Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik ilyen pasi? fórum

Létezik ilyen pasi? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. ápr. 17. 18:20
férfiklimax ?
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Be95e6ff22)
2020. ápr. 17. 16:21

Nem akar lelkizni. Sajnos nem tudok vele erről beszélni, pedig nem egyszer kezdek bele.


Reggelit nem tudom, azt már a kapcsolat elején elmondta, hogy ő reggel nem szereti.


Ha lenne intimitás az jó lenne, de nincs egyáltalán. Mondta ő a kapcsolatunk elején, hogy ő nem érzelmes, ő nem annyira szex központú. De azért a heti 1-2 alakalommal kiegyeznék.

24. be95e6ff22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 14:37

Ne gondold, hogy ritka, hogy egy kapcsolatban a nőnek magasabb az igénye mint a férfinak...Csak erről nem illik beszélni, ezért nagyrészt csak arról olvashatsz hogy mindenki férje/párja toronymagas libidóval rendelkezik, és a nő alig győzi. Mondjuk, tapasztalatom szerint azért még nem a kapcsolat első évében csökken le nagymértékben a szex.

Beszéltek erről, hogy vajon miért alakult így?

Nálunk tudom, hogy a munka nagyon be tud kavarni. A stressz, a napi tizensok óra, az egzisztenciális aggodalmak. De amíg hétvégén rendben van a helyzet, egy nyaraláson meg több mint klassz, addig valamennyire el tudom fogadni ezt. Viszont nálunk az intimitás, simogatás, szeretgetés, bújás minden nap megvan, csak nem fejlődik aktusig a dolog. Ha ez nem lenne, akkor nem bírnám. (Azért ha egyedül vagyok itthon, szoktam magányosan vigasztalódni...)

Reggeli merevedése van egyébként?

23. Érdekes73 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 14:32
Mondjad ezt el neki. Ha fontos vagy neki akkor változtat.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
2020. ápr. 17. 14:28
Én is így gondolom. Ha tetszem valakinek, akkor az meg akar dugni éjjel-nappal.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Érdekes73)
2020. ápr. 17. 14:27
Csak akkor felesleges volt az elmúlt 1 év...
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 184481d874)
2020. ápr. 17. 14:27
Mondjuk ezzel úgy vagyok, ha fenn akarok tartani egy kapcsolatot, akkor ott nincs helye a fáj a fejem kifogásnak. Ha a partner akarja, akkor ne legyen elutasítva.
19. 184481d874 (válaszként erre: 13. - Pampalini)
2020. ápr. 17. 13:41
Nyilván a kor előrehaladtával a minőség jön előtérbe és nem a mennyiség,bár utóbbi sem elhanyagolható,élethelyzettől függ többnyire.A nőknél csökken a libidó általában és jön sokszor a : "Fáj a fejem" klasszikus kitérő mondat.Sajnos Magyarországon nincs igazán nagy kultúrája a szexualitásnak,sok a gátlásos és előitéletes kapcsolat.
18. Érdekes73 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 12:59
Akkor ezek szerint nem Ő a te embered.
17. Epresturmix (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
2020. ápr. 17. 12:52
*úgy kell
2020. ápr. 17. 12:52
Nem. Még soha. Nekem úgy naponta többször menekülni előle, hogy ne kapjon el.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Érdekes73)
2020. ápr. 17. 12:52
Persze, hogy zavar. Csak nem tudom vele megbeszélni. :( Lehet, hogy a járvány-időszak után már külön utakon folytatjuk. De nem szerettem volna emiatt eldobni az elmúlt 1 évet. Viszont tényleg nagyon rossz érzés, hogy szexuálisan semmibe vagyok véve. :(
14. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 12:29
Ez zavar téged most is. Az a 90% fog így még csökkenni....
13. Pampalini (válaszként erre: 10. - 184481d874)
2020. ápr. 17. 12:28
Hát nem tudom. Èn 30 körül voltam a csúcspontot. Lehet a partnertől is függött.
12. Pampalini (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 12:25

Nálunk ez fordítva van. Heti egyszer menetrendszerüen benne van a dologban, de ennyi.

Kevès olyan kapcsolat van szerintem ahol hosszú ideig mindkèt fèl elègedett a szexel.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Pampalini)
2020. ápr. 17. 10:21

A helyzet az, hogy a kapcsolatunk 90% -ban jól működik.

Ebben nem tudunk összhangba kerülni.

Csak emiatt úgy érzem nem tekint rám nőként. Nekem fura hogy valakinek tenném magam és semmi. De szó szerint semmi. 😳😳😳

10. 184481d874 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 08:54
Más szóval nincs meg az összhang.Zárkózott és kissé gátlásos tipusnak tűnik.Megoldás az ,hogy feloldjad vagy rávezessed,hogy te többet szeretnél.Sajnos ez később még nagyobb probléma lesz ,lelkileg mind a ketten "kielégületlenek" lesztek.RAjtad áll,hogy a szerelem kiállja -e ezt a próbát és megelégszel ennyivel,bár szerintem a negyvenes éveikben lévő férfi, nő a legszebb korban vannak ehhez is!
9. varadero (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 08:28
Ezek szerint létezik. Azt szokták mondani, hogy amúgy jó ember... nem aszexuális hiszen kívánja. Csak ennyi az igénye. Passz. :-D
8. Pampalini (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 06:57
Összejöhetnènk. Páromat napi egyszer,reggeltől estig nyúznám ha hagyná. Ok. Maga az aktus elèg lenne most már heti 2-3. Neki max 1 fèr bele, akkor sem kezdemènyez. Pasinál szerintem nem normális hogy nem akarja. Valami gondja lehet neki.
7. cc7ca607e0 (válaszként erre: 6. - Cc7ca607e0)
2020. ápr. 17. 01:42
Hozzá teszem azt, hogy úgy néz ki létezik, mászóval elhiszem azt amit írtál.
6. cc7ca607e0 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 01:39

Férfi vagyok, tehát én a saját szemszögemből ítélek meg dolgokat.

Az eddigi információ alapján egyetértek veled. Te mint 40-éves nő,többször kívánod, természetesen.

Arra tudok gondolni, hogy nem fizikai gondjai vannak, hanem valami más, amiről mi nem tudunk.

A kapcsolatod akivel 3x is, az nem ő. Tehát általánosítani tudunk, de pl. én szeretem azt mondani hogy az emberek nem általánosak, hanem kivétel nélkül mindenki egyedi.

Nincs 2-egyforma ember a világon, az ikrek sem pontosan egyformák.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 184481d874)
2020. ápr. 17. 01:01
Szexelünk, de sztem kéthetente azért baromira kevés. Nem is lehet őt belevinni. Nem engedi hogy kicsit is probalkozzak. Ha akarja, akkor úgy alakítja, hogy én kezdjem, de az nagyon nem okés.😒😒😒
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2020. ápr. 17. 00:58

Én 40, ő 48

Eleinte volt, na azért nem annyira gyakran. (Volt olyan kapcsolatom, ahol napi 3 is benne volt. De azt azért nem hasonlitom semmihez.) Nekem az a fura, hogy eszébe sem jut. Pasiktól azt szoktam meg, hogy legalább napjában párszor eszébe jut, akár egy simogatással akár egy fenékre csapással.

Kétheti 1x van kb.

3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 17. 00:49

Kicsit tobb infot,ha lehet...

Hany eves, eleinte milyen gyakori vot a szex, stb.

Mit takar az a "nem tul suru" ?

2020. ápr. 17. 00:26
Nem volt az eddigi életem során ilyen férfi.Valószinüleg ennek örülök is,őszintén szólva.Egy kapcsolat kiteljesedéséhez hozzátartozik,bár valóban vannak példák arra ,hogy nem kerülnek szexuálisan kapcsolatba.De az nem igazán én vagyok ,mert az érintés számomra fontos.Egyikőtöknek sem hiányzik?Hm...Ám a válaszom az ,mivel elfogadó tipus vagyok...Miért is ne lehetne az ,hogy nekik elég az ha tökéletesen megelégednek azzal ,hogy a kapcsolatuk lelki szinten tökéletes legyen és nem lépnek egy magasabb szintre? Lehetséges.De mit akar a nő?
2020. ápr. 17. 00:18
Lehet, hogy én fogtam ki az egyetlen pasit, akit nem érdekel a szex? Hogy lehet ez? Volt már olyan férfi az életedben, aki nem akart szexelni? Persze néha van, de nem túl sűrűn és akkor sem kezdeményez. 1 éve ismerjük egymást, szóval nekem még nagyon korai a "meguntuk egymást" szöveg.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook