Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lindynette 20 fogamzásgátlót szedek.El lehet tolni vele a mensit? Köszi, ha ír valaki aki már csinálta ezt. fórum

Lindynette 20 fogamzásgátlót szedek.El lehet tolni vele a mensit? Köszi, ha ír valaki aki már csinálta ezt. (tudásbázis kérdés)


12. 3374d74025 (válaszként erre: 9. - Ircsi7)
2010. aug. 15. 21:37
én szedtem tovább,nem hagytam egy napot sem..és mikor már jöttem haza a nyaralásból,már utolsó nap nem vettem be..utána mikor megint kellett csak a maradék levelet szedtem be,szóval előbb betegedtem meg.Bocs hogy most válaszolok csak nem néztem.
11. ircsi7 (válaszként erre: 10. - Tengericsillag)
2010. aug. 7. 08:58
Köszönöm.Hát majd meglátjuk most Én is kipróbálom.Remélem nem kavarok be.Én is úgy gondoltam,hogy nem hagyom abba még a másik levélből beszedek 7 szemet.Utánna szünet és ha megjön új levelet kezdek el.
2010. aug. 7. 08:44
Szia! Egyszer én is csináltam h elkezdtem egy másik levélből,kb 5 szemet ,aztán tényleg nem is jött meg addig.majd a mensi végén újrakezdtem egy új levél gyógyszert.
9. ircsi7 (válaszként erre: 7. - 3374d74025)
2010. aug. 7. 08:34
És Te,hogy csináltad??Két levéllel beszedted??Azért kérdezem,mert Én úgy gondoltam,hogy nem hagyok szünetet most hanem a másik levélből elkezdem szedni még egy hetet és utánna abba hagyom.Mert akkor már jövünk haza és utánna már megjöhetne.Még annyi,hogy amikor szedted folyamatosan addig nem is jött meg??Köszi
8. ircsi7 (válaszként erre: 6. - Pethoevi)
2010. aug. 7. 08:29
Köszönöm!!Ezért írtam,ide mert gondoltam hátha van más is így aki már csinálta.A doki szabin van,tehát nem tudok már vele beszélni.Mégegyszer köszi.
2010. aug. 7. 08:27
én csináltam és nem volt gond,bár több év alatt csak 2 x.nem volt gond.
6. pethoevi (válaszként erre: 4. - Ircsi7)
2010. aug. 7. 08:25

Én ezt szedtem és csináltam.Nem véletlenül írtam!!!!

én bevallom,h teljesen kihagytam azt a mensit.Nekem azt mondta a doki,h lehet így.Szóval 2 levelet teljesen beszedtem egymás után és utána szépen megjött,ahogy kellett.De nem javasolt sűrűn!Jó nyaralást!

5. ircsi7 (válaszként erre: 2. - Pethoevi)
2010. aug. 7. 08:24

Szia

Igen csak most szeretném,még soha nem csináltam

2010. aug. 7. 08:22
Úgy jött össze,hogy akkor tudunk elmenni a balcsira amikor pont megjön.Ha egy héttel tovább szedem a gyógyszert tehát nem tartok most szünetet,akkor van rá esélyem,hogy nem azon a héten jön meg hanem egy héttel később??És utánna nem lessz ebből gond??Légyszi aki tolta már így el a mensiét írjon.Köszi előre is.
2010. aug. 7. 08:21
Hahó, kezdetnek olvasd el figyelmesen a betegtájékoztatóját.
2010. aug. 7. 08:20

szia!

igen,bármelyikkel el lehet!:-)

de nem huzamos ideig!csak most szeretnéd nyaralás miatt?

2010. aug. 7. 08:18
Sziasztok.lindynette 20 fogamzásgátlót szedek.El lehet tolni vele a mensit?Köszi a választ ha ír valaki aki már csinálta ezt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook