Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lindynette20-at szedek két hónapja, de a 2 hónap között volt egy hónap szünet.Lehetségesnek tartjátok h. a tabletta befolyásolja az idegeim? fórum

Lindynette20-at szedek két hónapja, de a 2 hónap között volt egy hónap szünet.Lehetségesnek tartjátok h. a tabletta befolyásolja az idegeim? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 12. 08:48

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni h. a Lindynette20 mellett szedhetek e Cvitamint? Nem zavar be a bogyónak? Én már lassan 2 éve szedem és semmi mellékhatását nem érzek!Nekem bevált!

Köszönöm a segítséget!

12. Friday
2009. júl. 2. 19:40
Szijasztok! A 7en kezdtem el a Linynette20-at! Kire milyen hatásssal volt??
2009. jún. 7. 16:06
Én 1 hete abbahagytam a gyógyszert,mert nem vált be,eleinte jó volt (9 hónapig szedtem) de elkezdtem hízni tőle, és nálam olyan hormonzavart okozott, hogy az utolsó szemnél tartottam és megjött :S Nálam viszont a hangulatváltozás a gyógyszer abbahagyása után jött. Azóta ideges vagyok és ingerült.
10. literrolyt (válaszként erre: 8. - Ti-mici)
2009. jún. 7. 10:32

Azt hogy nincs mellékhatása azért nem mondanám,mert kb két oldal arról szól a tájékoztatóban,hogy mennyi mellékhatása van XD De szerencsére egyik se jött be a barátnömnél.


A hangulatingadozásra térve teljesen igaza van mindenkinek,hiszen az orvos is mondta,hogy pár honap kell mire "hozzászokik" a tested,az elsöben még váratlan vérzések is lehetnek,szóval ezeket kell csak tulvészelni,utána biztos stabilizálódik a helyzet :)

9. Katica(bogár) (válaszként erre: 8. - Ti-mici)
2009. jún. 6. 21:25
Nem váltogattam még sosem a tablettákat, mivel ezzel kezdtem most előszőr életemben. Csak mivel nem ismerem őket, ezért kérdezlek titeket. Az orvosom nekem kifejezetten azt mondta, hogy ez kevés hormont tartalmaz. Bár nem célom hogy kevesebb hormontartalmút keressek.
2009. jún. 6. 20:56

szia

hat valamilyen szinten kihat az egesz testedre igy az idegeid sincsenek kizarva, de szerintem ez csak egy ilyen "termeszetes" melleghatas ami 3 honapon belul el kene muljon, az se jo ha gyorsan valtogatod a tablikat...szerintem varj meg es ha tenyleg nem jo akkor beszelj az orvosoddal...

de ahogy utananeztem ez a lindynette keves hormon tartalmu, mert csak 0.075 mg Gestodenum és 0.020 mg Ethinylestradiolum mig mas fogigatloban o,o75-8o es o,o3o-4o mg van...

ugyhogy szerintem csak a normal mellekhatas az elso szedeskor...


igen a yasmin a mostani legerteljedtebb fogigatlo, ez a legujabb fejlesztesu is amiben nincs kevesebb hormon, de azok amik benne vannak testazonosak, ezert nincs melleghatasa :)

2009. jún. 6. 20:45
a barátnöm 19 éves,és 3 éve szedi a Yasminelle nevü tablettát,ami tudtottam a legkisebb hormontartalmú fogamzásgátló,és természetesen ugyanolyan hatékony mitn a többi. Érdemes lenne megnézned :)
6. nyuszihopp (válaszként erre: 3. - Katica(bogár))
2009. jún. 6. 20:25

Kisebb hormontartalmú fogamzásgátlót nem nagyon fog tudni adni az orvos.

Én hízás miatt akartam olyanra váltani, amiben kevesebb a hormon, de az orvos csak olyat tudott adni, amiben ugyanennyi hormon mellett egy kis vízhajtó is van (hogy kompenzálja a hormonok miatt megnövekedett vízvisszatartást) és az is legalább egy ezressel drágább volt. vissza is váltottam a Lindynettre.

2009. jún. 6. 19:55
Elolvastad a tájékoztatót róla, mert nekem a szemem felakadt.
2009. jún. 6. 19:16

Szerintem még ne válts, mert még kevés ideje szeded.

Próbáld meg szedni, aztán 1 -2 hónap múlva figyeld meg, hogy van-e változás.

2009. jún. 6. 19:14

Ugyanis azt vettem észre, hogy az egy hónap szünetben nyugodtabb voltam és kiegyensúllyozottabb. Ugyan ezt vettem észre akkor is, amikor elkezdtem szedni, de akkor a magánéleti problémáimnak tudtam be. A párommal ingerűlt vagyok és magam sem tudom néha hogy miért és min veszekszem. A tabletta tájékoztatóján azt olvastam hogy okozhat változásokat depresszív értelemben. (csak én fogalmaztam így)

Mik a tapasztalataitok? Azthiszem váltanom kéne, de mire? Hasonló árkategóriára gondoltam, kevés hormonnal.

2009. jún. 6. 19:13

én nem tartom lehetségesnek.

Amúgy én 7 évig szedtem ezt a tablettát.

2009. jún. 6. 19:11
Lindynette20-at szedek két hónapja, de a2 hónap között volt egy hónap szünet.Lehetségesnek tartjátok h. a tabletta befolyásolja az idegeim?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook