Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lesz valaha párom, ha senki sem tudja elvenni az eszemet? fórum

Lesz valaha párom, ha senki sem tudja elvenni az eszemet? (beszélgetős fórum)


14. LionQueen🦁 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 17. 10:07
Szerintem lesz. Van aki nehezebben esik szerelembe. Légy nyitott mindenkire. Próbáld megismerni őket és ne azonnal utasítsd vissza. Egy kis ismerkedésből még senkinek sem lett baja :)
13. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 10:51
Nekem mindig elment az eszem amikor szerelmes voltam. Ezért nem szeretek szerelmes lenni. Mintha egy másik nő lennék, aki nem bír magával. Jezusom! 🤨😀
12. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 07:11
Nyugika, hamarosan jön a szőke herceg fehér lovon, csak most fejlesztik ki kémcsőben egy laborban, így hosszadalmasabb :D
11. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 06:00
Huha!Soseeem?!nyugodjál meg, én 50 felé sem voltam még szerelmes,a többi hasonló érzés a közelében sem lehet annak amit valóban annak nevezünk.
2021. szept. 15. 23:19
Lehetsz képes rá, csak még nem találkoztál olyannal, aki igazán megdobogtatta volna a szívedet. Én a te korodban lettem először elsöprően szerelmes. Na mondjuk azért előtte is tetszettek fiúk, de a gyomromban dobog a szívem érzés, az csak akkor jött le.
2021. szept. 15. 22:12
Igen. Sok-sok rövid kapcsolatod lesz. Szerintem.
2021. szept. 15. 22:03

"De az eszemet neeeem!" :D


[link]

7. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2021. szept. 15. 21:59
Magyarul: ha viszket?
2021. szept. 15. 21:54

Ha nem érzed úgy, akkor ne csináld;)


Nálam sem volt rózsaszín köd és nem tudok gondolkodni állapot. Sokan erre azt mondják, hogy nem voltam szerelmes. Szerintem meg igen is kell tudni gondolkodni, akkor is, ha szerelmesek vagyunk.


Én nem hiszek abba, hogy majd szerelmes leszel, ha megismered. Szerintem ez rögtön jön. Meglátni és megszeretni.


Nekem se volt szinte kapcsolatom amíg nem jött a jelenlegi férjem. Senkire nem tudtam úgy gondolni, hogy jó lenne vele élni, max. az jutott a legtöbb pasiról az eszembe, hogy jó társaság egy vacsorára, de másra nem igen:DDDD


Voltak barátaim, akikkel akár hónapokig is eljártam szórakozni (mozi, színház, bulik, stb.), de egyik sem volt olyan, akitől akartam volna mást is. Azért meg nem kellett senki, hogy csak legyen és halálra unjam magam mellette.


A férjem viszont már az első pillanatban szórakoztatott, a külseje is megfelelt az elképzeléseimnek, így megtartottam:DDDDD

2021. szept. 15. 21:53
Nyissál itten udvarló kölcsönzőt.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 21:48

Fiatal vagy, miért adnád lejjebb, mint az elvárásaid?

Ha tényleg olyan vagy,akin megakad a férfiak szeme, biztos jön egy olyan is, akibe szerelmes leszel.Reméljük kölcsönös lesz akkor majd a szerelem.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 21:19
Majd adod alább is, ha nagyon szorul a hurok.
2. Nemsüti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 21:14
Ha nem kezdesz el járni senkivel, akkor biztos nem leszel szerelmes. A szerelmhez idő kell, nem úgy ven hogy hopp most szerelmes vagyok, mert szembe jött egy jóképű pasi. Kezdj el élni! Pasizz, szexelj, flörtölj! Ha jó csaj vagy, bármelyik jó pasit felpróbálhatod, hajrá, lehet a sok közül itt lesz egy igazi is😉😉
2021. szept. 15. 21:08

22 éves vagyok és sosem voltam szerelmes. Igen. Sosem.

Egyetlen egy darab plátói szerelmem volt általános iskolában. Azóta semmi.

Csinos, vékony, magára adó nő vagyok. Ennek következtében sok az udvarlóm. Nem vagyok tökéletes, rengeteg hibám van, de sok férfi vonzónak tart.

Egy kapcsolatom volt eddig, de ott sem voltam szerelmes, hamar vége is szakadt. Nekem kell a külső vonzalom és a belső megértés is. Képtelen lennék szerelembe esni?:D Olyannal viszont nem akarok együtt élni, együtt járni, aki iránt nem érzem azt a nagy szerelmet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook