Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


159. lulluly (válaszként erre: 158. - Sacikag)
2012. aug. 13. 21:23
Aranyos vagy! Te hogy állsz?
158. Sacikag (válaszként erre: 157. - Lulluly)
2012. aug. 13. 16:10
Szia, de jó, hogy végre kezdhettek! NAGGGYON szorítok : ))
157. lulluly
2012. aug. 13. 14:59

Csajok elkezdtük a lombikot. 3. napon vagyok és 2x5 Menopurt kell szúrnom naponta.

Nekem kicsit soknak tűnik, de remélem meglesz az eredménye!

2012. aug. 10. 09:35
Köszönöm :)
2012. aug. 9. 23:55
Ebben nem én még nem vagyok elég képzett, de lehet, hogy a lombik életre-halálra fórumban tudnak valami okosat mondani a lányok.
2012. aug. 9. 20:12

Szerintem is a megtapadásnál lehet a bibi...

Mivel lehetne rásegíteni ??? :))

2012. aug. 9. 20:01
Érdekes. Nem gondolnám, hogy szükséged lenne rá ilyen tisztességes stimulációs rátával. Nálad igazándiból akkor a megtapadással van gond, erre meg ez a teszt nem ad választ. Mondjuk azt megtudtátok, hogy még van miből probálkozni, ami végülis jó hír. Különben min. a győri kaáliban nézik.
152. Tünci 72 (válaszként erre: 151. - VendrinerPiroska)
2012. aug. 9. 19:32

Mert időközben elmentem egy " szaktekintélyhez" akiről azt mondták meddősségben profi...

A kaáliban ilyet nem is néztek se a stimu előtt se semmikor ..

Csak most az a gáz,hogy a doki nyaralni ment...


2 hét megint várakozás a részünkről...

2012. aug. 9. 19:17
Visszatérve az AMH-dra: miért kellett neked, ha jól reagáltál a stimulálásra? Az ilyet lombik előtt érdemes nézni vagy ha valakinek nem mükszik a stimulálás.
150. VendrinerPiroska (válaszként erre: 147. - Tünci 72)
2012. aug. 9. 19:13
Genetikán is voltatok?
2012. aug. 9. 18:08

Köszi Lulluly !


Épp ezért nem értem ,mi lehet a bibi...

148. lulluly (válaszként erre: 147. - Tünci 72)
2012. aug. 9. 16:20

Tényleg jó eredményeid vannak.

Az AMH-d szuper!

Szerintem így csak próbálkozzatok tovább, biztosan fog sikerülni!

Mi itt sokkal rosszabb eredményekkel próbálkozunk.

2012. aug. 9. 16:07

Sziaztok !


40 éves ,2 sikertelen lombikon túl ,állítólag minden eredményem jó.

Szegedre a kaáliban jártam.

Lombiknál remekül reagáltam mindenre,2 naponta nézték a hormont + hüvelyi UH.

Az elsőnél 6 petesejtből 4 termékenyült meg, a másodiknál 7-ből 5 s mindkettőnél 3 embriót kaptam vissza de sajnos valami miatt mégsem maradtak meg,11. ill.16.napra vérzés....


Ma kaptam meg az AMH teszt eredményt : 3,3 ng / ml


Inzulinrezisztencián is voltam, minden rendben.


Férjem eredménye 60 millió/ml,tehát ő is rendben van :)

6 éve várjuk a csodát..............

146. maminti (válaszként erre: 145. - Lukácsné,Ilike)
2012. aug. 5. 10:48

Köszi!Megpróbálom.

Akkor Te beülti előtt/után vagy?

145. Lukácsné,Ilike (válaszként erre: 144. - Maminti)
2012. aug. 5. 09:28
Mindenképp érdemes megpróbálni,hidd el sikerülni fog!!!!!!!Csak hinni kell benne nagyon és akarni!!!!!Ennyi az igazi Titka,hogy a csoda veled is megtörténjen!!!!!!
144. maminti (válaszként erre: 143. - Lukácsné,Ilike)
2012. aug. 4. 22:06
Köszi a biztatást!Úgy döntöttem megpróbálom.Egy olyan hozzászólót találtam,akinek rontotta a helyzetét,mert nem jött meg a mensese.Ezt megpróbálom gondolatilag kizárni,és arra koncentrálni,hogy több sejtem lesz.Rontani sokat nem tud a helyzetemen,és nagyon kellene valami,ami "felturbóz".Sajnos, az idő megy,ráadásul endometriózis miatt csak egy petefészkem van,úgyhogy nem csoda ,hogy lassan haladunk.
143. Lukácsné,Ilike (válaszként erre: 136. - Maminti)
2012. aug. 4. 08:59

Szioka.

Ez pont abban segítene,hogy stimuláció alatt legyen több sejted...

Folyamatos vérvizsgálat van meg uh,de nem a tabletta miatt,hanem a tüszőket ellenőrzik,a szokásos lombik alatt,amiket szoktak ell.

Nekem,hál istennek 6 sejtet is le tudtak szívni,amiből kettő szépen meg is termékenyült és biztos vagyok benne,hogy a tablettától keginkább........

Mindenképp javasolni tudom!!!!!!!

142. maminti (válaszként erre: 139. - Virebi)
2012. aug. 2. 08:06
Tényleg nagyon nehéz,de annyi "csodás" esetről lehet olvasni,miért ne mi legyünk azok akikkel megtörténhet? :-) Ahogy írtad,amíg van peteérésünk,addig bízni kell!
141. VendrinerPiroska (válaszként erre: 139. - Virebi)
2012. aug. 2. 00:14
Igen, a miben tudsz nyugalmat találni a legfontosabb része a kérdésnek. 50 évvel ezelőtt ha nem is volt könnyebb, akkor is más nyomás nehezedett a nőkre. A társadalom jobban elfogadta a gyerektelenséget. Manapság sokan úgy gondolják, ha valakinek problémája van a gyermekáldással, csak besétál egy kaáliba és ripsz-ropsz csinálnak neki egy gyereket, és fogalmuk sincsen, milyen áldozatokat vállal - esetlegesen meglehetősen kevés eredménnyel - valaki, azért, hogy gyermeke legyen. És igaz, a választás nehéz, de az elfogadás, hogy esetleg mégsem lesz természetesen, az talán a legnehezebb. Én őszintén a lelki és anyagi erejüket azoknak, akik már messze a TB-s kereten felül lombikoznak. Én nem valószínű, hogy képes lennék rá.
140. virebi (válaszként erre: 133. - Maminti)
2012. aug. 1. 23:32
na igen, én most írtam vkinek erről, majd látod:) hogy marha nehéz dönteni, persze.
139. virebi (válaszként erre: 128. - VendrinerPiroska)
2012. aug. 1. 23:31
igen, persze, ebben igazad van. nekem is túl kell tennem magam azon, hogy nem belőlem, belőlünk fog összeállni a gyerekem, legalábbis genetikailag, persze, hogy ez nehéz. úgy érzem, manapság valahogy túl sok nehézségen kell túllenni: anyámék korában is voltak nők, akik nem szülhettek, vhogy túltették magukat a dolgon, örökbe fogadtak, vagy éltek gyerek nélkül. aztán jött a lombik, akkor konkrétan azt láttam, a környezetemben nagyon gyakori lett, hogy lombikoznak, nagy részük sikerrel. tehát nem lepődtem meg annyira, amikor én is ez elé a kérdés elé kerültem. de az, hogy azt mondják, a lombikra nem sok esély van, kb. annyi, mint a spontánra, közben még inszemmel is lehet próbálkozni, meg ott az örökbefogadás... hát, mintha túl sok dolog közül kéne választani, akármilyen hülyén hangzik, és ez nagyon nehéz, hogy melyiknél is kössön ki az ember, melyikben tud nyugalmat lelni. nekem is hátra van még egy inszem, azt meg akarom próbálni.
138. maminti (válaszként erre: 137. - VendrinerPiroska)
2012. aug. 1. 20:21
Köszi!
2012. aug. 1. 20:13
Maminti, komolyabb mellékhatása nincs a szernek, tehát nem veszíthetsz vele. Esetleg nem használ. Az én AMH-m nem nőt tőle, de más angol nyelvű forumokon is irták, hogy inkább a stimulációs képesség javult tőle. Ami végül is a lényeg.
136. maminti (válaszként erre: 134. - Lukácsné,Ilike)
2012. aug. 1. 19:26
Bocsi...csak még azt szeretném kérdezni,hogy amióta szeded volt-e vizsgálat il.valami változás? Egrészt szeretném elkezdeni szedni,mert egy új remény,másrészt félek is kicsit tőle...
135. maminti (válaszként erre: 134. - Lukácsné,Ilike)
2012. aug. 1. 19:19
Debrecenbe.Szeptemberben indul az új program,ha jók lesznek az eredmények.Eddig 1 teljes programunk volt,amikor nem tapadt meg,aztán egy stimulálhatatlan(de itt nem az FSH-val volt a probléma), harmadszor pedig egy sejt lett,de nem termékenyült meg.Most várunk.
134. Lukácsné,Ilike (válaszként erre: 132. - Maminti)
2012. aug. 1. 19:06

Nem,nekem az orvos mondta az első konzi alkalmával,hogy szednem kell minimum 45 napig és utána menjek vissza.............

Te hol tartassz és hová jársz????

133. maminti (válaszként erre: 124. - Virebi)
2012. aug. 1. 18:24
Köszi,hogy írtál.Most gondolkodóba estem...Az orvosom szabadságon van,vele nem tudok konzultálni;magamnak kell dönteni,csak olyan nehéz előre látni,hogy mi lenne a legjobb,leghatékonyabb.
132. maminti (válaszként erre: 74. - Lukácsné,Ilike)
2012. aug. 1. 18:19
Szia! Ne haragudj,ha esetleg már írtad és ugyanazt kérdezem:te magadtól kezdted el szedni a DHEA-t?
131. maminti (válaszként erre: 130. - VendrinerPiroska)
2012. aug. 1. 18:01
Köszi,megkaptam!
2012. aug. 1. 10:38
Nézd meg a postaládádat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook