Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


2012. júl. 2. 09:09

Úgy örülök.

Képzeljátek az FSH-m,16,8 volt,legelőször,

most pedig 8 volt,annyira jóóóó.

Szerintem a DHEA tabletta segített......

És tüszőm is van rendesen,mostmár csak sejtjeim legyenek,bőven és nagyok!!!!!!!

73. VendrinerPiroska (válaszként erre: 72. - Zulejka77)
2012. júl. 1. 19:00
Zulejka, ha visszaolvasod a bejegyzéseket ezen a fórumon, akkor láthatod, hogy igen. :) Ez még nem a világ vége.
2012. júl. 1. 18:33
0,1 alatti AMH lett az eredményem nekem is :( Totál kivagyok :(( szerintetek lehet ebből még baba? és hogyan? Szerdán megyek dokihoz. A stimuláció segített valakinek? 35 vagyok
71. VendrinerPiroska (válaszként erre: 67. - Lukácsné,Ilike)
2012. júl. 1. 17:43
Ilike, addig ne parázz, amíg nincs min. Miért ne lehetne benne elég petesejt? Mikor lesz a punkciód?
70. VendrinerPiroska (válaszként erre: 66. - Shanee)
2012. júl. 1. 17:41
Ez a beszéd Shanee!! Az AMH egy érték a sok közül. Különben is sok függ az ember pillanatnyi állapotától. Ha az összes többi elfogadható, akkor szerintem reális esélyekkel indulsz az anyaság felé.
69. Shanee (válaszként erre: 68. - Shanee)
2012. jún. 30. 12:32
Ja, és 1,5 éve próbálkozunk. Már volt hsg-m is, mindenütt minden oké, csak az a fránya inzulinrezisztencia....
68. Shanee (válaszként erre: 67. - Lukácsné,Ilike)
2012. jún. 30. 12:31
A férjem 39 (ő teljesen rendben van), én 38. Nekem azt mondták, hogy minden tüszőben van petesejt, csak nem mindegy, hogy milyen állapotban.
67. Lukácsné,Ilike (válaszként erre: 66. - Shanee)
2012. jún. 30. 08:50

Értem.És hány évesek vagytok?

És mióta próbálkoztok?

Nekem is az AMH alacsony,35 éves vagyok és lombikra van szükségem.Láttak 7 tüszőt,csak attól félek nagyon,hogy lesz-e petesejtem.Én is uh-kra járok.

Csak sajnos nem sok jót olvastam ezzel kapcsolatban...

66. Shanee (válaszként erre: 64. - Lukácsné,Ilike)
2012. jún. 30. 08:30
Szia! Nem volt még lombikom, 2-3 naponta nézzük uh-gal a tüszőt. Nekem azt mondta a doki, hogy ha van tüsző, akkor petesejt is van (persze, ha normál méretű-formájú stb), és ha a hormonok is rendben vannak. Nekem csak az amh nem jó, meg az inzulinom. IR-em van, most azt tesszük rendbe. Az amh miatt meg úgy döntöttem, nem idegeskedek. Minden hónapban menzeszelek, van 2-3 tüszőm, szóval minek idegeskedjek? :) Csak pozitívan! :)
65. Shanee (válaszként erre: 62. - Puszunty)
2012. jún. 30. 08:27
Szia! Én a honvédba járok, de sutyiban, mert nem tartozok oda, de az egyik barátnőm ott dolgozik, szóval innen a suttyom :) Még nem lombikoztunk, ezt a nyarat "pihenjük", követjük a ciklust, vérvételek stb (ez megy április óta), és majd szeptemberben, ha addig nem jön a kinder, beszélünk róla.
64. Lukácsné,Ilike (válaszként erre: 61. - Shanee)
2012. jún. 29. 20:51

És neked láttak tüszőt,volt petesejted,volt már lombikod?

És melyikbe jársz???

63. lulluly (válaszként erre: 62. - Puszunty)
2012. jún. 29. 20:09
Szerintem is menj máshová! Az nem lehet, hogy meg sem próbálja!
62. Puszunty (válaszként erre: 61. - Shanee)
2012. jún. 29. 17:43

megkérdezhetem te hova jársz?

nagyon gondolkodok, hogy átjelentkezek máshova

61. Shanee (válaszként erre: 60. - Puszunty)
2012. jún. 29. 17:37
én is meg akarom ismételtetni szeptemberben. Bár nekem azt mondta a doki, hogy ennek az értéknek nem hiszünk, annak hiszünk, amit az uh-n látunk 2-3 naponta. szóval fel a fejjel!
60. Puszunty (válaszként erre: 59. - Shanee)
2012. jún. 29. 17:31
ez egyszeri érték, márciusban...
59. Shanee (válaszként erre: 58. - Puszunty)
2012. jún. 29. 17:30
:((( Nekem is annyi az amh-m. ez már ismételt érték nálad? Mert a stressztől is lehet ám ilyen alacsony, nem biztos, hogy a valósat mutatja....
2012. jún. 29. 17:11

Sziasztok!

Megjöttem a kaáliból...

Az orvos továbbra is hajthatatlan.

Nem fog stimulálni, mivel ilyen alacsony az amh=0.1

Mondtam, lejjebb ment az fsh, neki csak az amh számít.

6. napon vagyok, tüsző sehol... 10. napon menjek vissza.

Megmutattam neki a ciklus monitorozást. El volt ájulva, milyen sok adat..

Azt mondta az 1500 ösztrogén nem azért van, mert peteérésem próbálna lenni, hanem mert hormontermelő tüszőm van üres belsővel. Mondtam neki, hogy a korábbi ciklusaimnál is 10. nap környékén magasabb volt az ösztrogén. "Persze a premens tabletta miatt..."

Soha nem is fog stimulálni, max megnézi egyszer altatásban, hogy mi ez a tüsző, persze, ha talál...

Ennyit tudtam elérni, persze itthon megint bőgtem egy kört...

57. lulluly (válaszként erre: 56. - Cukorka001)
2012. jún. 29. 13:06

Neked is szép babát(kat) kívánok mihamarabb.

Majd jelentkezz, hogy mi volt!

2012. jún. 27. 22:54

Hát látom azért mindenkinek másban mutatkozik ki ez a petefészek kimerülés!

Nálam eddig mindig volt havi, igaz volt a mi késett de mindig megjött!

4 inszemem volt, ebből az utolsónál nem volt peteérésem!

Jött a lombik 3 embernyi gyógyszert kaptam 3 petesejtnek látszott ebből csak az egyikben volt, de nem termékenyült meg ez volt fél éve!

Masszíroztatni járok 2 hónapja barátcserjézem, zumbára járok mert a mozgás is jó!

Most a Győri kaáli a remény!

4.-én kiderül mi lesz, hogyan, merre tovább!

Mindenkinek kitartás, és a várva várt pocaklakót kívánom!

55. lulluly (válaszként erre: 52. - Cukorka001)
2012. jún. 27. 10:51

Szia! Nekem az AMH:<0,1; FSH: volt 53, 35, 18 vátozó.

Nekem a BMC-ben volt 1 lombikom, 3 tüsző érett de nem volt bennük petesejt. Sajnos nehezen stimulálhatók vagyunk ilyen eredményekkel, és gyakori az üres tüsző, ezért nem szeretnek minket a dokik.

Én rábeszéltem, hogy még lombikozzunk, mert hiszem, hogy még van petesejtem és elővarázsoljuk.

Amúgy Svicának hasonló eredményekkel spontán ciklusból sikerült baba, már meg is született.

Te se add fel!! Meg kell próbálni, hátha!

54. virebi (válaszként erre: 52. - Cukorka001)
2012. jún. 27. 09:21
szia! lentebb már írtam, hogy kb. ugyanilyen eredményekkel (0, 1 amh, 12 fsh) nekem is azt mondták, a lombik esélye 1 % alatti. egy barátnőm u. ilyen eredményére a Róbert Károly M.Klinikán ugyanezt mondták, és én a fórumokon sem találtam eddig olyat, akit ilyen eredménnyel bevállaltak volna. Jó lenne, ha itt össze tudnánk futni néhányan, akik így vagyunk, hogy megbeszéljük, ki mire jut, hogyan tovább. Ha minden jól megy, nálam lesz egy inszem, mert arra van némi nagyon kevés esély, és miért ne. Ezen kívül gondolkodom alternatív módszereken. Amíg van peteérésünk, azért van remény!
53. Puszunty (válaszként erre: 52. - Cukorka001)
2012. jún. 27. 06:06

Szia!

38 éves vagyok, 1 petefészekkel, átjárhatatlan petevezetővel. Engem húsvét előtt 0.1 amh-val és 16-os fsh-val elküldött a szegedi kaális orvos. Azt mondta annyi az esélyem a lombikra, mint a spontánra, tehát nulla...

Azóta talpmasszőrhöz járok, volt cikluskövetésem. Nekem IR-em van, követem a 3-as kezelést, ill. próbálok fogyni. 1 hónappal ezelőtt már csak 13-as volt az fshm, de ez nem jelent különösebbet, mert hónapról hónapra más és más az eredmény.

A ciklusommal gond van, mart nem vastagszik meg a nyálkahártya, viszont minden hónapban látott a nőgyógyász spontán tüszőt.

Holnap megyek vissza az endokrinológushoz, hogy kezdjen valamit a ciklusommal, ebben az évben 3x jött meg rendesen, a többi maszat, vagy semmi. Szedtem a merckformin Xr-t, teljesen megszüntette a ciklusomat. Pénteken megyek vissza a kaáliba 8. napos UHra, hogy látja-e ugyanazt, amit az én orvosom. Viszem a cikluskövetést is.

Ha innen eltanácsolnak, akkor Pestre jelentkezem Krizsa doktorhoz, ő szereti a kihívásokat. Vagy Debrecenbe, ott vannak rokonok, akik szívesen fogadnának addig.

Dióhéjban ennyit tudok. Az nlccafén olvastam többen szedik magas fsh-ra a dhea kapszulát. Lehet én is kipróbálom.

2012. jún. 26. 22:04

Sziasztok!

Új vagyok ezen az oldalon!

5 év kellett minden mellett, hogy kiderüljön nem működik jól a petefészkem!

Győri kaáliba járok ők nézték meg az anti-müllerian hormonomat:

ami 0, 1 ng/ml (tartomány 0, 2-14, 6)!

Volt valakinek ilyen eredménye vagy hasonló és hol tart ez ügyben?

A többi hormonjaimról majd csak 4.-én tudok meg valamit!

Már előre félek a rossz hírektől!

51. lulluly (válaszként erre: 50. - Lukácsné,Ilike)
2012. jún. 24. 21:29

Aranyosak vagytok. Köszi.


Igen, nem volt petesejtem. Csak itt hallottam a DHEA tablettáról, a doki nem említett ilyent. Majd ha teljesen felépültem, akkor megyek a BMC-be viszza a dokihoz. Augusztusban tervezem, és akkor rákérdezek.

50. Lukácsné,Ilike (válaszként erre: 47. - Lulluly)
2012. jún. 24. 11:39

Azért nem sikerült,mert nem volt petesejted?

És akkor most miért nem szeded ezt a tablettát,mert ez kifejezetten azoknak ajánlott.

Megkérdzeted már a dokidat?

Mikor kezditek a következő lombikot?

49. Puszunty (válaszként erre: 46. - Lulluly)
2012. jún. 21. 21:00
Ez nagyon jó hír, szorítok...
48. VendrinerPiroska (válaszként erre: 46. - Lulluly)
2012. jún. 21. 17:10
Akkor gyógyulj meg minnél hamarabb! Jó hír, hogy nem találtak semmit.:))) A vörös bor meg, ha mást nem, akkor min. a hangulatot gyógyítja!
47. lulluly (válaszként erre: 45. - Lukácsné,Ilike)
2012. jún. 21. 16:30

Köszi.

2011. szeptemberben volt az első lombikom. Nem szedtem akkor semmi különöset. A DHEA-t majd megkérdezem a dokitól mi a véleménye.

Most csak méhpempőt szedek, vörösbort iszok.

46. lulluly (válaszként erre: 44. - VendrinerPiroska)
2012. jún. 21. 16:27
Minden rendben volt, nem találtak semmit. Majd ha felépültem, megyek a BMC-be folytatni,
45. Lukácsné,Ilike (válaszként erre: 41. - Lulluly)
2012. jún. 21. 16:19

Mihamarabbi jobbulást kívánok!!!!!

És had kérdezzem már meg,hogy mikor volt az első lombikod?

Lehet már írtad akkor bocsi.

És akkor szedtél DHEA tablettát,vagy valamit,hogy legyen esélyed a petesejtre?

És most mit szedsz?

Pihengess.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook