Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik nekünk nőknek férfi (szigorúan csak barát) lelki társa? fórum

Létezik nekünk nőknek férfi (szigorúan csak barát) lelki társa? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. jan. 1. 12:06
De akkor Te is azon a véleményen vagy, ha ilyen dolgokat megbeszéltek akkor az igaz, hogy barátság de szex is van, ami (nekem) már nem egyenlő a barátsággal
73. 083c00e999 (válaszként erre: 72. - Őszintelány)
2010. jan. 1. 12:05
Mondd, létezik számodra egyáltalán a földön olyan ember, akiben te feltétel nélkül-kutakodás nélkül, őszintén megtudsz bízni?
2010. jan. 1. 12:03
Én ezt arra irtam, hogy megpróbáltam vele megbeszélni, hogy miket mondott el a kapcsolatunkról a nőnek és miért!!!és azt mondja hogy mást nem mondott el, aztán végül mindig beismer 1 1 dolgot!!
71. 083c00e999 (válaszként erre: 69. - Őszintelány)
2010. jan. 1. 12:02

"akit kérdeztem és azt mondta hogy ilyen jellegű dolgokat is megbeszéltek ott már szex is volt!!"


Ebben igazuk van azoknak akik ezt mondják neked.

70. 083c00e999 (válaszként erre: 68. - Őszintelány)
2010. jan. 1. 12:01

"azóta se tudtam vele rendesen megbeszélni, mert kibújik alóla!! "


Ezt te irtad. Ebből az irásból világosan kiderűl, hogy nem a másik nő kutajkodik-hanem te.


A saját kapcsolatod nem egyenlő a másik fél intimszférájával.

2010. jan. 1. 12:01
Én csupán arra szeretnék válaszokat kapni, létezik ilyen barátság? Mert az én életembe sosem volt és a környezetembe se tudok ilyenről, mert akit kérdeztem és azt mondta hogy ilyen jellegű dolgokat is megbeszéltek ott már szex is volt!!
2010. jan. 1. 11:59
Félreértesz! Én a saját kapcsolatomról kutakodtam, a nő kutakodott az enyémében!!! Én sose kérdeztem a nő párkapcsolatáról..
67. 083c00e999 (válaszként erre: 66. - Őszintelány)
2010. jan. 1. 11:57
Miért jó neked kutakodnod más intimszférájában?
2010. jan. 1. 11:54
Igen megszakította végül! De ez már jó pár hónapja történt és azóta se tudtam vele rendesen megbeszélni, mert kibújik alóla!! Mindig azt mondja már nincsen olyan dolog amiről nem tudok, mert lezárta, aztán végül mindig mond 1 1 dolgot amiről nem tudtam!! Így meg elég nehéz visszanyerni a bizalmat, amúgyse könnyű, de így még nehezebb :(
65. cbfad2c3c5 (válaszként erre: 61. - Őszintelány)
2010. jan. 1. 11:49

Hát, van kockázat egy ilyen kapcsolatban, főleg ha fizikailag is vonzónak találja egymást a két ember (a legtöbb férfi-nő barátság szvsz ezen bukik el). Ilyenkor elég könnyen elmélyülhetnek a dolgok, még akkor is, ha eleinte tényleg csak egymás lelki szemetesládái voltak. Valami ilyesminek iszom én is a levét már vagy egy éve, nem egyszerű kikeveredni belőle.

Egyébként én nem tartom feltétlenül rossznak, hogy kibeszélte a kapcsolatotokat, néha kell egy külső szemlélő aki segít eldönteni, hogy egy adott szituban kinek volt igaza. Te nyilván elfogult vagy a saját szerepeddel kapcsolatban, ezért lehetett szükség a harmadik személy bevonására.

Persze ha tudatosan eltorzította a történéseket a barátod, akkor sok értelme nincs a dolognak, hacsak nem a minden áron való önigazolás keresés.

De végül is megszakította a kapcsolatát azzal a nővel, ez azért jelzi, hogy ki az igazán fontos neki ebben a "háromszögben", nem?

2010. jan. 1. 11:40
És egyátalán nem javult a kapcsolatunk, pont azért mert ezeket a dolgokat velem kellett volna megbeszélnie és ez meg is látszódott a kapcsolaton amíg nem szakították meg a kapcsolatot!!
2010. jan. 1. 11:38
Voltak elég buta beszólásai (direkt), volt hogy próbáltam vele megbeszélni, de egyszerűen velem meg se akarta!! Velem lekezelően viselkedett, azt a nőt meg szinte istenítette!
62. 62cc0f78ae (válaszként erre: 60. - 60dc903c1a)
2010. jan. 1. 11:32

Igazad van!


Az senkinek nem jutott eszébe, hogy baráttal (még ha ellenkező nemű is) olyan dolgokat meg lehet beszélni, amin a párunk esetleg megsértődne?


A fórumindítónak: képzeld el, ha a párod veled akarná megbeszélni (őszintén, mert ugye az a kapcsolat alapja), hogy kicsim, dögunalom a szexuális életünk, van ötleted, hogy dobhatnánk fel? vagy: Most egy kicsit elbizonytalanodtam, tényleg téged akarlak-e...


Nem okozna ez neked törést?


Az igazi baráttal meg lehet beszélni az ilyen dolgokat. És írtam, nekem is férfi a legjobb barátom, és ha gond van, kirángatjuk a másikat a gödörből, tanácsokat adunk (néha kéretlenül is:DD) a másiknak, ismerjük egymás gondolatait, de soha eszünkbe nem jutott, hogy köztünk bármilyen más viszony legyen.

2010. jan. 1. 11:18
köszi. csak azt nem értem akkor mért titkolták előlem, hogy ennyire mély a barátságuk! Azt se tudtam, hogy sokszor átjárkál hozzá! Amikor kérdeztem, mért nem mondta el, hogy a kapcsolatunktól kezdve az én családi dolgaimat is azzal a nővel beszéli meg csupán annyi volt a válasz: mert tudta, hogy úgyis csak féltékeny lennék és nem örülnék neki, ha megtudom. De ki örülne annak, ha a párja a kapcsolat legintimebb dolgaitól kezdve a másik fél családi dolgait is kipakolná? Aztán erre megmondtam neki, hogy az első 1 évbe egy rossz szót nem szóltam, hogy barátkoznak, csak amikor már láttam, hogy kihat a kapcsolatunkra. Erre meg az volt a válasz : ha valamit nem kérdezek meg amiről nem tudok de ő tud, akkor az nem hazugság!! ( " A legkegyetlenebb hazugságot gyakran a hallgatás fejezi ki!") Szóval a lényeg, próbálta többféleképpen magyarázni, engem egyátalán nem győzött meg, főleg hogy belátta hogy ő se örülne ha én mással beszélném emg ezeket a dolgokat!!!
60. 60dc903c1a (válaszként erre: 55. - Őszintelány)
2010. jan. 1. 08:29

Pont minap beszélgettünk erről egy barátnőmmel: miért van ez, ha egy pasi pasi baráttal beszéli meg a dolgait (vagy nő, nőbarátnővel), akkor semmi gáz...

De ha merészeli valaki ellenkező neművel tenni ugyanezt, máris előjönnek a gyanúk, féltékenység, értetlenség....

Én nem hiszem, hogy mindent a párunkkal kell megbeszélnünk.

És a barát az eleve más "státusz", mint a párkapcsolat... Ez ugyanaz, mint amikor kamaszkorban a legbizalmasabb szülőkapcsolat mellet is voltak dolgok, amiker a barátnővel beszélt meg az ember....

59. 60dc903c1a (válaszként erre: 9. - Őszintelány)
2010. jan. 1. 08:24

...háááát, nem biztos, hogy megkapod a megerősítést, és a megfelő látásmódot... annyian annyiféle módon gondolkodunk... :)


Szerintem pedig létezik!

2010. jan. 1. 04:06
Nem valószínű
57. 5e03fd4701 (válaszként erre: 56. - Őszintelány)
2010. jan. 1. 03:38

Ok teljesen igazad van, és én is így gondolom.


De nem működünk mindannyian ugyanúgy!


Ezek szerint ő nem így gondolta.


A Fele pasis énem megérti a fele nő-pasis meg nem.

2010. jan. 1. 03:34
Én úgy gondolom, ezt csak olyan emberrel lehet megbeszélni aki felé ilyen irányban is nyitott vagyok, vagyis aki a párom!!
2010. jan. 1. 03:33
És akkor mi marad meg nekünk a kapcsolatba ha már ezt is mással beszéli meg???
2010. jan. 1. 03:33
És akkor mi marad meg nekünk a kapcsolatba ha már ezt is mással beszéli meg???
2010. jan. 1. 03:33
És akkor mi marad meg nekünk a kapcsolatba ha már ezt is mással beszéli meg???
2010. jan. 1. 03:33
És akkor mi marad meg nekünk a kapcsolatba ha már ezt is mással beszéli meg???
2010. jan. 1. 03:33
És akkor mi marad meg nekünk a kapcsolatba ha már ezt is mással beszéli meg???
50. 5e03fd4701 (válaszként erre: 49. - Őszintelány)
2010. jan. 1. 03:25

Igen! Belefér! Sokkal jobb meghallgatni a másik oldalt is egyes dolgokban.

Van amikor egy két mondattal letisztázza valamelyik barátlányom a hülyeségeim, mert elmondják, hogy ők lányok ezt hogyan látják.

2010. jan. 1. 03:23
Mindenkinek a félreértések elkerülése végett: a párom beismerte, hogy nem jól tette, hogy kibeszélte a kapcsolatunkat és mindenért engem hibáztatott!! Én arra lennék kíváncsi, hogy belefér egy nő férfi barátságba az, hogy a szexuális életüket is megbeszéljék??
48. 5e03fd4701 (válaszként erre: 46. - Őszintelány)
2010. jan. 1. 03:09

Mint pasi én nem így látom.


De te tudod te ismered magad és a pasid.


Egy kicsit magadba (is) kéne nézned aztán őszintén leülni a pároddal megbeszélni a gondokat.


Ha marad a véleményed magadról nem sok jót véleményezek a jövőre nézve. Én például menekültem a hasonló kapcsolatokból.

2010. jan. 1. 03:07
A párom elég közvetlen és a nő is az volt, ezért is alakulhatott ki szerintem...meg én nem ilyen szintű barátságról tudtam..
2010. jan. 1. 03:05
Én annyiban vagyok hibás szerintem, hogy túl sok mindent megbocsátottam neki és ő tudja, hogy visszaélhet vele!!
2010. jan. 1. 03:03

Nézd! Én leírtam mit egy pasi, hogy mit gondolhatott a párod!


Egy pasi aki elégedett a párjával és minden ok nem fog semmit hazudni lelkitársat keresni meg elhidegülni hanem szereti a párját és vele él. Igy ha meg akarod tartani nézz körül egy kicsit a saját portádon, hogy mindent úgy adsz meg-e neki ahogy a PÁRODNAK jó!


Többet ennél azt hiszem nem tudok segíteni, ha nem látod be, hogy ennek az egésznek te is az egyik oka és okozója vagy ..... nc.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook