Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férjem és a szeretője fórum

Férjem és a szeretője (beszélgetős fórum)


1 2
2014. ápr. 13. 14:31
sok boldogságot nekik.
48. ina87 (válaszként erre: 1. - Boyocka)
2013. aug. 12. 14:03
Már bocs,de ne h félreércse...téged megcsaltak pont az akiben biztál a párodban azt hiszed h megmarad a hűséges társnak vagy h nemfog ezekután nőzni hát sajnos fog és megint te leszel az akit jól át vágnak majd,ezvolna a minimum h rákérdezel és föleg ugy h jógodban állna!
2013. jún. 17. 10:36

Jó de ne felejtsük el, amit korábban írt a fórum indító, hogy nincs kihez fordulnia és anyagilag számít a férjére. Szerintem eléggé tisztán lát/látsz amúgy. De egy olyan szituációban van, amiből nem tud csak úgy kiugrani, hogy jajj megcsaltak, akkor szedem a sátorfámat vagy takarodj az életünkből. A távolság is sokat segít valószínűleg ennek a helyzetnek az elviselésében, hiszen lehet, hogy ha nap mint nap közös ágyban feküdnétek, nehezebben viselnéd ami történt, illetve úgy vettem ki a szavaidból, hogy így a szeretőtől is jó távol került, ezen sem kell aggódni, hogy most összejárnak-e még.


Az meg hogy ismerősök lettek... nem tudom miért pont most adta be a derekát a férjed, ha eddig elutasította a megkereséseit. Lehet, hogy úgy volt vele, hogy jól van ez nem a világ vége, még az is lehet h azt gondolta észre sem veszed a sok hírfolyamban, vagy még csak eszébe se jutott, hogy ez neked hogy fog esni ha rájössz, főleg, hogy akkor ő is tudja hogy nem vagy egy nyomozós féltékeny típus.


Én mondjuk a helyedben rákérdeznék, hogy ez most mi, meg miért van és hogy egyébként nem esett jól ilyet látnod azok után amin átmentetek és hogy vele maradtál.


Kitartást kívánok!

46. Lara1984 (válaszként erre: 7. - Sylvee12)
2013. jún. 17. 05:48

Egyetértek.

Ez egy s@ggfej. (Többet inkább nem írok.)

45. Cucicsillag (válaszként erre: 44. - 55416fb8e2)
2013. jún. 16. 23:26

Tokre egyetertek. Annyival egeszitenem ki a tapasztalataim alapjan, hgy en mindaddig "kuzdottem" egy kapcsolatert, amig merleget allitva tobb volt benne a jo,mint a rossz. At

Utan ahogy teltek az evek,egyre kevesbe lettem megalkuvo, de megerte.

Kivanom a foruminditonak is, hgy mielobb lass tisztan, hgy olyan eletet elj, amilyet szeretnel. Nem hiszem,hgyegy nonek ill. Egy ffinak sem kell elturnie, hgy megcsaljak (, mert akkor mi a francert kell PARkapcsolatnak titulalni, ha mar tobbszereplos...)

44. 55416fb8e2 (válaszként erre: 42. - Boyocka)
2013. jún. 16. 17:12
tudod, gyakran annyira vakon es gorcsosen ragaszkodunk egy rossz kapcsolathoz, rossz emberhez, mert ettol remeljuk a boldogsagot, vagy a boldog napok visszatereset, hogy nem latjuk a fatol az erdot. en ugy vagyok a kapcsolatokkal, hogy azt 'varom' el, amit en is nyujtani tudok. ha a masik sokszor megbant, becsap, figyelmen kivul hagyja az erzeseimet, ha faj is, tovabb lepek. vagy elmondom, mi bajom es elhagyom. onnantol a masikon mulik, hogy hajlando-e erofesziteseket tenni, igazan nagyokat, amiert erdemes lenne uj eselyt adni. talan neked is el kene gondolkodnod azon, eddig mit kaptal ettol a hazassagtol, embertol, mennyi a rossz, mennyi a jo, es tudsz-e bizni benne ujra. nem jo az, ha csupa rossz erzessel, ketellyel eled a mindennapokat, de az sem jo, ha vakon bizva meg tobbet teszel a hazassagert, aztan kiderul, hogy felesleges volt
43. 55416fb8e2 (válaszként erre: 42. - Boyocka)
2013. jún. 16. 17:08

en teljesen igazat adok neked, ha en lepnek felre, majd szeretnek egy uj eselyt, minden kapcsolatot megszakitanek a szeretovel, es mindent elkovetnek, hogy a parom ujra bizhasson bennem.


valoszinuleg azert is irtak mas velemenyeket, nemcsak a kerdesedre felelve, mert igy leirva eleg zuros egy hazassagnak latszik (persze sok zuros van, ne legyunk kepmutatok :)), es nem eppen jo jel, ha a ferjed lathatoan nem torodik a latszattal sem. annyira hulye senki sem lehet, hogy ne tudna, ha facebookon ismerosnek jelolgeti a szeretojet, vagy visszajeloli, az a felesege szamara finoman szolva is ketsegeket ebreszthet

42. Boyocka (válaszként erre: 41. - 55416fb8e2)
2013. jún. 16. 17:03
egyetértek! Ez volt az én problémám is, köszönöm hogy rávilágítottál. Nem maga a kapcsolat, hanem az én érzéseim semmibevétele volt a problémám, és a miértek. És kénytelen voltam kisregényt írni, mert sajnos sokan nem értik a kérdést, és teljesen másról kezdenek el beszélgetni, nem pedig a kérdésről. Indíthatnánk fórumot a "szerintetek kinek mi a véleménye arról, hogy a pasim férjem csajom feleségem kit vesz fel a partnerlistájáról". Egy ilyen fórumon a legtöbb hozzászólás értelmét nyerné, csak itt nem ez volt a kérdés:) És bocs a kisregényért.
41. 55416fb8e2 (válaszként erre: 39. - Boyocka)
2013. jún. 16. 17:00

barmilyen regenyt irsz, barmit is magyarazott a ferjed, az elozmenyeket tekintve az lenne a minimum, hogy a volt szereto orokre eltunjon az eletetekbol, hogy ujra bizhassal a ferjedben, nem? nekem ebbe nem ferne bele, hogy barhol, barmilyen kapcsolatban legyenek, facebookon sem


az, hogy egymas ismerosei, nem jelent rogton ujboli szeretosdit, megcsalast, de a te erzeseid totalisan figyelmen kivul hagyasat es lesz@rasat igen. szerintem :(

40. Boyocka (válaszként erre: 35. - Taste)
2013. jún. 16. 16:58
Szia! Köszönöm a válaszodat, és nagyon jó kérdéseket tettél fel, elgondolkodtató.. .Igazából, én nem gondolkodtam azon, hogy vajon azóta volt e valakije, nem tudom, illetve, lehetséges, nem vagyunk összenőve, szóval lehet benne valami. És nem nem kritikának fogtam fel amit írtál, sőt köszönöm, hogy bele láttál a témába, és olyan kérdést tettél fel, és olyan kommentet írtál, ami a témához vág, nem pedig csak írtál valami sablonos átlagos dolgot, hogy csak írj valamit pont szerzés gyanánt:) Köszönöm, mert tényleg elgondolkodtató, és még keresem a választ rá:) Nem arra, hogy szeretem e, hanem arra, hogy érdemes e:) Köszönöm szépen:) Örülök, hogy írtál:)
2013. jún. 16. 16:52

Érdekes, hogy magát a szöveget melyet felvetettem ide senki nem olvasta el a maga valójában! Eddig nem akartam szóvá tenni, de most már csak megteszem! Senkit nem érdekelt az a rész, hogy eddig sem, és eztán sem érdekel kit mikor miért vesz fel akár a face-ra akár máshova? Nem érdekelnek az emailjai, üzenetei, telefonhívásai? Én itt a szeretőről beszéltem, nem régi ismerősről, osztálytársról, ex pasikról, vagy csajokról! Továbbá hozzá tettem azt is, hogy nem volt kapcsolatuk előtte egymással, nem köti össze őket sem múltbéli barátság, sem munka, sem egyéb! Tehát nem az érdekelt, hogy vajon egy bizonyos szőke nő, akivel még a gimiben együtt jártak, vagy a szomszéd csajt miért vette, fel, hanem a szeretőjét, akivel állítólag nem volt kapcsolata azóta sem? A különbség a között, hogy ezt felvetettem, és a között, hogy én azon raplizzak, mikor kivel hogyan cseveg a facen, és ezért legyek féltékeny az nem más, mint az, hogy egy olyan személyről beszélgetünk, aki egyszerűen jött az életünkbe, majd távozott.. Továbbá tapasztalatokat kérdeztem, nem azt, hogy szerintetek én mennyire reagálom le rosszul. Az volt a fórum kérdése idézem " De felvenni az ex szeretőmet miért is kell, ha nincs a kapcsolatunkon kívül közös témánk? Én a saját kis buta agyacskámból kiindulva nem találtam megfelelő válaszokat erre a kérdésre... Esetleg volt valaki hasonló helyzetben? tudni valaki segíteni? "


Tehát ismételten ha valaki egyáltalán elolvasta a téma indításáról szóló szöveg részt is, nem csak egymás kommentjeit, akkor nyilván valóan kitűnik, hogy nem az a féltékenykedős, állandóan leselkedős, kutakodós számon kérős típus vagyok, egyszerűen, csak mi célja lehet egy olyan személynek, kivel kizárólag szeretői viszonyban voltam, felvenni több év távlatából ismét az ismerősi körömbe?


Lehet akad itt olyan, akinek egy szerető egyenlő azzal, akivel csak köszönünk az utcán... Lehet én furcsállom csak ezt, hiszen, számomra a szeretői státusz szexből, kapcsolatból, stb-ből áll, nem pedig "jó ha az utcán köszönünk egymásnak"ból.


De mivel, tegnap válaszokat kaptam olyan személyektől, akik el olvasták a kérdésemet, és a hozzá tartozó szöveg részt is, és tudtak olyan választ adni, amire szükségem volt megerősítésként, így a problémámat sikerült orvosolnom!


Megpróbálom azért még egyszer elmagyarázni, mert látom sokan nem értették a kérdést, pedig azt hittem tisztán érthetően le volt írva, mi a kérdésem, és mi a hozzátartozó történet is.


Tehát belépett az életünkbe annak idején egy szerető, több kevesebb ideig a férjem része volt, majd távozott, mindegy milyen indokokból. Azóta interaktusba nem kerültek, bár a hölgy többször próbálta felvenni a kapcsolatot vele. Most mégis megtörtént ez az áttörés. És a kérdésem erre vonatkozott, hogy vajon miért tehette meg? És ha nincs közös témájuk, nincs közös kutyájuk, nem dolgoznak egy helyen, nincsen közös baráti körük, akkor vajon mi okból történhetett ez meg..


Volt egy elméletem, illetve egy gondolat sorom erről, melyben itt egyetértést kaptam, s e szerint cselekedve sikerült válaszokat kapnom a kérdésre a férjemtől, tehát a probléma valamilyen szinten megoldódott.. Csak azt nem értem, hogy ennyire rosszul fogalmaztam az elején, hogy sokaknak az jött le, hogy egy ismerős, egy névtelen csaj csak úgy felbukkant a férjem ismerősei között, én meg rögtön féltékenységi rohamot kapva számon kértem? Akit csak úgy látásból ismert, vagy összefutottak az utcán? Nagyon rosszul fogalmazhatok... Mert én meg vagyok győződve, így vissza olvasva is arról, hogy én a szeretőről beszéltem, nem volt osztálytársról, vagy szomszédlányról, vagy csak úgy valakiről az éterben... De elnézést kérek, ha rosszul fogalmaztam.

2013. jún. 16. 06:38
Ha a face-n lévő ismerősökből indulnánk ki, akkor az én férjem is rettenetesen féltékeny lehetne. Rengetegen jelölnek meg ismerősnek, akik jó, ha az utcán köszönnek, de látásból ismernek, tudják hol dolgozom, stb. Ez semmit nem jelent. Ne csinálj ebből nagyobb problémát, mint ami. Egyszer megbocsájtottál neki, most előlegezd meg a bizalmat felé , alkalom adtán kérd meg, hogy törölje az ismerősei közül, mert neked rosszul esik.
37. 55416fb8e2 (válaszként erre: 32. - Boyocka)
2013. jún. 15. 00:17
szerintem az onmagaban nem jelent semmit, hogy a facebookon ismerosok. de biztos sokat jelentettek (talan jelentenek is) egymasnak, ha mar a hazassagotok elso eveben a ferjednek viszonya volt vele, sot ossze akartak koltozni...
36. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Boyocka)
2013. jún. 15. 00:04

Ez egy szar házasság, ne haragudj...

Hagyd elmenni a palit, ha magától nem akar mozdulni, akkor segíts neki. Így nem lehet egy életet leélni.

35. Taste
2013. jún. 14. 11:27

Szia Boyocka, a legfontosabb dolog számomra még nem derült ki: szereted még a férjedet?


Azért kérdezem, mert szerintem megcsal. Nem hiszem, h a volt szeretővel, mert úgy gondolom, h azóta volt/van/és mindig is lesz neki szeretője és a "tanács adás" szempontjából nem mindegy, hogy "csak" kényszerből ragaszkodsz hozzá, vagy még őszintén hiszel a kapcsolatotokban.


Ez nem kritika részemről, mégcsak bántani sem szeretnélek, nem ítéllek el, de ne legyünk naívak: a férjed egy igazi "léhűtőnek" tűnik, sajnos tényleg a legtöbb fórumozóból ellenszenvet vált ki és nehéz finoman megfogalmazni a véleményünket.


Szóval szereted még ezt a jóembert? :)

34. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1. - Boyocka)
2013. jún. 14. 10:59

Alapvető probléma, hogy nincs már meg a bizalom. Viszont a gyermeked apja és nála jobban úgy sem fogja más férfi szeretni, minden embernek a saját gyermeke a legfontosabb mind férfiba és nőbe. Nekem az a véleményem, neked kell eldöntened, de nem látok kivetni valót abban, ha egy pasi és egy nő beszélgetést folytat. Igazából köztetek ott egy összekötő kapocs a házasság és a gyermek. Viszont ha nem bírsz magaddal és úgy egyáltalán nem bírsz a dolgokkal, szépen kérdezz rá a férjedtől, mert tudod itt írhatunk neked sokfélét, találgatások és egyebek, igazat és egyenes választ csak a férjedtől fogsz kapni.

Döntsd el, hogy megtudsz-e bocsájtani neki vagy ha nem, válj el és kezdjétek elöről mással, mert ennek értelme nem lesz maximum időhúzás és esetleg a gyermek megviselése lelkileg...

Sok sikert és tudod csak őszintén!

2013. jún. 14. 10:50
A döntés a te kezedben van, meg tudsz.-e bocsájtani neki és tudsz.-e még bizni benne.Én elváltam, mert úgy éreztem aki 1x megcsal az többször is megteszi:(és azt gondolom ezzel a lépéssel ,hogy megcsalt megalázott mint nöt ezt pedig nehéz elviselni,de ez az én véleményem.
2013. jún. 14. 10:10
Köszönöm a válaszokat mindenkitől! És nem, én nem érzem feleslegesnek a fórum indítását. Érzem, hogy idén így vagy úgy rendeződni fog a sorsunk. Feltettem egy kérdést, és azért akadtak olyanok is akik értették, és válaszolni is tudtak nekem:) Én is igyekszem általában, a feltett kérdésre válaszolni, és nem mélyenszántó gondolatokat gyártani arról, hogy minősítsem az illető magánéletét, és pl azt írjam, hogy " sok mindent elárul rólad/rólatok/". Úgy hiszem aki nem ismer engem személyesen, az ne ítélkezzék arról, hogy én milyen ember is vagyok. Vagy aki nem járt hasonló cipőben, ne mondja azt, hogy én vagyok a hülye, hogy ebből nem léptem még ki. Megjártam azokat a lépcsőfokokat amiket meg lehetett, és minden lehetőséget igyekeztem megragadni ami adatott, és a legjobb belátás szerint dönteni. Nyilván itt mindenkinek fedhetetlen múltal van. Mindenki házassága tökéletes, senki nem csalt meg senkit, és ha mégis így történt, akkor kételyek, vagy nehézségek nélkül tudott hátra nem nézve tovább lépni. ez jó dolog, sajnos nekem nem ilyen könnyű. Nálam nem fekete és fehér az élet... Lehet én bonyolítom túl.. De hát a fórum kérdése nem arról szólt, hogy jól döntöttem e, hogy annak idején visszafogadtam hanem, hogy van e alapja annak, hogy felmerültek bennem a miértek, a jelen helyzetről. Agositna neked is köszönöm a választ, te is rátapintottál a lényegre. Igazából hasonló gondolataim voltak nekem is. De kellett egy kis megerősítés... tudjátok az embernek néha muszáj kérdeznie akkor is, ha maga elött vannak a válaszok. És igen, gondoltam arra is, hogy sokan csak minősítés, és hápogás céljából fognak választ írni, így felkészültem erre is, hogy nem a kérdésre fogunk fókuszálni, hanem a ha megcsalt miért nem dobtad ki azonnal, és rögtön, és stb... Meg, hogy én vagyok a hülye, hogy maradtam.. De azért kellett bele szőnöm a történetbe azt, is hogy ne 85 komment alatt derüljön ki mi is a problémám, hanem gondoltam, így egyszerűbb feltenni egy kérdést, ha van mögötte tartalom és történet, mintsem két mondat alatt lezavarni, hogy senki ne értse miről beszélek. szóval még egyszer köszönöm mindenkinek aki válaszolt, mindegy, hogy azt milyen formában tette:) Remélem senkit nem bántottam meg ezzel a kommentel!
2013. jún. 14. 10:08

Apám hét évig csalta ugyanazzal a nővel anyukámat. Azóta elváltak, és azzal a nővel apum új családot alapított.


Ha így folytatódik a dolog, Ti is erre a sorsra juthattok... Ha nem szakad el a szeretőjétől teljesen, akkor szerintem az azt jelenti, hogy egyáltalán nem szakadt el tőle...

30. Milia (válaszként erre: 27. - Vberni01)
2013. jún. 14. 10:07

Soha semmi nem állandó, főleg nem 30-40 évig...


Szerintem...


Csak vannak átmeneti időszakok... ez most egy ilyen. Ráadásul sok rossz lehetőség közül ez most egy kevésbé rossz...

29. Milia (válaszként erre: 25. - Sylvee12)
2013. jún. 14. 10:02

De neki megerősítésre volt szüksége, ezért jött ide.


Nem kell foglalkoznia ezzel a fb dologgal és ennyi, csak teljesen feleslegesen stresszelné magát.


Ha rákérdezne se menne többre vele, mintha nem tenné, szóval én a részemről biztos nem terhelném vele a lelkemet hogy ezen gondolkozzak (ráadásul lehet, hogy tök alaptalanul, ki tudhatja).

2013. jún. 14. 10:02
Szia!Anno én is a facebbokon tudtam meg, hogy a férjemnek szeretöje van.Mikor kérdöre vontam elöször tagadott de utána bevallotta, mikor szakitottak a nö letörölte, késöbb lett egy másik nöje is, akit szintén ott találtam meg, letörölte de ugyen úgy együtt voltak és csalt vele:(
27. vberni01 (válaszként erre: 1. - Boyocka)
2013. jún. 14. 10:02
megcsalt, visszament, megcsalt visszament, megcsalt, visszament.... eddig jól tűrted, most miért változtatnál? Még 30-40 év, és akkor már úgyse kell senkinek! Utána már csak a tiéd, és akkor már csak nem fog megcsalni!
26. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Boyocka)
2013. jún. 14. 10:00
Nekem nem keves baratom/haverom/ismerosom van akivel jartam, randizgattam vagy szexeltem az osidokben, de azt felvenni ismerosnek, akivel a ferjem csaltam es lebuktam... Ez nekem is meredek lenne, pedig mi kb. csak masrol tudnank beszelni, ha megkeresnem, mint a mi "szerelmi" ugyunk. Ha fizikailag messze van, valoszinuleg ugy nem csal, ha chatelni, levelezni akarnak, nem ezen mulik, de a ferjedtol ez nagy taplosag.
25. Sylvee12 (válaszként erre: 24. - Milia)
2013. jún. 14. 09:58

Tudod mit? Igazad van. :)

Így viszont semmi értelme a fórumindító kérdésnek.

Mindenki marad ahol és akivel van, és kész. :)

24. Milia (válaszként erre: 21. - Sylvee12)
2013. jún. 14. 09:55

De hát ha egyszer ez a helyzet... szerintem állati kevés pasi van aki nem ugyanezt tenné...


Sőt, valamilyen szinten ha azt vesszük, akkor még "rendes" is volt, hogy kvázi "maradt", mert amúgy ugye menni szándékozott és ha ment volna, akkor rosszabb lenne a helyzet egy piszlicsáré tartásdíjból... vagyis a család kedvére döntött, ebből van a kevesebb. Sokan inkább a szeretőt választották volna.


Pozitívan kell hozzáállni a kérdéshez. :) Legalább nem kell vele együtt élnie...


Egy viszont biztos, hogy változni fog ez a helyzet is és elmúlik ahogy a most...

23. moonlight13 (válaszként erre: 20. - Boyocka)
2013. jún. 14. 09:52
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, és hogy még a szülőkre sem tudsz számítani! Sok választásod tehát nincs! Akkor meg tényleg ne törődj a FB-s bejelöléssel! Egyébként nekem is van olyan, akivel bejelöltük egymást, és azóta egymáshoz sem szólunk!
22. inta (válaszként erre: 15. - Boyocka)
2013. jún. 14. 09:47

Nem volt szándékomban ítélkezni, elnézést.

Szerintem 3 dolgot tehetsz:

1. Becsukod szemed, füled, nem gondolsz bele, élsz, ahogy eddig.

2. Elhagyod, mert nem bízol benne.

3. Érzelmileg lezárod a kapcsolatot, de maradsz - az általad említett (ennivaló, lakás) miatt.

Te tudod megítélni, melyikre vagy képes.

21. Sylvee12 (válaszként erre: 18. - Milia)
2013. jún. 14. 09:47

Hát nem tudom...

Nem irigylem a fórumindítót, az biztos.

Szerintem a férje tudatában van a jelenlegi helyzetnek, és rendesen viszsa is él vele. Magyarán azt csinál, amit akar, mivel ő keresi a pénzt.

20. Boyocka (válaszként erre: 16. - Milia)
2013. jún. 14. 09:46
Köszönöm szépen a válaszodat. És köszönöm, hogy akadt valaki, aki a helyzetet látta át, és nem minősíteni akart, vagy kioktatni, hanem a fórumban feltett kérdésre adott nekem választ! szívből köszönöm neked, és e szerint fogok eljárni. Ilyen válaszra /megerősítésre volt szükségem, köszönöm szépen:).
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook