Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Levél a férjem szeretőjétől...mit szóltok? fórum

Levél a férjem szeretőjétől...mit szóltok? (beszélgetős fórum)


240. Füge 67 (válaszként erre: 237. - A14deb9047)
2010. júl. 14. 10:49

más megoldáson jár az agyam...illetve már tettem is lépéseket..


hirdetést adtam fel , így hangzik:


6 gyermekes család, kutyával, macskával albérletet keres Veszpémben.


tartok tőle, hogy nem lesz tolongás...de hátha


ez tőlünk több 100 km, ezzel a húzással egyszer és mindenkorra pont kerül a dologra, új életet kezdek.

remélem találok albérletet :)

2010. júl. 14. 10:43
... és milyen ostobán...
238. a14deb9047 (válaszként erre: 234. - Zsuzsa74)
2010. júl. 14. 10:42
Szóval lebukott, mint Rottenbiller...
2010. júl. 14. 10:38

Fügének! Törvény a Btk-ból:


Zaklatás

176/A. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetőleg mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, rendszeresen vagy tartósan mást háborgat, így különösen mással, annak akarata ellenére telekommunikációs eszköz útján vagy személyesen rendszeresen kapcsolatot teremteni törekszik, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. 1415 1416


(2) Aki félelemkeltés céljából 1417

a) mást vagy rá tekintettel hozzátartozóját személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó büntetendő cselekmény elkövetésével megfenyeget, vagy

b) annak a látszatnak a keltésére törekszik, hogy a sértett vagy hozzátartozója életét, testi épségét vagy egészségét sértő vagy veszélyeztető esemény következik be, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. 1431

(3) Aki a zaklatást

a) volt házastársa, volt bejegyzett élettársa, vagy volt élettársa, 1418

b) nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt álló személy

sérelmére követi el, az (1) bekezdésben meghatározott esetben két évig terjedő szabadságvesztéssel, a (2) bekezdésben meghatározott esetben bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

236. 778dc2edcd (válaszként erre: 234. - Zsuzsa74)
2010. júl. 14. 10:30

először is beszélj vele!

ez a legfontosabb, meg kell látnod az ok-okozati összefüggést!

miért tette?mióta tart?hogyan látja a jövőtöket?

ezekre csak ő tud neked választ adni!

235. liliom10 (válaszként erre: 234. - Zsuzsa74)
2010. júl. 14. 10:26
Szia Zsuzsa ! A hallgatás nem vezet sehová ! Beszélnetek kell ! A múltról, a jövőről, a házasságotokról, mi fontos a kettőtök kapcsolatában, minek kell megváltoznia, ha együtt akartok maradni, stb. Kár az időt húzni, csak őrlődsz így.Este ülj le a férjeddel és alaposan beszélgessetek el ! Nálunk bevált !!! Más megcsalással kapcsolatos fórumokon sokat írtam a mi esetünkről, főleg a télen, nem kívánom senkinek, amin én keresztül mentem, de már minden rendben, és ez a rengeteg beszélgetésnek (is )köszönhető.
2010. júl. 14. 10:17

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de már egy hete se éjjelem se nappalom.

Pár hete a férjem fehérneműinek pakolása közben egy félig használt óvszert találtam. A történethez hozzátartozik, hogy mi vagy 10 éve nem használunk óvszert. Megfordult velem a világ, de nem vontam kérdőre, valószínűleg féltem a választól. Pénteken viszont a rendszeres péntek esti kártyaparti előtt azt vettem észre, hogy teljes fazonigazítást hajtott végre. Eldurrant az agyam. A borotválkozással kapcsolatban annyit mondott, hogy miattam csinálta, de amikor a fejéhez vágtam az óvszert is egy szót sem szólt, azóta kerül, egy szót sem beszéltünk. Van két nagy és egy pici gyerekünk. Mit csináljak?

2010. júl. 14. 10:06
Én is azt mondom: az ember nem monogám. Se a férfi, se a nő. Aki meg komolyan az, és még emellett azt is állítja, hogy boldog... hááát, nem biztos, hogy igazat mond. (vagy már ő is félrelépett:)))
2010. júl. 14. 09:28
persze öreg korukra pedig olyan mintaházasságnak tűnik az életük.....
231. 778dc2edcd (válaszként erre: 224. - Füge 67)
2010. júl. 14. 09:26

mikor egyszer megkérdeztem a nagyszüleimet az 50 éves házassági évfordulójukon, hogy mi a titkuk, hogy maradtak együtt annyi ideig ilyen boldogan.

nagyapám azt felelte:nagyanyád sok minden felett szemet hunyt míg fiatalabbak voltunk!

őszinte megdöbbenésemre pedig azt felelte. hogy azt ne higgyem már hogy régen nem néztek félre a férfiak,csak a nők voltak alázatosabbak, mert ugye akkor szégyen volt elválni...

2010. júl. 14. 08:03
Lehet, hogy Füge 67 a szeretőőő???????? :))) Aztán osztjuk itt neki az észt. :))
229. f36e266467 (válaszként erre: 224. - Füge 67)
2010. júl. 14. 01:14

Hát Füge, hogy őszinte legyek, nem értem, hogy miért vagy akadva a szerető reakcióján.


Számomra elég egyértelmű, hogy keserű a szőlő. Ha már az övé nem lehet, akkor fájjon neked is még jobban. Ez ennyi.


De szerintem neked sem vele kellene foglalkoznod, mert ilyenkor nekem az az érzésem van, hogy könnyebb rá haragudni, mint magadra, hogy 4 évig hagytad magadat megalázni. (persze ha tudtál róla).


Ha nem tudtál róla, akkor meg azt nem értem, hogy hogy nem vetted észre, de lehet, hogy már leírtad.


Szóval én a te helyedben nem foglalkoznék a nővel, hiszen persze, hogy gáz.


De miért zavar téged? Zavartan viselkedik, mert fáj neki, ami van. Azt kapta az élettől, amit érdemelt. Ez most le akarja verni rajtad.


ha nevetsz rajta és nem is foglalkozol vele, akkor állsz hozzá a legjobban.


Azzal, hogy döbbengetsz a viselkedésén, azzal energiával töltöd fel a hülyeségét.

228. c1e9612cd3 (válaszként erre: 224. - Füge 67)
2010. júl. 14. 00:14
az van elcseszve ezekben a generációkban, de uez el lesz cseszve a későbbiekben is, h mindenki megfeszül azért, h a megélhetéshez előteremtse a kellő pénzt, és tisztességgel fel tudja nevelni a gyerekeit!!!!! Mindenki csak gürizik, és a kikapcsra már nem marad idő.
227. c1e9612cd3 (válaszként erre: 221. - Füge 67)
2010. júl. 14. 00:11

mert sok esetben a párjuk is fásult már, csak ő nem biztos, hogy ezt észreveszi magán. És a fásultság sokszor a személyiséget is eltorzítja, amitől már nem biztos, h vonzó lesz a másik.

Hogy őszinte legyek, valószínűleg számomra se lenne vonzó egy olyan ember, aki csak fapofát tud vágni, állandóan fáradt, és valljuk be (én is voltam ilyen helyzetben, de én még idejében kapcsoltam, és léptem) egy ilyen embernek sokszor önmagával szemben is csökkennek az igényei.

Ha csak a saját példámból indulok ki, én pld. a nőies ruhák helyett a kényelmeset választottam minden esetben. Állandó menésben voltam, állandóan csak dolgoztam. Viszont ez saját magamban is konfliktushoz vezetett, mert nem éreztem jól magam a bőrömben. Még mielőtt lefogytam volna, kb. 90 kilósan is nőiesebben öltöztem, mint abban az időszakomban, amiről beszélek. És mivel alapvetően szeretek nő lenni, szeretek csinos, nőies lenni, ezért magamat se tudtam szeretni. Mivel magamat se szerettem, ez csúnyán kivetült a párkapcsolatomra is.

Amikor ráébredtem a dolgokra, döntenem kellett. Vagy egyenesbe hozom magam, és megteszem a kellő lépéseket, vagy a párkapcsolatom megy tönkre. Rengeteget járt az agyam, h hogyan tovább. De döntöttem. Otthagytam a másodállásom, és elkezdtem magammal foglalkozni. Az eredmény már 1 hónap után érezhető lett.

226. 3265084553 (válaszként erre: 224. - Füge 67)
2010. júl. 13. 23:37
És melyik generációban nincs elszúrva?
225. pampers (válaszként erre: 224. - Füge 67)
2010. júl. 13. 23:31
ez így van
224. Füge 67 (válaszként erre: 223. - Pampers)
2010. júl. 13. 23:05

valami nagyon-nagyon el van szúrva a mi generációnkban...

a férfinak nevezett lények...(előre mondom tisztelet a kivételnek) csak nyafognak, nem szeretnek dolgozni , várják a sült galambot...nem jutnak el odáig, hogy valamit azért tehetnének önmagukért...


a nőket elsodorta az emancipáció, fütyülnek olyan ódivatú dolgokra mint család...


elfogadott ha valaki szeretőt tart...de nem elfogadott ha ősz a haja vagy bármely módon öregedni mer...


és sorolhatnám reggelig...

223. pampers (válaszként erre: 221. - Füge 67)
2010. júl. 13. 21:25
Mert szarháziak,és a végén még nekik áll feljebb,ha lapátra kerülnek
222. őzikee
2010. júl. 13. 20:43
Szerintem az mindent elmond valakiről, ha harmadikként tönkreteszi a család életét és sajnos egyre több az ilyen ember :(
221. Füge 67 (válaszként erre: 220. - C1e9612cd3)
2010. júl. 13. 20:02
miért nem a párjukkal keresik az izgalmakat?
220. c1e9612cd3 (válaszként erre: 164. - 778dc2edcd)
2010. júl. 13. 19:50

mindenbe bele lehet fásulni... még a szép, jó életbe is....

Nem csak a ffiakra jellemző ez, hány nő csinál ilyet, vagy hasonlót a férjével?!

Az emberek életének monotonitása alakítja ezeket a szitukat. Hiába az anyagi, társadalmi jólét, ha másról nem szól az ember élete, mint az állandó gürcölésről, azért, h ezt az életszínvonalat tartsák, amennyire csak erejükből telik, szépen neveljék a gyerekeiket. Seperc alatt belefásul ebbe az ember. 1-1 ilyen kikacsintgatás a házasságból pedig megtöri a monotonitást, újat, izgalmat hoz az ember életébe. Ez van.

219. c1e9612cd3 (válaszként erre: 99. - Füge 67)
2010. júl. 13. 19:44

:D :D :D ez a "nő"..... kegyetlen!!!! :))))) Ezen tényleg nem lehet mást csinálni, mint röhögni! DDDD Hogy képes vki ilyen mélyre sűlyedni???? Hol a büszkeség??? Ez azért már igencsak szánalmas....

No comment!

Tényleg ne foglalkozz vele! Nem érdemli meg azt se, h 1általán beleolvass a hülyeségeibe, nemhogy azt, h felhúzd magad rajta!

A férjed gusztusához + (ne haragudj, de) csak gratulálni tudok!

218. a14deb9047 (válaszként erre: 217. - Füge 67)
2010. júl. 13. 18:47
Valahol bekattant - a férjed mit szól ezekhez a durva dolgokhoz? Talán neki kellene helyre tenni azt a némbert.
217. Füge 67 (válaszként erre: 216. - A14deb9047)
2010. júl. 13. 18:30
inkább pszichiáter kellene neki, de ez már nem az én hatásköröm.Remélem a tetlegességig nem fajul, és főleg, hogy nem kapja el a gyerekeket a játszótéren...
2010. júl. 13. 18:18
Amennyiben ez már a zaklatás szintje - lehetséges a rendőrségi feljelentés - persze a bizonyítékot is gyűjteni kell hozzá.
215. silvery (válaszként erre: 214. - Füge 67)
2010. júl. 13. 17:42
;)
214. Füge 67 (válaszként erre: 212. - Silvery)
2010. júl. 13. 16:26
megfontolásra veszem...lehet , hogy élek a lehetőséggel :DD
213. Füge 67 (válaszként erre: 211. - Serbyna)
2010. júl. 13. 16:25
pont ezen agyalok én is...valami nem áll össze..
212. silvery (válaszként erre: 206. - Füge 67)
2010. júl. 13. 16:25
figyelj, van egy csinos szívlapátom, hogy ha szükséget érzel rá :D Többféle funkcióra is alkalmazható :D
211. serbyna (válaszként erre: 210. - Füge 67)
2010. júl. 13. 16:22
Jól tetted! Ne vegyél róla tudomást.A "csak"ártatlan szeretők,mikre nem képesek...,de persze az is igaz,ha a férjed elküldené jó rendesen,nem lenne mit keresnie nálatok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook