Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Levél a férjem szeretőjétől...mit szóltok? fórum

Levél a férjem szeretőjétől...mit szóltok? (beszélgetős fórum)


30. Füge 67 (válaszként erre: 26. - T.Ili)
2010. júl. 12. 23:27
hát én is...de terhes voltam a 6. babóval és egy autóbaleset miatt minden végtagom gipszben volt
29. csilla80 (válaszként erre: 23. - Füge 67)
2010. júl. 12. 23:27
Na itt nagy a baj! 6 gyerek 12 ev alatt... Tudatosan vallaltatok,akartatok ennyi gyereket? Mert,ha igen,a ferjed borzaszto felelotlen!
28. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 25. - Füge 67)
2010. júl. 12. 23:26

Hidd el, nincsenek csodák. És ha visszafogadod, megint megteszi.

Te tudod. De én, ha 100 gyerekem lenne is tőle, sem fogadnám vissza. A nyugalmam többet érne, az tuti.

2010. júl. 12. 23:26
kezdettől...a kicsivel voltam félidős terhes..persze rengeteg hazugság volt...tagadott mindkettő
26. t.Ili (válaszként erre: 20. - Füge 67)
2010. júl. 12. 23:25

Nem ,dehogy is!

Csak már az első levél után,páros lábbal rúgtam volna ki a szemetet.

2010. júl. 12. 23:25
persze a válóper csak felfüggesztve van...hiszek a csodákban
24. fhybi
2010. júl. 12. 23:24
Mióta tudod, hogy van melletted harmadik is?
23. Füge 67 (válaszként erre: 16. - Marylu93)
2010. júl. 12. 23:24
muszáj...6 gyerek , albérlet, sok adósság...építkezés közben jött a csaj az életünkbe..
22. csilla80 (válaszként erre: 15. - Füge 67)
2010. júl. 12. 23:23
A kiscsaj tenyleg besokalt...
21. c1e9612cd3 (válaszként erre: 4. - Füge 67)
2010. júl. 12. 23:22
jah, és ha ennyire akarja, akkor had vigye! Aztán majd meglátjuk x idő múlva milyen levelet írna, miután magáénak tudhatja azt a ffit, akiről már most tudja, h hazug :D Fog még ez a nő sírni nagyon is! De megérdemli, hamár ennyire ostoba! (és ezt a leveleivel bizonyítja kellőképpen!)
20. Füge 67 (válaszként erre: 14. - T.Ili)
2010. júl. 12. 23:22
néha én is sok időnek érzem :D ...ismerjük egymást?
19. sugarka (válaszként erre: 3. - Füge 67)
2010. júl. 12. 23:22
ostoba picsa :) meg is érdemli a sorsát. szerintem le se reagáld ezt a levelet, minek? ez pont az az embertipus, akinek semmi nem jut ténylegesen az agyáig:) ne foglalkozz vele, váljatok el csendben, és kész, te pedig kezdj uj életet
2010. júl. 12. 23:22
Jujj,mekkora kretén!A pasi elhagyta őt is?
17. dalya
2010. júl. 12. 23:21
Ez a Nő egy undorító szuka,Kínjába már nem tud mit csinálni. Szerintem se törődj vele,annál jobban vergődik majd.
2010. júl. 12. 23:21

Jaj, de utálom az ilyen nőszemélyeket! Hihetetlen.

Nehéz kulturáltnak maradni ilyen helyzetben. De legszívesebben kikaparnám a szemit...

De a pasiét is...

Muszáj visszaengedned? Nem félsz, hogy újra elhagy? Gondolom nehéz ügy ha van gyerek meg ez a sok év.

De ez örökre megmérgezte a kapcsolatot. Szerintem a nő be fog durvulni. Ha nem szégyelli magát és ilyeneket ír. Előbb utóbb megtalál személyesen és pokollá teszi az életeteket.

2010. júl. 12. 23:21

3. levél :bennem van büszkeség,ellenben veled,én most

lezártam vele,boldog lehetsz,és elérted amit

akartál...büszke lehetsz magadra! én többet nem akartam

ebből kihozni,mintsem tudd az igazat...mert gondolom azt

elfelejtette közölni,h.énis megvagyok,voltam még neki pénteken is! mostmár tudod,csináljatok amit akartok,én többé nemakarok veledsem beszélni...és hagyd abba az írogatást az adatlapodon,nem azért mert bánt,de érd be azzal,h.visszakaptad,és nem tartozik senkiresem a ti magánéletetektényleg:legyetek nagyon boldogok...én már csak ezt

kívánhatom NEKTEK!

14. t.Ili
2010. júl. 12. 23:20

Te! Komolyan ez a férjed???

Még mindig?

13. 3265084553 (válaszként erre: 4. - Füge 67)
2010. júl. 12. 23:20
Úgy tűnik, a férjed hazudozik neki veled kapcsolatban.
12. mliv
2010. júl. 12. 23:19
Hát, könnyű leírni, de ez a pasi nem érdemel meg Téged! Menjen minél előbb, annál hamarabb lehetsz boldog Te is!!
2010. júl. 12. 23:19
az agyára ment hogy a férjed vissza akar költözni,és így akarja hogy kidobd,mármint a férjedet.
10. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - Füge 67)
2010. júl. 12. 23:18

ez a nő bolond! :D

Hagy a fenébe, szóra se méltasd!

Viszont, a férjed én a helyedben (gyerekek ide, vagy oda) nem fogadnám vissza! Aki ilyen helyzetbe képes hozni, az nem érdemli meg, h új esélyt kapjon! Viszont, azt tudasd vele, h jó lenne, ha leállítaná a barátnőjét (és én márcsak azért is barátnőnek hívnám előtte). Viszont, Te ne írj neki, stb. A Nőt szét fogja vetni a düh ettől!

2010. júl. 12. 23:18
Egyszeruen nem hiszem el,hogy ilyen emberek is vannak! Hihetetlen!
2010. júl. 12. 23:17
:D régebben próbáltam...de akkor még a csaj is letagadta a viszonyt
2010. júl. 12. 23:16
jaj,mennyi hülye picsa van!!!!
2010. júl. 12. 23:14
Sztem írd meg a csajnak, hogy nekiadod, úgy látom, megérdemlik egymást :D
5. Füge 67 (válaszként erre: 2. - Pampers)
2010. júl. 12. 23:14
hát ezt...de van még...
2010. júl. 12. 23:13
második levélengem pont a kamionozás miadt,és az anyagi gondjai miadt hagyott el,,,aztmondta inkább fizetné veled,mert te hoztad ekkora szarba,mint én szenvedjem el ezeket...és h.milyen élet lenne,ha ő 2-3hetente jönne hozzám haza...te nem láttad sírni,de én ott voltam,,pasit így sírni még sosem láttam...zokogott őis,énis..azt nem lehet hazudni,az igaz könnyeket nem lehet hazudni...te tényleg azthiszed,nem szeret engem?én voltam vele 4évig...te nemtudod milyen boldogok voltunk,mennyi közös gyönyörű emlékünk van...ő maga mondta,h.több boldogságot adtam neki ennyi idő alatt,mint te a 11év alatt...bocs,ezzel nem bántani akartalak,csak ezt ő mondta...
2010. júl. 12. 23:12
az első levél:.kérdezd meg a drága férjed,kivel töltötte a péntek éjszakát, és kivel járkál ő szombat esténként éjszakai fürdőzésre!!!! tervezz csak vele, megérdemli...ugye? jah,és aztmondta csak azért vitt tősbe,mert a gyerekeket nemtudta volna egyedül megoldani...nembaj,h.mi ugyanúgy találkozgatunk?!neked ígyis jó?nembaj,h.nekem mondja,h.imád,és sosem fog elfelejteni????mutassak sms-eket énis? szeretnéd látni biztos? szóval ha nekem írogatod, felesleges...még mindig az annyánál lakik, szoktam vele menni kutyát sétáltatni is...megint hazudozik neked is? mert nekem aztmondja csak engem szeret, és köztetek az ég világon semmi sincsen...téged nem szeret,és mégkevésbé hiányzol neki...kérdezd csak meg miről beszélgettünk péntek éjszaka...és nem csak beszélgettünk...tehát? a provokálás helyett, inkább engem kérdeztél volna,mivan köztünk..megint pofára ejtett...viseld el...de én sosem értettem miért nem engedted,h.boldog legyen mással...nemérted,h.téged nem szeret?miért nem engeded már végre el,és viseled el büszkén,h.ha nem én,akkor lett volna neki más!Erika...mi nem szakítottunk akkor amikor mi január 1-jén beszélgettünk...kért,h.maradjak nála,ne menjek el,ne hagyjam el,aludjak vele,mert én v.ok élete szerelme..én akkor ottaludtam nála...és a szombat éjszakák: nemtűnt fel,h.szombat esténként nem maradt ott sokáig?persze,mert az éjszakai fürdőzés 8tól van éjfélig....hát ennyi...amit még a múltkor én elfelejtettem mondani:az összes németországi útján vele voltam annó,sőt,volt amikor csak 2en mentünk...ez az igazsághoz még hiányzott...hogy kamionozni készül?na igen...aztmondta tőled más lenne az elválás mint tőlem,te nem érdekled,de ha nem lehetne velem csak 2-3hetente,az maga lenne a pokol...kérdezd csak meg...én inkább már sajnállak,bár tudom nincs rá szükséged,pláne nem tőlem,de mért esel ugyan annak az embernek a csapdájába,miért nem keresel végre egy normális embert,aki megbecsül,és nem másnak mondja,h.szereti?gondolod ha tényleg visszaköltözik eltud engem felejteni???ezt ő maga mondta,h.sosem lesz túl rajtam,nemtudna veled úgy lefeküdni,h.közben ne rám gondolna.... nem hazudok neked...most péntek éjszaka még velem volt éjjel 3ig...tényleg ilyen életre vágysz? engem tönkre tett lelkileg annyira,h.már nemtudtok lelki sérülést okozni,de legalább te,tudd mivan,ha nekem már mást mondd...neharagudj az őszinteségemért,de úgyérzem tudnod kellett,mert nemtudom neked mit mondd...
2. pampers (válaszként erre: 1. - Füge 67)
2010. júl. 12. 23:11
Mi írt?
2010. júl. 12. 23:09

a történet hosszú, de röviden...

12 év házasság...sok gyerek, szerető 4 éve van...beadtam a válópert , erre a férjem haza akar jönni ( az anyjához költözött fél éve)...most jött egy levél( több is) a szeretőtől...


kiakadtam...nem értem mi a fene baja van ennek a libának...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook