Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szexuális gátlásosság avagy a szex hangjai fórum

A szexuális gátlásosság avagy a szex hangjai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
118. e438349773 (válaszként erre: 79. - CILUSKA)
2010. dec. 28. 15:25
elofordul velem is hogy honapokig nem nezek be a hoxara s mindezt azert mert nem a hoxan elem az eletem. :) de amugy szeretem ezt az oldalt es sokszor talalok szamomra hasznos dolgokat. talan szerzodest kellene kotnunk veled s ha nem jelenunk meg minden nap a hoxan akkor te majd orokre eluldozol bennunket?! ;)) ahahahah
117. e438349773 (válaszként erre: 67. - Badonyimariaeva)
2010. dec. 28. 15:15
munkahely, nem munkahely... szamit az hogy honnan ir valaki???? voltak kerdesei amire valaszt szeretett volna kapni, belepett amikor epp volt ra kis ideje s a hoxan konnyebb. mibe kerult nektek hogy segitettetek?? velem is elofordul h gondjaim vannak ilyen olyan teren s itt kerem masok velemenyet. mivel egy olyan szemely vagyok aki gyakran szegyelli ha gondjai vannak s nem szeretem a kornyezetemnek kimutatni a gyengesegeimet. a hoxan megtehetem. itt talan mindenki nyiltabb es oszintebb. itt nem szegyellek az lenni. vannak intim dolgaink amirol ismerosokkel nem szivesen beszelunk. szerintem nem vagyok ezzel egyedul....
2009. szept. 18. 19:46
bizonyos pózokat akkor ki kell hagyni, ha kellemlennek érzi az ember. Én nem tenném... :-)) Teljesen természetes dolog ez.
115. Rileey
2009. aug. 8. 18:36
Bevallom pironkodva, akadt már rám panasz... :-))) Márhogy hangilag kissé erős vagyok. De sebaj, ha valami egyszer jó, az jó... X-D
114. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 113. - Diegóóó)
2009. febr. 17. 06:27
Helyes:-)))
113. diegóóó (válaszként erre: 112. - 3cf80f2b78)
2009. febr. 16. 13:49
Megpróbálok nem foglalkozni vele és természetesnek venni a dolgot.:)
112. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 110. - Diegóóó)
2009. febr. 16. 06:17
Nekem szülés után lett gyakrabb,az tény,de szerintem mint már írtam,ne foglalkozz vele!!!:-)
111. zozo69
2009. febr. 14. 12:09
A szex igen is legyen hangos kapjon a partner vissza jelzést,hogy mi merre jó vagy nem.Vigyázzunk a szomszéd ne kopogjon át a zajok végett mert oda a varáz
110. diegóóó (válaszként erre: 109. - 3cf80f2b78)
2009. febr. 13. 11:41
Nekem is így kellene gondolkoznom!:)És az igaz hogy szülés után még gyakrabban előfordul ez?
109. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 105. - Diegóóó)
2009. febr. 13. 06:44
Szültem,és azért kezdtem el,de ne gondold,hogy komolyan csináltam,csak inkább kipróbáltam!:-)Engem régebben zavart,de mára már nem,hisz úgy gondolom,hogy a pasik többsége nem foglalkozik vele és nem zavarja őket!!
108. diegóóó (válaszként erre: 107. - Diegóóó)
2009. febr. 12. 22:11
Te Férfi vagy!:)Bocsi ezt utána néztem meg.:)
107. diegóóó (válaszként erre: 106. - Zozo69)
2009. febr. 12. 22:10
Én is így jártam.Nagyon zavarba jöttem tőle.Vajon ezzel a pasik is tisztában vannak...mármint hogy ez természetes?
106. zozo69
2009. febr. 12. 20:44
punci puki sok nőt zavar de szerintem semmi zavaró nincs benne az aktus vele járója.Van aki szente le blokkol
2009. febr. 10. 15:37
A "puki" miatt kezdted el csinálni?
2009. febr. 10. 15:36
Nekem nem segített:-(
2009. febr. 10. 12:12
Valakinek segített az intim torna?
2008. jún. 25. 12:53
kicsit visszaolvastam, szerintem vannak természetes dolgok/hangok... ha a párod szeret akkor egy szeretkezés alkalmával ezek a dolgok érdeklik a legkevésbé! a gátlásosság viszont teljesen másból is kialakulhat , és el is mulhat a megfelelő partnerrel!
2008. máj. 9. 18:54

olvadgattam az üziket,és kicsit+nyugodtam!azok a bizonyos hangok engem is+ijesztettek,de mostmár tudom mi az!kösssszzi

De akkor is olyan kellemetlen...intim tornával ezen tényleg lehet segíteni?

100. K.né
2008. máj. 5. 21:01
Mi is amikor négykézláb-pózban hátulról vagyunk együtt, szellentésszerű hangok hallatszódnak és a hüvelyemből jön, nem egyéb helyről. Először szégyelltem magam, de már elmúlt, mert tudom mi az és a párom is kedves volt, nem "bunkó". Megkérdeztem a dokit, azt mondta nagyon sok nőnél előfordul és nem kell szégyellni. Ha előtte hevesen és erőteljesen szeretkezünk, akkor a szokásosnál jobban kitágul a hüvely és a "szerszám" ki-bejárásánál levegő pumpálódik a hüvelybe, amit a következő behatolásnál a pénisz kisajtol. Ennak van olyan fura hangja. A párom ilyenkor megáll egy pillanatra, az ujjaival babrál odabenn és közben nyomja a hasam egy picit. Távozik a levegő és minden mehet a maga útján tovább. Ez csak a kutyapóznál van nálunk és nem zavar minket. Vagyis csak volt, mert mióta babát várok, valahogy szűkebbnek érez a párom és nincs levegő. Hálistennek... :-)
99. Rika1
2008. márc. 27. 19:56

Végig olvastam az elejétől fogva. Szerintem ez a hang nem csak azért van, hogy gyenge a kötőszövet, hanem mindenképpen a világ legtermészetesebb módja az, hogy, ha a levegő bemegy valahol annak ki is kell jönni. Viszont gátlásosnak ez irányba nem szabad lenni..,mert itt is olvasható, hogy mindenkinél jelentkezik:))

Mákoska a kezeddel meg egyáltalán ne foglalkozzál, lazuljjál el..és oda tedd a kezed ahol éppen jól esik..:))

98. múzó (válaszként erre: 91. - Ca37f4d94e)
2008. febr. 2. 22:16

Azért vannak gátlásaid mert szerintem arra a hangra koncentrálsz ami a vaginádbol jön,be hatoláskor. Nyugi a partnered szerintem pontosan tudja azt,hogy honnan és miért jön a hang.

És nem érti félre a dolgot....

Sok nőnél tapasztaltam ezt a hangot,engem soha nem zavart.

97. 484f197362 (válaszként erre: 1. - Ca37f4d94e)
2008. febr. 2. 19:11
ez azért van mert lazák a kötőszöveteid "ott lent" és ezért levegő kerül "oda be", egyszerű a megoldás: intim torna!!
2007. szept. 5. 11:51

Utánanéztem a dolognak és ezeket a problémákat "hangokat" a hüvely gyengesége okozza. Legalábbis ez is egy jel, hogy a gyenge hüvelyfal közé levegő szorul és ez hanggal távozik. És szerintem ez lehet a téma indítójának a problémája.

Állítólag az intim torna jó erre!

2007. szept. 3. 15:37

gátizmok gyengeségének tünetei:

Elsőfokú tünetek:

• Akaratlan vizeletvesztés (stressz inkontinencia)

• A hüvely tónusának csökkenése (levegő megy a hüvelybe és az onnan hanghatással

távozik, vagy úszáskor víz megy a hüvelybe)

• Szél- és széklet megtartási nehézségek (anális gyengeség)

• Aranyér (külső, belső egyaránt)

94. eb504c2fac (válaszként erre: 93. - Andante023)
2007. aug. 28. 13:00

neked ebben szerencséd van.

De sajnos nem mindenki van így vele. 2 ember kell hozzá :)

2007. aug. 23. 18:02
ja,és pont abban erősített meg, azt a részt szerette, sőt, imádta bennem, majd megőrült érte, amit én önmagamban a legvisszataszítóbbnak éreztem és teljes bizonyossággal éltem abban a tudatban, hogy el fogja ijeszteni. úgyhogy furcsa az élet... :)
2007. aug. 23. 18:01
velem megtörtént a csoda. végre, 3 év várakozás után egymáshoz sodort az élet újra azzal az emberrel, akire azt szerettem volna, hogy az Első (és egyetlen) legyen, persze az élet másképp hozta, minden esetre a legeslegjobb élményem vele volt, és én, aki hihetetlen gátlásos voltam mindaddig, úgy megnyíltam, mintha egy egész más dimenzióba kerültem volna, mikor együtt voltunk. elég volt csak a szemébe néznem, és megtaláltam a végtelenbe vezető utat és bármire képesnek éreztem magam, eltűnt a tér, idő, és gondolkodásra sem volt szükség, valami olyan könnyűséget hozott ki belőlem. egyszerűen csak jó volt adni egymásnak, és szeretni egymást. már attól könny szökött a szemembe, mikor érzékeltem, hogy örömet szerzek neki... furcsa. de örülök ennek a találkozásnak, még ha minden más szempontból a legnagyobb szenvedést is jelentette a végére az életemben... akkor is ő a legcsodálatosabb az életemben, bár nem érdemli meg, hogy így beszéljek róla :)
2007. aug. 2. 09:34

Hogy nem vagyok e gátlásos? De az vagyok. És nem tudom hogy miért.

Mert nem vagyok sem kövér sem csúnya, állítólag "szépnek" mondanak. De én nem hiszem el!

És még mindíg ott tartok hogy miért van a hang :(

De nem merek rákérdezni a páromtól hogy más lánnyal is volt e ilyen dolgog.

90. tengericsillag (válaszként erre: 88. - Ca37f4d94e)
2007. aug. 1. 14:34
Az elöző pároddal is voltak ilyen gátlásaid?Ő mennyivel volt másabb?
89. zsütyi (válaszként erre: 88. - Ca37f4d94e)
2007. aug. 1. 14:25
Nemm vagy te egy kicsit gátlásos? Miért aggódsz azon hogy nem vagy elég jó? Talán a párod mondta, vagy éreztette veled ezt? Ha nem, akkor biztosan így szeret amilyen vagy. Talán csak te nem tudod elfogadni magad.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook