Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lila foltok. Mitől? fórum

Lila foltok. Mitől? (beszélgetős fórum)


10. 41fdab80c1 (válaszként erre: 9. - 41fdab80c1)
2011. máj. 20. 10:54
Javít: sajnos, nem vagyok orvos
9. 41fdab80c1 (válaszként erre: 8. - Db78bacc4f)
2011. máj. 20. 10:53

Bármilyen rosszul is fizetik Őket, nem vagyok orvos, szándékomban sincs senkit diagnosztizálni, ezért küldök mindenkit orvoshoz, amellett, hogy leírom a saját tapasztalatom. Mert némelyik tünet olyan ijesztő tud lenni, de ez fordítva is igaz.


Szóval séta az orvoshoz!!!!

2011. máj. 20. 10:04
Nekem meg mostanában szoli után jön ki mindkét lábamon. Olyan, mintha pigmentfoltok lennének, de idáig soha nem volt. Szerintetek? ez is vitaminhiány lehet? vagy nem bírom már a szolit? nem csinálom sokat pedig, teljesen egészségesen használom.
2011. máj. 19. 21:20
Nem szed vérhigitót?Attól tud ilyen lenni.
2011. máj. 19. 19:18

Pont ez a viszketés, utána bekékülés adja a reményt arra, hogy nem olyan komoly, amilyennek látszik. Nekem is volt, nem akartam elhinni, amikor az orvosom kapásból mondta vitaminhiány, Rutascorbint rá.

És igaza volt, egy hét alatt megszünt.

De természetesen a család megnyugvása érdekében soha nem árt egy kivizsgálás.

2011. máj. 19. 14:39

Rajtam évek óta látszik: minden évben megcsinálják a teljes vérképet, gond nincs.

Van egy bizonyos fehérvérsejt-működési zavar, ami abban nyilvánul meg, hogy egy koccanás, ami elmúlna egy hét alatt, az nálam 3-4 hét.

Erre jön rá a vérhígító szedése...

És ahogy írtam, ez idősebbeknél - főleg 60-tól felfelé jellemző.

4. amaal1 (válaszként erre: 2. - Alexandracska83)
2011. máj. 19. 14:23
A világért se szeretném a frászt hozni rád, de ilyen kék/lila foltok akár leukémiára is utalhatnak, ezért jobb lenne inkább orvosnak megmutatni.
2011. máj. 19. 13:56
Nem lehetséges, hogy érzékeny a bőre, és egy kisebb koccanástól is elszíneződik?; ha netalán érszűkületes és vérhígítót szed, akkor meg még jobban.
2011. máj. 19. 13:23
A mamának a testén lila foltok vannak.Kisebb-nagyobb, mint a bárányhimlő.Orvoshoz már nincs kedve menni, valahol megértem.Ha zuhanyzik akkor viszket neki, utánna elmúlik.Arra lennék kíváncsi, hogy valakinek volt-e már ilyen.Neten sem találtam semmit:(
2011. máj. 19. 13:22
Lila foltok.Mitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook