Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik, hogy elmúlik a szexuális vágy? fórum

Létezik, hogy elmúlik a szexuális vágy? (beszélgetős fórum)


155. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 25. - Patapucs)
2013. júl. 10. 12:31

Szia!


Megkérdezhetem, hogy miért volt szükséges a hormonkezelés, és van-e valami eredménye?

154. 3fb1a41656 (válaszként erre: 136. - 17aadc1082)
2013. júl. 10. 12:23
Ezt nem értem, ez micsoda?
153. 3fb1a41656 (válaszként erre: 128. - Andi6020)
2013. júl. 10. 12:23

Mint írtam, ennyit sikerült kideríteni:


"Szerinte minden rendben, neki nagyon jó így ahogyan van minden, egyszerűen nem kívánja a szexet."

152. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 146. - Ranna)
2013. júl. 10. 12:22

Arra gondolsz, hogy várjam meg míg kezdeményez?


Kipróbáltam. Három vagy négy hét kell hozzá, addíg simán kibírja:), én nem viseltem annyira jól!


Persze ezidőalatt nem közeledtem szexuálisan!

151. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 150. - Bowie)
2013. júl. 10. 12:09

Elhiszem.


Jól csináltad, szerintem ez teljesen korrekt megoldás.

100% egy picit sok lett volna:)

150. bowie
2013. júl. 10. 07:11

Jó, mondjuk én is egy hülye véglet vagyok, mert ahogy megismertem a jelenlegi páromat, nekem már nem volt kedvem a felesleges körökhöz...egy óra múlva elmondtam neki, hogy mit várok el, ha nem tudja teljesíteni, akkor ne is húzzuk az időt, ha úgy gondolja, hogy tudja, akkor mondja el ő is, hogy mit vár el egy kapcsolatban.

így éreztem tisztának a dolgot..aztán persze a 100%os listából olyan 70et teljesít, és egy jó darabig ezt oda is mondogattam, de itt jött be a képbe az első házasság tanulsága, hogy nekem is kell picit engednem..azóta boldog vagyok, mert az a 70% az stabilan ő maga.:)

149. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 145. - Bowie)
2013. júl. 10. 07:11

Egyetértek!



Én meg egy állat voltam, hogy ebbe korábban nem gondoltam bele!

Egyre jobban értem, hogy mi történik:)

Én teljesen el voltam tévedve!

Remélem még nem késő!


Köszönöm!

148. bowie (válaszként erre: 144. - Bowie)
2013. júl. 10. 07:06

És igen, ebben van a buktató is...mert azt majd csak a feleséged dönti el, hogy neki az a szint elég e...

Mert azt tudjuk jól, hogy megfeszülve élni, nem lehet egy életen át...és ha mondjuk ő azt szokja meg, hogy te durván odateszed magad, megfeszülve, akkor abból, ha egy picit visszább veszel, az konfliktus forrás lesz csak.

147. ranna
2013. júl. 10. 07:05
kívonjon=kívánjon :)
146. ranna
2013. júl. 10. 07:05

Mi lenne, ha azokat a trükköket próbálnátok ki, amit a nők szoktak bevetni? Természetesen az elvet, nem magát a tevékenységet. :) A lényeg, hogy Ő kívonjon meg!

Ami még fontos, ha egy férfi meg tud nevettetni egy nőt, szinte tuti sikere lesz. A figyelmességek özöne is unalmas egy idő után, pláne, ha nincs benne fantázia esetleg.

145. bowie (válaszként erre: 142. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 10. 07:03
Egyébként én is azt mondtam, nagyon sokáig, hogy nem akarok válni..mert csak magamban kerestem és találtam a hibát..hogy a legtöbb nő ezt csinálja..elvegetál, és ha az ember akar szexet, akkor van szex, ha figyelmes, figyelmes, ha nem, nem..hány ilyen kapcsolat van..ahol csak élnek egymás mellett, előadják a nagy családi idillt, aztán semmi nincs mögötte...és én éreztem úgy sokáig, hogy mivel nekem ez nem megfelelő, megbuktam, mint feleség..és bíztam benne, hogy én ezt a dolgot majd egyszercsak elfogadom, és akkor majd jó lesz..de minél inkább el akartam fogadni, hogy az az átlag, annál jobban viszolyogtam az egésztől.
144. bowie (válaszként erre: 142. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 10. 07:00
Nem kell többet adni annál ami vagy. És azt olyan szinten kell adni, amit tudsz folyamatosan biztosítani..hogy ne legyenek hullámok.
143. bowie (válaszként erre: 141. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 10. 06:58
A lényeg abban rejlik, hogy te magad is azt gondold, és tudd, hogy nem azért vagy figyelmes, hogy majd egyszercsak legyen valami...hanem a feleségedért, a családodért és a házasságodért..és ha mindezt majd te is így gondolod, na azt látni fogja a feleséged.
142. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 140. - Bowie)
2013. júl. 10. 06:54

Szerinted ha többet adnék bele lehetne elvileg esélyem?

Nem akar elválni, ez biztos....megmondta.


Amugy már régen nem csak a szexért csinálom, hanem a kapcsolatért, ezt már megértette szerintem.

De igen oda kell figyelni, nehogy félreérthető legyek:)

141. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 140. - Bowie)
2013. júl. 10. 06:35

Így érthető.

Nem csoda, hogy meguntad!


Én ennél figyelmesebb vagyok, már hosszabb ideje,nem csak alkalomszerűen, hanem folyamatosan,

de ő is mondta, hogy nem nagyon hisz nekem:)


Lehet hogy tényleg ez a gond!


Sokat kell még ezen dolgozni, remélem egyszer sikerül visszanyerni a bizalmat:)


Köszi!

140. bowie (válaszként erre: 134. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 10. 05:40

Erre azt tudom mondani, hogy bonyolult a női lélek nagyon.


Azt mondod ugye minden alkalommal látja rajtad, hogy mit miért csinálsz...itt a gond..ő még mindig ott tart, hogy te csak azért figyelsz, hogy legyen valami...és nem tudja mi lesz, hogyha megkaptad azt, amit akar..ezek a gondolatok is vágy gyilkosak...na meg az is, ha megkapod, amit akarsz, és másnap vagy két nap múlva nem foglalkozol a dolgokkal ugyanolyan szinten.

Nálunk itt volt a gond..én elmondtam mit érzek, hogy egyedül vagyok, hogy blablabla...ő kedves volt, odafigyelt, ajándékok, meglepetésként sütött sütikéket, meg mindent szépen, mint a kapcsolat elején...én persze olvadtam, kedves lettem, megjavult minden..együtt is voltunk..aztán semmi nem tűnt fel először, mert másnaptól éjszakás volt egy hétig..ahogy letelt az éjszakás hét, még egyszer együtt voltunk..utána minden olyan lett, mint régen volt, 2 napig már nem volt kedve figyelmeskedni..aztán megint akart szexet, én persze belementem, hiszen bennem volt, hogy milyen figyelmes volt, a 2 nap alatt bármi lehetett, fáradt volt, vay akármi..de aztán valahogy minden úgy maradt...ő nem lett újra olyan figyelmes, természetes volt neki, hogy megint megkap, amikor csak akar...aztán ha beszóltam neki ezzel kapcsolatban és elutasítottam, akkor néhány alkalom után jött volna megint ezzel a "játszuk el a figyelmeset"..csakhogy akkor már tudtam, hogy ez nem nekem szólt, hanem annak, hogy legyen valami..hát tudod kivel szórakozzon...az utolsó majd 2 évet külön szobában töltöttük, és amikor bejelentettem, hogy szeretnék elválni, nem értette miért...


Szóval nem tudom nálatok meddig jutott ez a figyelmesdi..de ha ő tudja, hogy csak azért vagy vele figyelmes, akkor veszett fejsze nyele..amúgy, csak úgy, ő érte kellene annak lenni..és bizony az időbe kerül, míg azt elhiszi, hogy őérte csinálod, nem azért, hogy este szexeljetek egyet.

139. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 137. - Andi6020)
2013. júl. 10. 05:27
Nem tudtam tovább magamban tartani :)
2013. júl. 10. 00:53
Ha az első érintésre is elutasít,várd meg,míg elalszik,dugd be a fejed a takaró alá,és tedd a dolgod! Ha ez sem jön be,a párterápia is csak kidobott pénz!
137. andi6020 (válaszként erre: 135. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 10. 00:43
Ez most hogy jutott eszedbe? :)
136. 17aadc1082 (válaszként erre: 109. - 3fb1a41656)
2013. júl. 10. 00:19
bullshit.
2013. júl. 9. 22:39

A fórumindítótól (és minden érintettől) ezúton ELNÉZÉST KÉREK amiért iderondítottam!


Az igazság az, hogy én már tavaly is szerettem volna egy ilyen fórumot, de nem éreztem magam elég intelligensnek ahhoz, hogy ezt megtegyem!


Emiatt most idepofátlankodtam!

És köszönöm az eddigi válaszokat!


Üdv!

134. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 30. - Bowie)
2013. júl. 9. 22:29

Üdv!


Már korábban meg szerettem volna kérdezni ezzel kapcsolatos véleményed, csak nehéz követni az eseményeket:)


Anno, mikor a kedves depressziós lett,(második szülést követően, közel hat éve) akkoriban ugye még nem fogtuk fel,hogy mi történik velünk,és nagyon sokat veszekedtünk, gyakran haragudtunk egymásra emiatt,de az egésznek nem tulajdonítottunk jelentőséget, és én csak később jöttem rá, hogy mekkora idióta voltam.


Azután elkezdtem tudatosan másképp viselkedni, akármennyire is bántottak a veszekedések.

Mára teljesen megjavultam( úgy érzem:) )


Néhány hónap múlva azt vettem észre rajta, hogy ő is sokkal kedvesebb :), általában teljesen normális a viselkedése, sokkal türelmesebb velem és a gyerekekkel is!

Magyarul a depresszióra utaló jelek javarészt eltűntek!


De a jelenlegi helyzet, amit már kiveséztünk továbbra is fennál!


Azt szeretném kérdezni tisztelettel, hogy ti az előző házasságotokban eljutottatok-e idáig, illetve próbáltatok-e hasonlóan megoldást találni?


És ennek tükrében mi a véleményed a kapcsolatunkról?

Szerinted évek távlatából, még mindíg annyira pocsék vagyok a szemében, hogy ne tudjon változtatni?

Lehet, hogy ezért nem akar beszélni róla?

133. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 100. - 39dbe380da)
2013. júl. 9. 21:22

96. pickford :


"gondolom mar beszeltetek errol, es nem ujdonsag a problema. nem hiszem, hogy rossz erzest szulne, ha ugy vezeted fel, hogy te szeretned, ha minden ugy mukodne koztetek, mint regen. forditott esetben, ha a ferjem csak elvetve akarna szexelni, mig en ugyanannyit kivanom, nem mondana meg, hogy mi a problema es nem akarna valtoztatni rajta, elobb vagy utobb biztosan keresnek mast, barmennyire is szeretnem. mert az ilyen frusztralo erzes idovel tonkreteszi a szerelemet, el is mulasztja. nem akarnek ugy elni egy ferfi mellett, mintha csak jobaratok lennenk :)"


Ő már tudja:)



Egyébként igen, a kommunikációs hiba tényleg jelentős!

132. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 101. - Miss Sárika)
2013. júl. 9. 21:14

A változással nem volna bajom.

De hogyan kéne ezzel együttélni?

131. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 98. - Nbandus)
2013. júl. 9. 21:10

Ezt tudod, hogy mennyire szeretném? Hihetetlenül izgalmas lenne, biztos, hogy neki is bejönne!


Most amúgy is készülünk pár napra kikapcsolódni, majd bepróbálkozok :)

Gondoltam már rá többször is.


Annyi a gond, hogy a gyerekekkel megyünk, nem tudni, hogy mi fog kisülni belőle:)

130. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 96. - 55416fb8e2)
2013. júl. 9. 21:01

Hogyne. De leginkább csak én beszéltem.


Maximálisan egyetértek, én is tartok ettől.

Jól látod a helyzetet.

Amúgy volna még itt egy dolog, csak nem tudom, hogy kéne leírni...

Mindegy, majd később...

129. reload (válaszként erre: 117. - 3fb1a41656)
2013. júl. 9. 20:44

Szerintem nem kell túl nagy dolgokra gondolni romantika, izgalom terén. Mi is dolgozunk megállás nélkül, én este 11-re érek haza, a férjem reggel 4-kor kel. Szintén 2 gyerekkel, segítség nincs.

Mégis tegnap este pl. egy üveg pezsgővel kimentünk a kertbe, néztük a csillagokat stbstb..... :)

Újra olyan volt, mint mikor megismerkedtünk és kb nem került semmibe, spontán volt és nagyon jól éreztük magunkat.

Nem tudtom milyen házban laktok, de pl egy ilyen este szerintem hatásos lehet, nem igényel különösebb szervezést, nem kell külön gyerekfelügyelet sem.

128. andi6020 (válaszként erre: 125. - 3fb1a41656)
2013. júl. 9. 19:50
Akkor talán derítsd ki, hogy miért teljes az az elutasítás.
127. andi6020 (válaszként erre: 125. - 3fb1a41656)
2013. júl. 9. 19:40
Egyébként emelem kalapom előtted, ritka türelmes ember lehetsz. Július van, idén 2x volt szex, és odáig jutottál, hogy gondolkodsz a terápián, plusz indítottál egy fórumot.
126. bowie (válaszként erre: 125. - 3fb1a41656)
2013. júl. 9. 19:39

Azér mondtam, hogy köztözd ki. :D

Te tudod egyébként, én nem hallottam a másik felet..akkor lehetne erről teljes képet alkotni. Valaminek kellett történnie.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook