Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik nekünk nőknek férfi (szigorúan csak barát) lelki társa? fórum

Létezik nekünk nőknek férfi (szigorúan csak barát) lelki társa? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. dec. 31. 23:37
Nem hiszem, hogy nő és férfi között létezik-létezhet "csak" barátság.
13. alexandracska83 (válaszként erre: 10. - Longlasting)
2009. dec. 31. 23:30
Igen ez így van.Nekem is van egy srác aki sok mindent megbeszél velem, mert én megértem őt.De lehet valahol a szívem mélyén többet akarok tőle.Nem tudom, de az bizti, ha így lenne soha nem mondanám meg neki.Tudom min megy most keresztül, és ő számít rám.Talán egyszer elmúlik ez az érzés.Vagy ki tudja.
2009. dec. 31. 23:29
Nekem is fiú (férfi) a legjobb barátom, és mindent (tényleg mindent!) megbeszélünk.
2009. dec. 31. 23:27
nekem 3 ilyen is van! :)
2009. dec. 31. 23:24
hogyne létezne lelki társ. vele a legjobb a szex, nem?
2009. dec. 31. 23:23
Azért is kérdezlek titeket, mert a párom tagadja, hogy több is volt köztük mint barátság!! Nekem fontosak a vélemények, mert nem szeretném ha én látnám rosszul a helyzetet, egyszóval szeretném magamat megerősíteni!!
2009. dec. 31. 23:21

Köszönöm a gyors válaszokat!

Ők egymás lelki társai voltak, a nő vele beszélte meg a házasságát, a párom meg a mi kapcsolatunkat (persze a problémáinkat se valósan mondta el neki, mindig én voltam a hibás). Az egészbe a legrosszabb, hogy ők tagadták, hogy kibeszélik a kapcsolatunkat, ezt utólag a barátom vallotta be és engem meg hülyének néztek, hogy én ezt beképzelem. :(

7. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Őszintelány)
2009. dec. 31. 23:19
Ezer hozzászólás fog arról szólni ,hogy ilyen em létezik,de te higgy abban hogy igenis létezik:))
2009. dec. 31. 23:16
Ilyen nincs!Nekem is volt egy hasonló lelkitársam akivel mindent megbeszéltem és mindig ott volt ha valami bántott.a vége az lett hogy majdnem beleszerettem és a házasságom is megsinylette.Azóta megszakítottam minden kapcsolatot azzal a sráccal és inkább a párommal osztom meg a gondjaimat.
5. bumburka (válaszként erre: 4. - 2bc7365ec9)
2009. dec. 31. 23:12
Max. az oviban.:))
2009. dec. 31. 23:07
Szerintem ez nem normális.
2009. dec. 31. 23:07

Létezhet szoros lelki kapcsolat különböző neműek között, különösen erős lehet, ha valami "mély gödör" lelkiállapotban alakult ki kettőjük között, nekem is van ilyen barátom. Nagyon sokszor lendített már át nehézségeken, fájdalmakon az, hogy vele megbeszélhettem.

De a szexuális életünk nem tartozik a megbeszélt témák közé. Én azt annyira intim dolognak tartom, hogy az csak rám, és a páromra tartozik.

2009. dec. 31. 22:58

Szia!

Jó tanács:ne engedd!!!

2009. dec. 31. 22:57
A páromnak hosszú ideig volt egy nála jóval idősebb nő barátja. Szinte mindig vele beszélte meg a dolgait, problémáit (persze ezeket velem meg se beszélte hiába kértem) és érezhetően eltávolodott tőlem többszőr is. A kapcsolatunkat is vele beszélte meg, beleértve a szexualitást is. Szerintetek létezik ilyen fajta lelkitárs, és nem lehet, hogy itt többről lenne szó? Kíváncsian várom a véleményeteket és előre is köszönöm!!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook