Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szombaton csináltattam műkörmöt először. Azt hiszem zselés tippes..hogy tudnám korrigálni ha berepedezett és letört? fórum

Szombaton csináltattam műkörmöt először. Azt hiszem zselés tippes..hogy tudnám korrigálni ha berepedezett és letört? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 12. 22:47
irany a manikuros.
2010. máj. 12. 20:48
Az otthoni lereszeléssel nagyon vigyázz,nekem sikerült már úgy lereszelnem,hogy szinte a hús is kikerült alóla egyik másik ponton.Szerintem hozzá ne menj vissza!Bár az attól is függ,hogy csak egyet sikerült berepeszteni vagy több is megsérült?Olyan volt már nálam is,hogy egy berepedt,de a többinek semmi baja nem volt amíg le nem nőtt.És 5000-ért csinálja.
22. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 21. - Pintyőke72)
2010. máj. 12. 20:46
Juj.. ez azért már elég elavult dolog, mióta kitalálták a fehér zselét :)
2010. máj. 12. 20:44
zselé,+francia manikűr 5.000.-Ft
2010. máj. 12. 20:38
Köszönöm szépen az eddigi tippeket. Kipróbálom mindegyiket, valamelyik csak beválik =)
19. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 18. - Huncutka84)
2010. máj. 12. 20:38
A zselét nem lehet leáztatni. Van leoldható zselé, de kb 1000%, hogy ez nem az,ugyanis azt nem erre kell használni.
18. Huncutka84 (válaszként erre: 14. - Bogyócska)
2010. máj. 12. 20:31
Szia! Ha végképp le akarod szedni és zselés, akkor van (DMbe is lehet kapni) zselé leáztató. Ez egy kis tégely, amibe egyszerre 1 v 2 ujjad fér bele, és nagyjából leázik a cucc. A lereszelést azért nem ajánlom, mert ha túlreszeled, nagyon elvékonyodik a körmöd, vagy át is reszelheted....
2010. máj. 12. 20:23

Vagy menj vissza hozzá, vagy menj el máshoz, aki megcsinálja rendesen.

Ha visszamész hozzá, valszeg ugyan úgy le fog törni,be fog repedezni, hisz ha elsőre elcseszte, másodjára is el fogja, mert nem tudja hogy kell normálisan megcsinálni.

Ha rossz a köröm statikája, akárhányszor megcsinálja letörik.

A köröm nem attól nem törik, hogy vastag! Papírvékony köröm sem törik, ha úgy van megépítve.

Ha mégis le akarod szedni, akkor ha zselés, csak reszelni tudod. Akármilyen vékony is már a lereszelt cucc, NE pattintsd le, sérülhet a saját körmöd. Inkább áztasd acetonba, mikor már nagyon vékony, ugyanis az aceton oldja a tipet. Ekkor már le tudod sérülésmentesen szedni!

16. Káen
2010. máj. 12. 20:08
Sziasztok! Szerintem sem kellene leszedetned, ha már egyszer kifizetted. Egy jó körmös helyre tudja hozni! Viszont ehhez a körmöshöz javíttatni sem mennék vissza, elvégre azt már tudjuk, hogy nem tudja jól megcsinálni. Olyanhoz menj, akit vki ajánl. Lehet, hogy itt is tudnának neked javasolni helyet!
2010. máj. 12. 19:21
Reszeld le! Csak úgy tudod leszedni! Ha már nagyon vékonyra elreszelted, akkor le lehet pattintani! Szerintem, ha már egyszer kifizetted, akkor tényleg menj vissza, mert így csak kidobtad az ablakon a pénzt! Én régen nagyon sok körmöst kipróbáltam, de csak 1 vált be! Az összes többinél vagy fellevegősödött vagy elhagytam! Nála nem volt ilyen! Inkább kifizettem érte 6-7e Ft-ot, de az tutira fent maradt!
2010. máj. 12. 19:10
Sziasztok! Hát köszönöm mindenkinek a hozzászólást. Édesek vagytok, mintha összebeszéltetek volna mindannyian.. "Menj vissza!" =D Hát visszamenni nem fogok. Inkább az lenne a kérdésem, hogyan tudnám leszedni? És Ti mennyiért csináltatjátok a körmötöket?
2010. máj. 12. 18:51

Menj vissza,h csinálja meg! Csak körmös cuccal tudod kijavítani és az kb 40.000-től kezdődik mire megveszel hozzá mindent! Mondd meg a körmösnek,h vastagabban húzza rá a zselét! Szerintem így látatlanba lespórolta róla, mivel még életedbe nem volt műkörmöd és úgysem értesz hozzá! Én magamnak csinálom évek óta (pedig nem vagyok körmös) és soha nem esett még le, vagy tört volna le!

Tényleg csak azt tudom mondani,h menj vissza, mert így le fog potyogni sajna az összes! :(( Ne fizess érte, mert ez az ő hibája, hiába próbálná esetlegesen letagadni! Ha másodszorra se lesz jó, akkor inkább keress másik körmöst!

2010. máj. 12. 18:47
Én is azt mondom h menj vissza, mert ha jól meg van csinálva nem törhet le néhány nap után... hacsak nem csináltál vele valamit (beütötted, rázártad az ajtót stb(: ) De amúgy én úgy gondolom, h jobb az épített mint a tipes, nekem az sokszor megrepedt, bár nem 4 nap után. De ez csak saját tapasztalat, gondolom mindenkinél máshogy működik :)
2010. máj. 12. 18:46
Én is csak pár hete vagyok műkörmös, mármint viselő :), és nagyon jó körmöst sikerült kifognom elsőre!!!!! 4. hete ugyanúgy néz ki mint mikor elkészült.... pedig gyötröm nem kicsit... már túl vagyok egy két napos aktív kertrendezésen is :)
10. bared
2010. máj. 12. 18:42
nekem most van az 5. körmösöm... ő csinálja egy éve...soha nem törik le, nem reped be, nem válik fel...sajnos felhígult a szakma, sokszor 3 hétvégén "sajátítják" el a szakmát((
9. Ekka
2010. máj. 12. 18:39

Te sehogy... Irány a körmös, aztán nézze csak a remekművét!!! Ja, és javítsa ki!

Ez a minimum..

2010. máj. 12. 18:38
válts körmöst((
2010. máj. 12. 18:37

Menj vissza, ingyen csinálja meg... majd gyorsan keress egy új körmöst!!

Szóval kihez ne menjünk?

2010. máj. 12. 18:36
nekem 6-8 hétig szokta bírni sulis koromban
2010. máj. 12. 18:32
Máris letört? Menj vissza, megcsinálják, pár nap alatt nem történhet ilyen.
2010. máj. 12. 18:32
Te sehogy, vissza kell menned a körmöshöz, hogy javítsa ki. De elég silány munka lehetett, ha nem bírt ki többte, csak néhány napot ...
2010. máj. 12. 18:32
Szerintem otthon nem tudod korrigálni..
2. Dinuss (válaszként erre: 1. - Bogyócska)
2010. máj. 12. 18:31
Miert tort le?Rosszul tettek fel?Mert akkor vissza mesz es ingyen meg kell hogy csinalja!
2010. máj. 12. 18:29
Szombaton csináltattam műkörmöt először. Azt hiszem zselés tippes..hogy tudnám korrigálni ha berepedezett és letört?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook