzá kitalál valamit, remélem lesz egy enyhe stimu, hogy ne csak egy petesejt induljon be. Amúgy nekem már van 2 fiam, de az új házasságom (7. éve) olyan harmonikus, hogy úgy érzem most találtam meg az igazit, és elhatároztuk, hogy legyen közös gyerekünk. Azt, hogy ilyen nehéz lesz - főleg lelkileg - ezt azért nem gondoltuk volna. Amúgy igen, Kőrösit ajánlom, a tudása, tapasztalata miatt. Azt hogy miért nem tapad meg, egyrészt hormonális oka lehet, erre adják az LH hormon pótlást. A ciklus első felében az FSH dolgozik és ezt stimulálják. A ciklus második felében pedig az LH, ami a sárgatest kialakulásáért felelős és a beágyazódást segíti. Erre a Kőrösinek külön protokollja van, én is megkaptam, mert azt hittük lesz beültetés, ez a protokoll gyógyszerekből, hüvelytablettából és injekciókból áll. Másrészt a szervezet szelektál, ha nem egészséges a baba kidobja, ami valamilyen szinten jó is, mert megelőzi az abortuszt. Ha Győrbe jössz találkozzunk, jó?
309. Svica (válaszként erre: 304. - Méz111)
2010. nov. 19. 08:46
Köszi Méz :))))remélem jövőhéttől már izgulhatunk
308. Svica (válaszként erre: 302. - Zsanetta)
2010. nov. 19. 08:45

Szia Zsanetta!

Én a Róbert Károlyba járok és Fülöp doktor műtött, nekem ez volt a 3.műtét előtte 2 volt már a Jánosban. Megpróbáltam utána nézni és azt hiszem, hogy jelenleg Fülöp doki az egyik legjobb emdometriózisos az országban.

307. Svica (válaszként erre: 301. - Vera63)
2010. nov. 19. 08:41
Hidd el, nagyon menne neki/k.
2010. nov. 18. 22:15

Igen ,de a kor nem minden.

Mivel ilyen sokszor opreáltak,nehezebb a stimulálás,és hát baba sincs belőle.

Lehet én még várnék is vele ha egészséges lennék.

de nem vagyok+ IR és Trombózisra hajlam

Köszönöm!

Ti hol tartotok??

305. Méz111 (válaszként erre: 302. - Zsanetta)
2010. nov. 18. 20:03

Szia Zsanetta!

Háát,nem tudom le nem írni:szemtelenül fiatal vagy...Annyira sok az időd még és nem megkésve kezdted el a projektet,h.100% hogy összejön még a baba/ák.Igaz Neked se lesz könnyü az út hozzá.

Bár ennyi évesen lehetett volna lehetőségem lombikozni!

Neked is nagyon szurkolok!

304. Méz111 (válaszként erre: 300. - Svica)
2010. nov. 18. 19:55

Szia Svica!

Ez az endometrozis tényleg nem egyszerü...utánanéztem.De most nagy eséllyel vágtok bele.Nagyon szurkolok!

Akkor most Te leszel a következő(Zsuzso után) akiért izgulunk! :)

303. Méz111 (válaszként erre: 299. - Vera63)
2010. nov. 18. 19:49

Szia Vera!

Köszi.Akkor Kőrösi dokit javaslod ezekszerint. :)

Hallottál olyat,h.van arra is tippje,vagy még a tippnél is többb ötlete,miért nem tapadt meg?! Ez jol hangzik.Jo lenne már nam azt hallani,hogy"nem tudom".Te hol élsz egyébként? Győrhöz közel?Hány stimud volt?

2010. nov. 18. 14:59

Sziasztok!!


Veló elösször is sajnálom hogy nem sikerült.

Svica hová jársz ??

Én is endometriosisos vagyok ,27 éves és 6 éve diagnosztizálták nálam is az endót.

6x operáltak vele.

Utoljára júniusban volt,kapok gnrht.

Eddig sikeresen cysta mentes voltam,de tegnap találtak egy 1cmes cystát.

Én sosem voltam cysta mentes ,hiába a kezelések,én is nehezebben stimulálható vagyok.

Én Pesti Kaaliba járok

301. Vera63 (válaszként erre: 300. - Svica)
2010. nov. 18. 14:49
Nem szerenék, mert rontjuk a statisztikát:((
300. Svica (válaszként erre: 297. - Méz111)
2010. nov. 18. 14:22

Szia Méz!

Az endometriózissal hét hete műtöttek meg, egyenlőre tiszta a petefészkem, azért kezdjük most a stimulációt. Egyébként szerintem nekem az tette tönkre a petefészkemet.Én Győrt nem ismerem, de az jó ötlet, hogy olyan orvoshoz kérd magad, aki több mi korunkbelit kezelt. Amúgy pont ma gondoltam rá, hogy biztos jól menne egy orvosnak, ha csak a mi korosztályunkkal foglalkozna és nagy tapasztalata lenne.

299. Vera63 (válaszként erre: 297. - Méz111)
2010. nov. 18. 12:39
Szia Méz! Most olvaslak, de jó, hogy Győrbe jössz! Már Zsuzsót is biztattam az elején, tudod Kőrösi egy szaktekintély országosan is, de külföldön is ismerik a nevét, állandóan publikál. A teljes neve Dr. Kőrösi Tamás, úgy 50 körülire saccolok, az egész országból járnak hozzá. Nem zavar el a kora miatt senkit, de nagyon őszinte, megmondja az esélyeket amiket nagyjából mi is tudunk. Ha nincs sok esély akkor is próbálkozunk, mert ha abbahagyjuk, tuti nem lesz baba. Te jól stimulálható vagy, szerintem nem lesz nálad gond, átnézi a leleteidet, és tudni fogja miért nem tapadt meg a baba nálad. Az utazást megoldjuk, keressél akár priviben, megadtam az email címemet. Jó lenne valakivel már személyesen beszélgetni aki bent van a programban!
298. baby39
2010. nov. 18. 11:53

Méz!


Vera Győrbe jár ,talán majd ő segít neked hogy melyik orvost válaszd!

297. Méz111 (válaszként erre: 292. - Svica)
2010. nov. 18. 11:16

Szia Svica!

Aranyos vagy,h.ennyire biztatsz.Most felhívtam Győrt,mert tegnap sokat böngésztem a neten,és a személyreszabottság miatt így döntöttem.Hogy oldom meg az utazást, gőzöm sincs.Azt hittem jol elzavarnak a korom miatt,de nagyon kedves volt a hölgy.Dec.elején vissza kell hívnom őket.Nem tudom melyik orvoshoz kérjem magam.Az alapján kellene,hogy melyik türelmesebb és elfogadobb az ilyen koruakkal,mint mi vagyunk.

Az endrometrozist nem lehet teljesen kiküszöbölni?ebben nem vagyok otthon..de én azt gondoltam.

296. Méz111
2010. nov. 18. 11:04

Zsuzso!

Nagyon szorítok!

295. LZsuzsó (válaszként erre: 293. - Svica)
2010. nov. 18. 10:04
Szia, ma vagyok a 26. napon, de szerintem az szánít, hogy mikor volt az inszem, mert arra két hétre mutatja már biztosan a teszt. Lehet, hogy mutatná hamarabb is, de biztosra akarok menni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook