Lombik életre-halálra (beszélgetés)
Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombik életre-halálra
Szia dárga babusom!
Itt vagyok már,csak ébresztettem Apát.
Köszönöm,jól vagyok. :-)Éjjel nagyon sz.rul voltam,de ma már nincs semmi bajom.Megjött piri,lehet csak az volt a gond.
Köszönöm!
Szükségem van rátok,hogy tartsátok bennem a lelket!
Szia erám!
Hogy vagy?
remélem, hogy nem fáj már a fejed.
Sziasztok csajszik! Hogy vagytok ma? :)
Elmentünk csavarogni tökivel, de feladtam, nem fehér embernek való idő van. :D
Ezért most majd jól kicsevegem magam. :))))
Pozitív maradok,ez egyértelmű!Sőtt,elkell,hogy áruljak valamit!Annak ellenére,hogy negatívat teszteltem,sokkal biztosabb vagyok benne,hogy igenis babát várok,mint a múltkorinál,amikor pozitívat.Örültem neki nagyon,de még sem tudtam elhinni,tudat alatt megéreztem a bajt.Sajnos akkor be is igazolódott:méhen kívült tapadt meg a drága kicsikém.:(
Elhatároztam,holnap újra tesztetlek,nem lehet véletlen a megérzésem most sem!!!:)
Sziasztok lányok szép napot Mindenkinek!
Szia Bettina! Szerintem ne add még fel, főleg, hogy még a vérzésed sem jött meg. Maradj pozitív!++++++
Szóval szerintetek lányok,lehet még reménykednem?
15-én volt a beültetésem(2 naposan kaptam vissza)és tegnap reggel negatívat teszeltem.Ma vagyok a 33-ik napon,álltalába 30 napra szokott megjönni,de legkésőbb 32-re.A hőm még mindig 37 vagy inkább fölötte.Teszteljek holnap megint?
Jó reggelt lányok!
Drága Erikám,gondolom még (már) alszol,de biztos visszaolvasod,most beszéltem a doktornővel,akartam,hogy hívjon be vérételre,de nagyon gyorsan lerázott (tudod,tegnap negatívat teszteltem,viszont nem jött meg,és a hőm is fenn van még,gondoltam nézzük meg vérből) azzal,hogy nyugi,ne haggyam abba a gyógyszert,és hétfőn hívjam újra,mert akkor lesz leghamrabb.Azt hittem eldurran az agyam!
Szóval,ha még nem jött meg Neked akkor legalább péntekig bírja ki!Bocsi a rossz hírért,ez nekem is az volt.:(
jaj szimpátia annyira örülök neked és a kiscsávónak és hogy mennyire irigyellek....
további szép és csodás babavárást kívánok neked és jó fejlődést a kicsinek...
remélem a kérésed meghallgatásra talál és hamarosan mi is élvezhetjük ezt a csodát amit most te élsz át..
Szia Szivárvány! Én is nagyon aggódom érte! Sokat gondoltam rá! Remélem nem lett rosszabbul és nem került az intenzívre! Sajnos volt szerencsém hozzá az elmúlt évben. Szörnyű hely, senkinek sem kívánom! :-(((
Drága cicus! Remélem jól vagy és a babóka is veled van! Várunk vissza!
Szia Katax! Igen én kivártam a 14 napot (mind a négy beültetésem után) és akkor csináltam meg a tesztet, amit a kaáliból hoztam. A harmadiknál este is csináltam még egyet, amit a barátnőmmel hozattam. Ekkor már ott volt bent az én kicsi Lucám:-))
Egyetértek Babussal, ezt mindenki maga dönti el, hogy mikor érzi elérkezettnek az időt. Én azért nem javaslom csak a 14 napnál korábbit mert, ha nálad későbbi időpontban lehet kimutatni a várandósságod akkor csak feleslegesen idegesíted magad és ráadásul egy negatív teszt nagyon letudja húzni az ám embert! Légy türelmes, minden a legnagyobb rendben! Én drukkolok nektek. :-))
Sziasztok lányok! Látom Erikát és Babuskát is kikészíti a front. :-(( Szerencsére nekem ma nem fájt a fejem.
Anyósomnál töltöttük az egész napot ezért jöttem csak most. Délelőtt a kórházba is beszaladtunk az vérvétel eredményemért. A háziorvosom csináltatta mert nagyon magas a vérnyomásom és ki akarta zárni a pajzsmirígy problémát. Szerencsére minden értékem OK.
Bobett! Puszi drága, nagyon sajnálom, hogy nem vagy jól. Bízzunk benne, hogy nem lesz szükséged megint műtétre! Ha pedig mégis akkor ne a munkahelyed miatt aggódj! Persze tudom, hogy a pénzre is nagy szükség van különösen a hozzánk hasonlóknak, akik folyton dokikhoz járunk a várva várt kicsi babák végett, de az egészséged a legfontosabb!!! Erre gondolj!!!
Szia drága erám!
dettó igy vagyok én is, robbanok mindenre.
Jön a front azt érezzük..
Szia babuskám!
Nagyon sz.rul. :-(
Migrén szerű fejgörcsöm van mióta felébredtem,és néha úgy szédülök,hogy a fejem nem merem megmozdítani.Megyek is vissza,feküdni.
Szia Katax!
Én kivártam és megfogadtam, hogy nem csinálok tesztet, inszemnél sem csináltam, első lombiknál sem csináltam, megvártam a vérvétel eredményét, ami nekem negativ lett.
A következőnél sem fogok tesztet csinálni, én anno sokat pofára estem, igy legalább ráérek majd akkor csalódni amikor kell..
De ez Mindenki egyéni szuverén döntése.