Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Letört fog, ínyprobléma fórum

Letört fog, ínyprobléma (beszélgetős fórum)


15. papája (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 21:48
Szuper ! Örülök, hogy sikerült, nincs bajod és lesznek szép fogaid.
14. libikóka (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2021. jan. 5. 19:26
Gyógyulgass :))
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 19:25
Nagyon örülök:)) Ugyehogyugye????:))
2021. jan. 5. 19:23

Sziasztok. Megjártam, kihúzta a maradekot, 3ba jott ki de nem fajt csak kellemetlen érezni. Az a valami az inyem volt, jo nagy gumo, alulrol tort utat magának felfelé. Attol hogy mondta csak az inyem megnyugodtam.

Megígértem magamnak hogy iden helyre hozatom a fogaim es vegre potolva lesznek a hianyok ugy hogy folytatjuk februarba koronával (cswk ez jo ertelemben korona) :-)

Köszönöm a biztatasokat.

11. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 14:11
biztos ki tudja húzni,az enyém annyira letört,alig látszott ki,de kihúzta.
10. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 14:02
Nyugi, a doki megoldja, pillanatok alatt kiszedi és minden rendben lesz.
9. papája (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 13:23
Sok sikert !
8. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 11:39
Dehogy:)
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2021. jan. 5. 11:38
Tudom, hogy nem lesz egyszerű de bízom benne az érzéstelenítő majd segít és túl leszek rajta, az is lehet ma hozzá se fér :-( attól nem félek csak attól, hogy ez a valami valami rossz :-(
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Papája)
2021. jan. 5. 11:37
Rendben, remélem, megírom majd, 16:30-ra megyek.
5. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 11:37
Papájával értek egyet,bár nem vagyunk fogdokik.Letört fog gáz lehet de nem ennyire:)) Gyulladás irritáció van azért is vérzik:)) NYugi:)) Húzás nem lesz egyszerű de jól leszel:)
4. papája (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 11:33

Hidd már el, hogy a gyulladt íny próbál utat törni magának.

Írd meg lészíves, mit mondd a doki. Remélem, igazam van.

2021. jan. 5. 11:30
De az nem lenne ennyire különálló valami gondolom hanem egyértelműen lehetne látni hogy az íny... ez egy kis gumó, kerek valami ami kilóg a lyukból :-(
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 5. 11:24

Nyugi, pár óra és megtudod.

Nincs semmi baj. A letört fog széle irritálja az ínyt, az gyulladásban van és feldagadt.

2021. jan. 5. 11:12
Sziasztok. Ma délután már megyek fogorvoshoz de olyan ideges vagyok, hogy elmondani sem tudom mennyire és nem a fogorvostól félek hanem, hogy mit fog ott találni ugyanis ahol letört a fog valami kinőtt, valószínűleg az íny próbálkozott ránőni a lyukra vagy nem tudom. Időnként vérzik, olyan színű mint az íny, nagyon félek, hogy valami rosszindulatú sejtszaporulat. Volt már valakinek hasonló? Letörik teljesen egy fog és ott a lyuk felett tud burjánzani úgy mond az íny? Borzasztóan ideges vagyok emiatt, hajlamos vagyok mindig a legrosszabbra gondolni. Végtelenül bánom, hogy elhanyagoltam de mostmár késő bánat sajnos :-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook