Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Levél a férjem szeretőjétől...mit szóltok? fórum

Levél a férjem szeretőjétől...mit szóltok? (beszélgetős fórum)


120. 40163fd81d (válaszként erre: 118. - Christy5156)
2010. júl. 13. 12:13

....amiből számomra az derül ki,hogy ez a bizonyos szerető,még mindig szereti azt a bizonyos férjet....

....de vajon a feleség szereti -e,vagy csak jól eső érzés neki kínoznia a nőt?

2010. júl. 13. 12:06
De ez csak az én benyomásom... és természetesen elfogadom, ha te másképp látod.
118. Christy5156 (válaszként erre: 117. - 40163fd81d)
2010. júl. 13. 12:05

Az emailek elözményét nem tudom... de az adatlapos strandos megjegyzésre ez volt a válasz:


"és hagyd abba az írogatást az adatlapodon, nem azért mert bánt, de érd be azzal, h. visszakaptad, és nem tartozik senkiresem a ti magánéletetek!"


Nekem az a benyomásom, hogy a levelek különösebb konkrét provokáció nélkül is jönnek...

117. 40163fd81d (válaszként erre: 116. - Christy5156)
2010. júl. 13. 11:52

Gondolom nem a strandos bejegyzésre reagálta le az első pár emailt,vagy igen?

Mert akkor természetesen visszavonom.

:))

116. Christy5156 (válaszként erre: 113. - 40163fd81d)
2010. júl. 13. 11:31

Nézd meg légyszives a 93. hozzászólást!


Szerinted a "VOLTUNK STRANDON ÉS NAGYON JÓ VOLT" provokatív? Szerintem nem...

2010. júl. 13. 10:52

Tiltsd le a lányt, ne vedd fel a kesztyűt! Visszamegy neki h tiltva van, sokkal jobban fogja idegesíteni, mint ha azt látja rajtad h sikerült felbosszantania!


De kábé ez a lány olyan húszéves szinten lehet...

Nem hiszem h értelmes nő ilyesmiket írogat!

114. 40163fd81d (válaszként erre: 113. - 40163fd81d)
2010. júl. 13. 10:50
Bocsi,az első kettő idézet a szerető emailjeiből származik,a harmadik pedig Fügétől.***
113. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Füge 67)
2010. júl. 13. 10:48

"szóval ha nekem írogatod, felesleges."

"tehát? a provokálás helyett, inkább engem kérdeztél volna"

"a csaj olvassa az adatlapomat naponta többször, mint a bibliát. . . bármit kiírok arra reagál. . . :D"



Nekem nagyon úgy tűnik nem a csaj kezdte ezt az egymásra köpködést,hanem ezekből számomra az derül ki,hogy te .

Azóta is provokálod folyamatosan az Iwiwen.


Ha jó mókának tartod,miért is panaszkodsz?:))

112. Noarashi (válaszként erre: 109. - A14deb9047)
2010. júl. 13. 10:47
Szerintem is! No akkor pukkad csak meg a liba,ha látja,hogy olvasatlanul törölt :) Válaszolni semmiképp sem szabad neki,mert úgy látszik,most ez élteti,bosszúságot és fájdalmat okozni. Mint a fába szorult féreg, úgy érezheti magát.Ha apuci a szülőkhöz cuccolt vissza, akkor szeretőcske igazán elgondolkodhatan csöpp agyával,hogy ő mire is volt jó! Éjszakai fürdőzésre max..
2010. júl. 13. 10:43

Elolvastam a leveleket.

Én hagynám a nőt is meg a komát is a fenébe. Legyenek együtt boldogok, vagy ahogy akarnak, az biztos, hogy tovább én egy percemet se pazarolnám egyikre se.

110. adfa0d8bdb (válaszként erre: 15. - Füge 67)
2010. júl. 13. 10:39

Pf... olvasd el a naplóm! És lépj tovább!


Sok sikert! :)

109. a14deb9047 (válaszként erre: 89. - Füge 67)
2010. júl. 13. 10:37
Le is lehet tiltani.
2010. júl. 13. 10:34

Kedves Füge!

Átfutottam a hozzászólásokat! Ez a nő provokál! Nehéz az ilyen sorokat figyelmen kívül hagyni, de az lenne a legfontosabb, hogy ezeket a dolgokat úgy söpörd le magadról, ahogy a madárpiszkot szokás a vállról. Ne alacsonyod le az ő szintjére, légy úrinő! Szándékosan akar fájdalmat okozni, és az mindegy, hogy igaz, vagy nem igaz, amit ír. Te a feleség vagy, Te vagy a gyermekek anyja, minden más nő csak a q...ja.

Fájdalmat akar okozni. Feldúlni a lelkedet! Ne hagyd! Amikor hasonló helyzetben voltam, sokszor leírtam a dolgaimat, aztán a papír a szemetesben landolt újra meg újra. Vagy széttéptem apró fecnikre és lehúztam... újra meg újra... Mert amíg fájdalmat okoz a lelkednek, addig valamilyen szinten uralkodik, és ezt nem szabad megengedni senkinek!! Ne hagyd, hogy ilyen szemétség, faragatlanság feldúlja lelked békéjét. Akár köphetsz is egy nagyot.

2010. júl. 13. 10:12

Elolvastam az összes hozzászólást, a szeretőcske leveleit.Felháborító! Nagyon sajnálom a 6 gyerekes anyukát, szerintem ez az utóbbi időszak felülír minden jót, ami a házasságukban volt. A nőcske tudja hogy lassan lapátdíj, ezért ír eszeveszettül..ha olyan fene boldog lenne, és biztos a dolgában,akkor nem írogatna. Kínlódik,de meg is érdemli.

Sajnos el tudom képzelni milyen nehéz lehet anyukának most,nemcsak érzelmileg hanem anyagilag is. Ilyenkor nehéz a büszkeséget előtérbe helyezni.De ha megtud egyedül is élni, és fél éve úgy áll a helyzet, és apuka rendesen fizeti a gyerektartást,akkor szerintem nem szabad semmiképp visszafogadni.Amúgy is ez már csak ágytól asztaltól házasság lenne...

Amúgy nem értem,hogy a szeretőknek hogy van bőr...már bocsánat!Belemegy egy kapcsolatba egy olyan férfival,aki nős, sok gyerekes, és még neki áll feljebb???Megáll az eszem!!!!

106. Zsú1965 (válaszként erre: 48. - Dalya)
2010. júl. 13. 09:46

Az anyukám mindig azt mondja: Isten nem siet, nem felejt.

Bölcs mondás.

105. Farika
2010. júl. 13. 09:01

Hát ez nagyon dúrva, én kitartást kívánok Neked!

amúgy ez a csaj tényleg egy vicc!

2010. júl. 13. 08:04
Csak idő kérdése, és ezt a nőt (a szeretőt) úgy otthagyja mint a sicc! Ha intelligens lenne, meg sem írta volna a levelet. Micsoda agyafúrt liba! Belemar a másikba az egyik mondatával de utána rögtön "sajnálkozik" - mintha bizony szívből jönne... A pasi meg felelőtlen, de mennyire!! Az ilyenek szívfájdalom nélkül otthagyják a sokadik naaagy szerelmüket is akár gyerekestül - egy másikért. Nekem aztán nem kéne. Remélem tisztában van vele, hogy a 6 gyerek is a kedveséhez tartozik, de igazából sajnos ezt ő nem fogja megszenvedni.
2010. júl. 13. 07:59
És a férjeddel most milyen a viszonyotok?
2010. júl. 13. 07:45

:D most megyek, beszélek az ügyvédemmel...délután leszek, ha addig nem leszek merénylet áldozata

azaz érzésem ez a nő őrült (nem csoda hogy összejöttek)...ez bármire képes...

101. sugarka (válaszként erre: 99. - Füge 67)
2010. júl. 13. 07:39
:DDD nagyon durva ez a no
100. Füge 67 (válaszként erre: 96. - 57aa4ea1e8)
2010. júl. 13. 07:38
úgy lesz...igazi tökös csaj leszek ( remélem)...megjegyzem, így veletek megosztva könnyebb, nem kell magamban főnöm...így tudok rajta nevetni
99. Füge 67 (válaszként erre: 98. - C1e9612cd3)
2010. júl. 13. 07:36

hát több ízben közölte már hogy én nem ismerem a férjem...hogy ő tudja, hogy mit szeret mit nem...volt , hogy levélben kért számon, hogy lefeküdtem-e a férjemmel...


nem bírtam ki ..válaszoltam rá:

- mind a 6 gyerek szeplőtlen fogantatás útján lett nem feküdtem le vele , nyugodjon meg...

98. c1e9612cd3 (válaszként erre: 89. - Füge 67)
2010. júl. 13. 00:07

megismételném egy előző megjegyzésem erről a nőcskéről: OSTOBA!!!!! :) Hagy olvasgassa, ha ettől elégül ki! :)))) Buta liba tényleg! :)))) Nevess rajta egy jót, mert mást tényleg nem érdemel!

Amúgy meg, arra a levelére, amiben azt írta neked, h kár volt Endrének felolvasni a levelét, mert nem érdekelte, csak annyit jegyeznék meg, h ha valóban nem érdekelte volna a férjed, és nem cseszte volna le ezt a libát, akkor ő se tudna róla, h Endre álltal is olvasottak a levelei...

A saját fájdalmát próbálja meg kivetíteni rád ez a liba! Ne hagyd!!!!! Csak bántani akar téged, mert valóban neki áll feljebb, azt hiszi, h Te vetted el tőle a saját férjed......... Pfffff.... Nagyon gáz!!!!!

97. Camay
2010. júl. 13. 00:04
Remelem eszre vetted, hogy ez a jellemtelen noszemely provokal rendesen. Ne torodj vele, megunja majd ha nem reagalsz egyaltalan. Ezek a levelek duhbol fakadnak, mert ignoraltad es jol tetted. Duheben nem tudja mar mivel boritson ki, hogy valaszra meltassad. Ezt a ribancot szepen fakepnel hagyta a parod es most toled akar informalodni, hogy merre hany meter, de legyen annyi noi buszkeseged, hogy nem veszed fel a kesztyut. Amugy inkabb kinlodj 6 gyerekkel, mintsem meg egy ilyen ferfi keseritse meg a napjaidat. Hidd el a sorsnak gondja lesz ratok, enelkul a ferfi nelkul is megoldodik a gondod. En nem fogadnam vissza a budos eletbe.
96. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 95. - Füge 67)
2010. júl. 13. 00:04
Jó éjt, és légy férfi :D Ha már apjuk nem az.
2010. júl. 13. 00:03
LASSACSKÁN MEGYEK TAKARÍTANI, MERT NÁLUNK ILYENKOR ÉJJEL LEHET...köszönöm a biztatást.Jó éjt mindenkinek...
94. Füge 67 (válaszként erre: 92. - Marylu93)
2010. júl. 13. 00:00
jÓ ÉJT!
2010. júl. 13. 00:00

és hagyd abba az

írogatást az adatlapodon,nem azért mert bánt,de érd be

azzal,h.visszakaptad,és nem tartozik senkiresem a ti magánéletetek!



MEGJEGYZÉS: AZ VAN KIÍRVA, HOGY VOLTUNK STRANDON ÉS NAGYON JÓ VOLT...AZ SE HOGY KIVEL, AZ SE HOGY A FÉRJEM OTT VOLT-E...SEMMI CSAK ENNYI..

2010. júl. 12. 23:58

én pont az őrjöngős típus vagyok :) az rosszabb tényleg.

na le kell feküdnöm, mert a baba ébreszt kb 4 órán belül :)

91. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 83. - Füge 67)
2010. júl. 12. 23:58
Ez a beszéd :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook