Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Letiltott hitelkártya fórum

Letiltott hitelkártya (beszélgetős fórum)

2009. júl. 10. 13:55

Ez attól függ, hogy a bankkal szerződött végrehajtó cégről vagy végrehajtóról van e szó.

A végrehajtó nem adhat részletfizetésre engedélyt.

A végrehajtó cég legtöbb esetben visszaküldi az ügyfelet a bankhoz, majd felajánl egy teljesíthetetlen részletfizetési lehetőséget, ami pár hónapot jelent.

2009. júl. 10. 13:41
A behajtó cégek sajnos már nem így működnek... HA már náluk van, velük kell egyezkedni. Lehet persze néhány kivétel, de az általános az, amit én leírtam...
2009. júl. 10. 12:34

A banktól kell kérned levélben a részletfizetést.

Ha hozzájárulnak, akkor felfüggesztik a végrehajtást.

2009. júl. 9. 23:58

Szerintem égesd 2 végén a gyertyát: irány a bank ismét, vagy hívd fel őket telefonon, és kérd el a behajtók levelezési címét is. Szépen írj egy levelet nekik, írd bele, hogy sajnos eddig nem érted utól őket, bár te próbálkoztál, és azt szeretnéd, hogy... Meg írd bele, hogy milyen számon vehetik fel veled a kapcsolatot.

Ezen kívül meg hívogasd őket szorgalmasan, hátha végül csak sikered lesz... És akkor ott lesz a levél is bizonyítékul, hogy te igenis fizetni akarsz! Egyébként nekik is a pénz a lényeg, nem pl. a használt bútor, szóval szerintem lehet velük tárgyalni...

Jah, még annyit, hogy úgy add fel a levelet, hogy kapj visszaigazolást arról, hogy átvették - bocs, de nem jut eszembe a neve...

8. cb4c323adf (válaszként erre: 1. - 4ece112af0)
2009. júl. 9. 18:09
igen attól függ mennyi az összeg anyósnak 10 hónapra adták meg!!
7. 9933e6cc1b (válaszként erre: 6. - 4ece112af0)
2009. júl. 9. 18:08
HA mindent befizettél,akkor nem fognak rajtad követelni semmit.
2009. júl. 9. 17:09
Ma voltam a bankba, és ott mondták hogy "bocsi, de már átküldték a követeléskezelőhöz a papírokat, és letiltották a kártyát". Mind ezt minden előjel nélkül, és úgy hogy igaz csúszásokkal de be lett fizetve minden.
2009. júl. 9. 17:03

szia, nekem volt ilyen, de időközben fizettem be hozzájuk a bankba, és nem adták tovább, sőt normálisak voltak nagyon.

Hivd fel a bankot, vagy ha nem éred el őket menj be személyesen

2009. júl. 9. 16:54
Kérdezném, ha elérném őket...
2009. júl. 9. 16:53
Szia.:-) Igen lehet részletet kérni de max 5-6 havi részletre adják!
2009. júl. 9. 16:53
Talán kérdezd őket.
2009. júl. 9. 16:50
Tudja esetleg valaki, ha letiltottak egy hitel kártyát, mondván nem lett rendesen fizetve a törlesztője, és már átkerült az "ügy" egy követeléskezelő céghez, akkor ott lehet kérni részlet fizetést? Minden,bármi infó jöhet! Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook