Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Levél a férjem szeretőjétől...mit szóltok? fórum

Levél a férjem szeretőjétől...mit szóltok? (beszélgetős fórum)


180. Christy5156 (válaszként erre: 178. - 778dc2edcd)
2010. júl. 13. 15:42
Kérdés, hogy így szeretetet vagy csak annak az illuzióját kapja a nös barátjától...
179. Noarashi (válaszként erre: 175. - 778dc2edcd)
2010. júl. 13. 15:41
Legtöbben csak megöregszünk ,de nem leszünk felnőttek!Egy felnőtt ember nem ugrik ágról ágra, gyerekeket hátrahagyva...van a szerelem és van a felelősség.Egy közös életet felrúgni,mert alábbhagy a szerelem??Én ezt sosem értem.Oké, értem azt,de ettől még nem értek egyet vele,hogy egy 40es pasinak hízelgő egy csinos kis pipi, aki kapaszkodik belé.És egy férfi könnyen lép,míg anyuci marad a gyerekkel,gyerekekkel,apucinak majd hétvége,lassan majd annyi sem,mert új asszony érdekesebb.komolyan mondom, egy nő annyi gyereket szüljön,amennyit egyedül is tud vállalni.Nem olyan világot élünk,amiben nagyon bizalmat lehet szavazni a férfiaknak.Van olyan is,de ne 6 gyerek után jöjjünk rá,hogy ez mégsem olyat fogtunk ki. Sajnos mi nők nagyon akarunk rendes családot, féjet,biztonságot,ez van belénk kódolva, csak aztán ÜDV A VALÓ VILÁGBAN!
2010. júl. 13. 15:40

egyik rokonomat megcsalta a férje, pont miután megszületett a második gyermekük (a férj nem igazán akarta a gyereket,ez volt az oka).lelépett a feleségtől, hátrahagyva egy kisgyereket és egy újszülött, pár hónapos babát!egy fiatal, független nőt válaszott, aki mellett szabad lehetett, járhatott programokra stb.a nő mindennek elmondta a férfit és a szeretőt, hogy majd kikaparja a szemét meg hogy hogy tehetett ilyet egy családdal, milyen szemét picsa.


eltelt több mint tiz év és a nő nem talált magának senkit, mignem kiderült egy nős, gyerekes férfi szeretője lett!két gyerek mellett szeretetre vágyva arra vitte a sors hogy maga is szeretővé lett.

ezért nem szabad könnyelműen ítélni, meg a szavakkal dobálózni, mert bármi megtörténhet!SOHA NE mondd hogy soha!

177. Christy5156 (válaszként erre: 175. - 778dc2edcd)
2010. júl. 13. 15:36
Én azért kíváncsi lennék mit gondol az a nö, akiért elhagyja a férfi a családját. Nem merül fel benne, hogy ez vele is megtörténhet?! Hiszen a pasi a szemei elött bizonyítja be, hogy hazudik, csal és megbízhatatlan... Nekem ilyen pasi biztosan nem kellene!
176. Noarashi (válaszként erre: 172. - Christy5156)
2010. júl. 13. 15:34
Nagyon igaz!!!
175. 778dc2edcd (válaszként erre: 171. - Noarashi)
2010. júl. 13. 15:34
igazad van!egyetértek veled!nem tudom, de úgy érzem a férfiakban nincs felelősség a családjuk iránt...olyan könnyen kilépnek/lelépnek, hátrahagyva a gyerekeket, egy nőt akit egykor szeretett és mindezt minden felelősség nélkül és én úgy látom sokuknak ez nem is nagyon okoz lelkiismeret furdalást!
174. serbyna (válaszként erre: 168. - Noarashi)
2010. júl. 13. 15:32
Ismerjük a lányt is és a férfit is.Amúgy a hapsinak két gyereke van.A lánynak még nincsen...a feleségével 15 évet húztak le.A fiatal lány pedig,már 3 hónap után kijelentette,hogy neki kell a férfi és arra megy hogy elváljon.Egy régi ismerősöm pedig anno egy nős férfinek volt a szeretője,de kapcsolatuk véget ért,majd férjhez ment egy másik férfihoz,akivel 5 éve vannak együtt.Most ott lett megcsalás a hapsi megcsalta a lányt,szóval megélte milyen a másik oldal is....eléggé vergősött szegény lány vhogy nem éreztem iránta sajnálatot...gonosz voltam?Ilyen az élet ez is hozzá tartozik és az is...aki ezt képes elfogadni,hogy nem mindig nyerünk és minket is megcsalhatnak mert nem Istenek vagyunk hanem emberek hibákkal rossz és jó döntésekkel...
2010. júl. 13. 15:30

bpszke = büszke


bocsi

2010. júl. 13. 15:30
Szerintem nagyban az is hozzájátszik, hogy a társadalom elfogadja az ilyen jellegü viselkedést. Néhány évtizeddel ezelött még szégyenkezve járt volna az utcán az, aki elhagyta a gyermekeit. Ma meg inkább bpszke az új, fiatal barátnöjére...
171. Noarashi (válaszként erre: 167. - 778dc2edcd)
2010. júl. 13. 15:28
Hogy miért nem működnek a mai kapcsolatok?Mert mindenki EGYÉN, akiknek joguk van a boldogsághoz! Legalábbis ezt hisszük. Van otthon egy házastárs, és néhány gyerek?Sebaj! Jogom van a szerelemhez! Majd a gyerek pszichoterápián kiheverheti...Új szerelem, ami ugyanúgy egy kalap szar..majd tovább,mert jogom van a boldogsághoz, a szerelemhez...régen az emberek nem agyaltak annyit saját magukon,tették a dolgukat, és tudták mi a dolguk.Most a sok önismereti bla bla,kapuzárás meg hasonlók.Talán régen az emberek nem estek ennyire kétségbe az öregségtől.Most meg ide nekem az oroszlánt is.
170. df2a740c00 (válaszként erre: 168. - Noarashi)
2010. júl. 13. 15:27
Milyen találó:) Majd aztán a huszonéves szerelme ránéz, és látá, jé, ez kurvára öregszik, és lecserélé az öreg kecskét egy izmos, fiatal, illatos testű titánra:). Persze olyan is van, amikor nem. Na bumm..
169. 778dc2edcd (válaszként erre: 167. - 778dc2edcd)
2010. júl. 13. 15:24

tudod engem ez elszomorít....majd ha elmúlok 40-45 éves erre számítsak???

hiába próbálok majd meg koromhoz képest jól kinézni,felneveltem a közös gyerekeket megunnak, eldobnak, lecserélnek majd egy fiatalabbra, jobbra, izgalmasabbra, mert én azt már nem tudom megadni???

egyszerűen miért nem marad meg a legtöbb féfi(tisztelet a kivételnek)meg a seggén???

168. Noarashi (válaszként erre: 166. - Serbyna)
2010. júl. 13. 15:23
Mindenki kimagaslóan jó életre vágyik,közben meg a legtöbb ember nemhogy középszerűen él,hanem ők maguk nagyon középszerűek! A 41 éves aki egy 24 évesért..na ez is egy meglehetősen középszerű húzás volt :) Kergetik a szerelmet, a szexet, közben meg annyira de annyira nincsenek sehol sem, és elveszítik azt is,amilyük eddig volt. Sajnos az emberek vágynak vmire, azt sem tudják mire, és futnak utána.A 41 éves pasi kezd odalenni,hogy öregszik,ránéz feleségére, és látja hogy az is öregszik,míg ránéz 20on éves szerelmére, oh az fiatal,és a 41 éves aki csak öregedett de bölcsebb nem lett,azt hiszi,hogy ejha megvan a fiatalság elixírje..de attól ő még öregszik...
167. 778dc2edcd (válaszként erre: 166. - Serbyna)
2010. júl. 13. 15:21

igen.a fórum témája alapján elgondolkodtam,hogy én hány ilyet ismerek csak a környezetemben!egy kezemen meg se tudtam számolni...

valahogyan mindegyiknek hasonló vége lett mint ennek is.

függetlenül a gyerekek számától, anyagi helyzettől, külsőtől....

nem értem mi nem működik a mai kapcsolatokban?

vagy ez lenne a normális?

hogy nem kell 1 ember mellett maradni életünk végéig?

166. serbyna (válaszként erre: 164. - 778dc2edcd)
2010. júl. 13. 15:15
Egyetértek veled.Az én ismerettségi körömben is rengeteg ilyen van, minden féle oldalról látom,hol mi zajlik.A legtöbb esetben azt látom,hogy nincsen kiugróan rossz házasság és nincsen kiugróan jó házasság sem...ezek nagyon elenyészőek a környezetemben.Inkább olyank vannak,hogy a házasság,mint intézmény jól működik,a célját beteljesíti,mint gyereknevelés,gazdasági szövetség,jó társ..stb,de mint szerelem és szexualitás ellaposodik.Tehát se nem kiugróan rossz se nem kiugróan jó házasságok,hanem egy középszerű élet...Egy barátunk 41 évesen most hagyta el a családját egy 24 éves lány miatt.
165. 778dc2edcd (válaszként erre: 164. - 778dc2edcd)
2010. júl. 13. 15:06

én ismerek szeretőt, elhagyott feleséget, elvált szülők gyerekeit és olyat is akitől a felesége lépett le egy másik pasival!!!nem ítélem el őket, mert ismerem az életüket,a helyzetüket és ha végig gondolom, végső soron mindegyikőjük döntését megértem, bár el nem mindíg fogadom!

sok minden kell ahhoz hogy valaki oda jusson, hogy valaki szeretője lesz, mintsem, hogy egy normális kapcsolatban éljen és egy férfi is eljut arra a pontra, hogy lefeküdjön valakivel, de ezt egy nő is megteheti!!!

2010. júl. 13. 14:58

sziasztok!ahogy elolvastam a sztorit azon kezdtem el elgondolkodni hány ilyen párt ismerek....és rengeteget!sajnos!nem értem mi leli a férfiakat????

meleg otthon, szerető család, csinos feleség, szép gyerekek.....egyszercsak bumm!!!!egy fiatalabb nő karjaiban kötnek ki és újra 25 évesként kezdenek viselkedni....


nem akarok állást foglalni jelen helyzetben,de úgy látom ez az eset nem egyedüli, hanem tipikus!


mi lehet ennek az oka?mi ez kapuzárási pánik?hogyan lehet ezt kivédeni???

163. df2a740c00 (válaszként erre: 161. - Christy5156)
2010. júl. 13. 14:54
Teljesen egyetértek.
162. serbyna (válaszként erre: 161. - Christy5156)
2010. júl. 13. 14:52

"Akkor annyit pancsolhat éjjel, amennyit csak akar!"


:DDD Ez tetszett!

161. Christy5156 (válaszként erre: 157. - 40163fd81d)
2010. júl. 13. 14:44
Igazad van abban, hogy a szeretö és a házastárs/együttélés között különbség van. Szerintem egyszerüen a férfinek hiányzott a változatosság, a kaland a házasságból és ezt kereste ill. kapta meg mástól. Ettöl még lehetett harmonikus, boldog házasságuk. Ez nem jelenti azt, hogy a kapcsolatuk "beteg" lenne. Egyszerüen a dolog természete az, hogy az együttélésben már nem lehet annyi izgalmat, függetlenséget, kalandot belevinni, mint egy kötetlen kapcsolatba. De amikor valaki kimondja az igen-t, akkor illik ezzel is számolni és tudomásul venni, hogy vége a kalandoknak! Ennek fejében viszont kap egy békés, szeretö családot, gyerekeket. Aki nem ezt akarja, az maradjon egyedül szerintem! Akkor annyit pancsolhat éjjel, amennyit csak akar!
160. serbyna (válaszként erre: 157. - 40163fd81d)
2010. júl. 13. 14:43
....ha belép egy házasságba egy szerető,bármi okból...kiváncsiság,unalom,rossz házasság,szexuális érdeklődés...stb,és tartósan benne ragad a "csak" szerető,akkor a férj önkéntelenül kiviszi a külső kapcsolatba a házassága intimitását,ami vissza kapcsol a házasságra és egy hármas dinamika jön létre ami el kezd működni és nem kettős,akármennyire szépítjük is.Ebből a kátyuból kemény elhatározásból lehet kimászni,de nekem úgy tűnik jelen szituba még egyik fél sem mászott ki a dinamika még mindig működik!A feleség félti az eddig kialakított életét egyelőre nem tud más jövőt elképzelni,amiben nem szerepel a férj.A férj immáron 4 éve döntés képtelen vergődik,várja a nők harcának a végét.A szerető pedig sértettségében most oda rúg ahova tudja hogy ilynekor kell....Ez a jelen szitu,messze van ez még a megoldástól.
159. Füge 67 (válaszként erre: 157. - 40163fd81d)
2010. júl. 13. 14:41
maximálisan igazad van...de tudod a betegség hiába gyógyulna ha a tünet makacsul tapad :D
158. Füge 67 (válaszként erre: 155. - 40163fd81d)
2010. júl. 13. 14:36

Először is be kellene ismerned ,hogy a 6 gyermeket te is ugyanúgy akartad,ahogy a férjed.Tehát a gyerekek eltartása közös feladat lenne immár,de természetesen a vivésük dokihoz,edzésre,oviba,isibe és mindenfelé az is.



ez most nekem szól??? soha nem mondtam, írtam olyasmit , hogy én ezt vagy azt nem csinálom, vagy nem akarom csinálni...sőt egyedül csinálom jó ideje...


ha már most azon meditálsz,jobb-e egy rossz férj,mint senki?


4 év szerintem elég idő arra hogy az ember eljusson ilyen gondolatokig

2010. júl. 13. 14:35

Egyszerre megpróbálok az összes reakcióra válaszolni,remélem sikerül.:)))


A szerető,szerintem csupán "szerető".

Egy házasság viszont együttélés.

Amiben két ember együtt van jelen,és együtt tehetnek arról,jó-e vagy rossz-e a kapcsolatuk.

A szerető,csupán egy okozata mindennek.

Mondhatni egy "tünet",ami akkor jön ki ,ha valami "beteg " egy kapcsolatban ,házasságban.

A szeretőt szidni,eltüntetni olyan,mint egy gyógyszer,ami megszünteti a tüneteket,de az okot NEM .

Mert két ember kapcsolatában az ok,bennük,az ő kapcsolatukban rejlik.

Ha erre nem kíváncsi egyik fél sem,higgadtan,őszintén,egymásra figyelve és megértve,akkor a "betegség" ott marad,és jön egy újabb tünet,és újabb és újabb....


Remélem érthető a hasonlatom,és az ,mire is szeretnék rámutatni:))

156. Füge 67 (válaszként erre: 153. - Df2a740c00)
2010. júl. 13. 14:33

sokan vannak akik a feleséget okolják van ahol ez jogos és van ahol nem...

speciel én nem érzem magam hibásnak...

egyetemre járok, nőiesen öltözködök..165 magas vagyok és 52 kiló...ergó nem híztam el, igaz hetente 3 -szor edzek és régen sportoló voltam...a férjem ha letette a 8 óráját semmi dolga nem volt...én nyírtam a füvet is és a kocsiját is mindég lemostam, mert nyílván én voltam otthon, ő meg dolgozott...ha hazaért terített asztal várta és minden nap sokat-sokat beszélgettünk mindenfélékről....


igazán azt gondolom a férjemnek az jött be hogy a csajszi mindenhová viszi...sétarepülés, éjszakai fürdőzés, kirándulások ,disco, persze mindez anélkül, hogy a gyerek éhes, szomjas lenne...pisilnie kellene vagy épp csak nyűgös...

155. 40163fd81d (válaszként erre: 150. - Füge 67)
2010. júl. 13. 14:23

Először is be kellene ismerned ,hogy a 6 gyermeket te is ugyanúgy akartad,ahogy a férjed.Tehát a gyerekek eltartása közös feladat lenne immár,de természetesen a vivésük dokihoz,edzésre,oviba,isibe és mindenfelé az is.

Tehát ebben részt kell vennie a férjednek is ,ha válásra kerül a sor.

Épp ezért nem ártana megőrizni a "jó" viszonyt,a kommunikációt,hogy valóban közösen osztozzatok a feladatokban a gyermekeitekkel.



Az tisztán lejön,legalábbis nekem,hogy te sem igazán voltál oda a férjedért,ha már most azon meditálsz,jobb-e egy rossz férj,mint senki?


Szerintem az első számú gondotok,hogyan oldjátok meg a gyerekek dolgát,hogy ők ne szenvedjenek kárt,hiányt,és ehhez felnőttek módjára kellene megbeszélnétek ezt a problémát.

Remélem menni fog:)))

2010. júl. 13. 14:20

Nagyon nem értek egyet Fata Morganával, közöm nincs hozzá,de kicsit olyan hangon írsz,mintha te is egy vesztes szerető lennél.

Már hogy a fenébe ne lenne hibás egy szerető????Miért mindig az jön ki az egészből,hogy leginkább a feleség,no meg egy picit a férj a hibás...Egy nő,ha egy nős pasival kezd,akkor nehogy már az ne legyen hibás!! A férfiak meg nem állnak mindig a helyzet magaslatán..naná,hogy könnyebb levezetni a mindennapi feszültséget egy szeretővel...pláne ha az meg adja is magát.Szeretővel pár lopott óra,olyanok mint anno a randik voltak a feleséggel.De otthon vár az asszony,aki néha morog,néha nem tipp-topp,nem mindig kommunikatív,bár általában a férfiak meg még annyira sem...

hogy van a feleségnek választása? Belekényszerítve,ja...két rossz közül, és azért szívjon ő,mert egy nőnek nevezett ribi,meg apuci nem bírt magával...

bocsika,kicsit felhúztam magam :)

153. df2a740c00 (válaszként erre: 149. - 40163fd81d)
2010. júl. 13. 14:16
Már régóta találkozom a hozzászólásaiddal ezen az oldalon. Kérlek mondd meg őszintén, Te nem tudsz olyan szituációt elépzelni, amikor a megcsalt fél tényleg nem sáros a dologban, és a megcsalás pusztán az új (szexuális) élmények kereséséből adódik?
152. Christy5156 (válaszként erre: 151. - Füge 67)
2010. júl. 13. 14:15

Van egy car és egy még carabb lehetöség... :(((


Sajnálom! Drukkolok neked, hogy ennek ellenére a jobb megoldást találd el!

2010. júl. 13. 14:13
azt hiszem ez a tökéletes 22-es csapdája

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook