Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lina Medina hihetetlen története fórum

Lina Medina hihetetlen története (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lina Medina hihetetlen története

15. Szabokisandi (válaszként erre: 5. - Lávli*)
2020. nov. 27. 14:04
Az egy dolog, hogy terhes maradt. De kinek jut eszébe egy kislánnyal szexelni? Oké, hogy biológiailag érett volt, de a méretei még mindig csak az 5 éves gyereké voltak....
14. Lávli* (válaszként erre: 12. - Ursula33)
2020. nov. 27. 05:11

Hozzánk úgy érkeznek a hírek (vagy lehet, hogy én értelmezem rosszul?), hogy Macron beleáll a gyűlölet elleni politikába és az iszlám szeparatisták elleni harcba - Erdogan pedig hergeli, hogy mindez csak provokáció.


Nem témához tartozik, de most eszembe jutott: úgy 12-14 évvel ezelőtt lányom középiskolájába cserediákok érkeztek Fr.-országból, és a készülődés során az ottani fiatal tanárnő megkérdezte, hogy a magyarok még sátorban laknak? 🙄🤔

2020. nov. 26. 22:29
Döbbenetes történet.
12. Ursula33 (válaszként erre: 11. - Lávli*)
2020. nov. 23. 14:41

Franciaországban? Igazságszolgáltatás?

Pont azon van a felháborodás, hogy ugyanúgy, mint az FGM-et, ezt is megpróbálják a hatóságok szőnyeg alá söpörni.

Neeeem, itt, Franciaországban, niiincs ilyen. Itt az afrikai bevándorlók neeeem csinálnak ilyet.

Itt nincs gyűlölet bűncselekmény se, csak játszásiból dobta ki a szomszéd öreg zsidó nőt a muszlim szomszédja Allah akbart kiabálva. Csak játszásiból hajtanak Allah akbart kiabálva emberek közé kamionnal, csak játszásiból fejeznek le tanárokat félőrült muszlimok.

Itt ilyenek nem történnek... Ha így megy tovább, hogy a szavazatok miatt Macron is szőnyeg alá söpri a dolgokat, akkor egy nap arra ébred, hogy Le Pen nyert.

Franciaországhoz képest Magyarország egy rendes, tisztességes, jogkövető ország, hibátlan igazságszolgáltatással.

Eszméletlen, ami itt megy. Ha meg idegenként azt mondom a franciáknak, hogy ez így ultra gáz, akkor vérig sértődnek...

11. Lávli* (válaszként erre: 10. - Ursula33)
2020. nov. 23. 09:35

Te jó ég!!!

Még csak azt se mondhatom, hogy mocskos állatok, mert az állatok is különben ezeknél.

Bízom az igazságszolgáltatás és a cellatársak erejében.

10. Ursula33 (válaszként erre: 5. - Lávli*)
2020. nov. 23. 09:26

Nem kell messzire menni, sajnos ilyen betegekért. Franciaország tele van ilyen aljas rohadékkal. Olyan is van, aki csecsemőt erőszakol, mert azt gondolja, hiszi, hogy így meggyógyul az ADIS - ből például.

Mióta erről olvastam, nem merem éjjelre a lányomat a saját ágyában hagyni. Mellettem alszik.

2020. nov. 16. 17:15
Ezerszer olvastam már a cikket az évek során, de a mai napig ledöbbent.
2020. nov. 14. 01:01
Tényleg hihetetlen.
2020. nov. 13. 20:45
Nem semmi egy törtènet. Csoda, hogy elfèrt benne az a gyerek.
6. Bless the child (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. nov. 10. 19:23

[link]


Magyar nyelvű cikk is van

2020. nov. 10. 18:45
Mekkora aljas rohadék volt, aki teherbe ejtette aztán élte tovább az életét, mintha mi sem történt volna!
2020. nov. 10. 18:42

Egy német nyelvű cikk szerint most 81 éves, a férjével él egy limai külvárosban, és 38 évesen még egy fiút szült.

Szegény két és fél évesen kezdett menstruálni, a terhessége idején már minden testi jel szerint kifejlett nő volt.

Még szerencse, hogy az orvosok odafigyeltek rá, és nem engedték vásárokon mutogatni, inkább elrejtették az újságírók elől.

2020. nov. 10. 13:09

Nem akartam elhinni,de utánna kerestem Mr. "google" mindig segít:)

De teljesen elképesztő történet.

2020. nov. 10. 11:55
Elsőre el sem hinném, de rákerestem és tényleg igaz :( szörnyű!
2020. nov. 10. 09:35
Végtelenül szomorú történet egy 5 éves kislányról... Milyen ritka rendellenesség lehet a világban, hogy egy ennyi idős gyermek már képes teherbe esni... És - remélem - az is nagyon ritka, hogy egy ennyi idős gyermeket valaki így bántalmaz.

A két lehetetlenség most mégis összekapcsolódott az ő sorsában. :( 5 éves és 7 hónapos volt, amikor anya lett.

Ugrás a teljes írásra: Lina Medina hihetetlen története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook