Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lindynette 20 fogamzásgátló tapasztalatok fórum

Lindynette 20 fogamzásgátló tapasztalatok (beszélgetős fórum)

2022. szept. 22. 20:24

Szia


Én 1 évig szedtem (16 évvel ezelőtt).

Állapotos lettem mellette, pedig semmi olyan tényező nem volt ami csökkenthette a hatását.

Sajnos a baba nem maradt meg akkor.


Azóta biztos változott a minősége, de nekem ez a tapasztalatom ezzel a fogamzásgátlóval.

2022. szept. 22. 17:21
Sziasztok! 4 hónapja szedek fogamzásgátlót sikeresen beállította a mensim. Az első levélnél barnáztam a 13.naptól de aztán elmúlt. Kövi 2 hónapban megjött a 24.napra. Arra lennék kíváncsi ha jól szedtem eddig is, nem szedtem antibiotikumot, nem hanytam es nem ment a hasam akkor a fogamzásgátló teljesen jól hat? Mert nem 100%ban bízom a gyógyszerben de eddig mindig durva fájdalmakkal 6-7 napos volt az elvonásos vérzés. Általában használunk mellé óvszert(tudom nem kell de azert ez igy megjobban 100%) viszont volt pár alkalom hogy nem használtunk de akkor se ment el bennem. Így a teherbeesés esélye nagyon kicsi ugye? Tegnap hagytam abba a gyógyszert mátol jott a 7 nap szünet és most reménykedem hogy szombatra megjon(mert akkor kell neki)Aki ugyanígy Lindynetett szedett/szed annak eddig teljesen bevált?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook