Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El fog ez valaha múlni, vagy folyton ennyi ruhát fogok venni, hogy tetszek a páromnak? Normális dolog ez? fórum

El fog ez valaha múlni, vagy folyton ennyi ruhát fogok venni, hogy tetszek a páromnak? Normális dolog ez? (beszélgetős fórum)


30. Miss Angel (válaszként erre: 29. - Epresturmix)
2021. máj. 3. 14:07
bocsi,de ezzel eddig tényleg nem voltam tisztában :)
29. Epresturmix (válaszként erre: 28. - Guruljka)
2021. máj. 3. 13:11
Igen? Én is sok helyen hallottam már mackónadrágnak. Bemelegítőnek eddig csak a Debrecen környékiektől. 🙂
28. Guruljka (válaszként erre: 27. - Epresturmix)
2021. máj. 3. 13:09

Valamiért egy időben mackónadrágnak, mackófelsőnek is hívták a melegítőt.

Rémlik valami szovjet rajzfilm, amelynek mackók voltak a szereplői, és olyan melegítő-szerű ruházat volt rajtuk, talán innen az elnevezés.

27. Epresturmix (válaszként erre: 24. - Guruljka)
2021. máj. 3. 13:04
Én is melegítőnek. A párom mackót mond. 😀
26. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Miss Angel)
2021. máj. 3. 13:02

Mi köze? Annyi a köze, hogy ezt a szót a Debrecen környékiektől hallottam eddig csak így használni. :)


Én lemegyek melegítőbe is a boltba. Soha az életemben nem érdekelt senki véleménye. Most egy lilát vettem, ebben mentem csavarogni a városba is. 😊

Ilyet. Hasonló cipővel. Kényelmes.


[link]

25. Miss Angel (válaszként erre: 24. - Guruljka)
2021. máj. 3. 12:18
így már értem :)
24. Guruljka (válaszként erre: 23. - Miss Angel)
2021. máj. 3. 01:23
A bemelegítőt valószínűleg csak melegítőnek mondják más helyeken. Én is melegítőnek mondom.
23. Miss Angel (válaszként erre: 22. - Epresturmix)
2021. máj. 3. 01:12

nem tudom,mi köze a bemelegítőnek Debrecenhez,nekem ez új:)


egyébként egy kényelmes ruhadarab, azért jutott eszembe,bár írhattam volna mást is,és sztem otthonra a többség a kényelmes viseletet réstesíti előnyben...viszont utcára,ha fizetnének,sem venném fel :)

22. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Miss Angel)
2021. máj. 2. 10:39
Debrecen környéki vagy? A bemelegítő miatt...😚
21. Nikice
2021. máj. 2. 07:42
Első körön én magamnak szeretnék tetszeni. Valahogy ad egy pluszt, ha a nő "rendben van", más a viselkedése. Az irány: belülről kifelé, nem kifelé körbe-körbe.. Na meg aztan jófejek vagyunk, elindulunk az önismeret útján, és elkezdün olyanokat mondani, hogy kelljek neki kócosan, köntösben reggel is. Miközben mi adtuk elő a királylányt. A páromnak pl nagyon szexi, ha egy vállraejtős pólóban ülök, hanyagul felcopfozva a hajam, de imád értem jönni a munkahelyre, mert ott casual az alap, vacsizni megyünk, akkor a hosszú v. Éppen tüll szoknyáért bolondul, futás után meg borzasztóan nézek ki ödémás fejjel, csatak víz, ő huncut vigyorral néz, rántott húst meg egy 5 éves leggingsben, fekete trikóban sütök, gyanítom ezt szereti legjobban. Szerintem a változatosság gyönyörködtet, és nőiesebb is. Életszerűbb. Egy sima feher pólóban is lehetsz ápolt. Ja és magad miatt öltözködj. Tényleg! Pasik jöhetnek mehetnek... te magaddal leszel összezárva.
20. NomNom (válaszként erre: 19. - Bless the child)
2021. máj. 2. 06:38
Nagyon jó kérdések! 😂
2021. máj. 2. 05:57
Nem igazán értem a kérdést. Hol veszel most annyi ruhát? A pasinál a kanapén ülve rendelgeted? Helyette miért nem dugtok ruha nélkül?
18. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 1. 23:33

arra még nem gondoltál,hogy tetszhetsz neki farmer-póló,vagy bemelegítő-póló kombiban is?

mert ha csak kiöltözve tetszel,akkor megette a fene az egészet.....

2021. máj. 1. 23:07
Kényelmes a kanapé ?
2021. máj. 1. 16:35

Az indító kérdést nem értem, pedig sok hasonló van.

Ami elmúlik, az a pattanás vagy az idő.

Amit te csinálsz, saját elhatározásból, az rajtad múlik, hogy csinálod-e. Kivéve a betegségnek vehető súlyos kényszeres eseteket.

Ha meg szívesen vásárolgatsz ruhákat, és telik is rá, akkor viseld másutt is, mint a pasid kanapéján.

15. New(l) (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
2021. máj. 1. 16:31
🤣
14. Epresturmix (válaszként erre: 13. - New(l))
2021. máj. 1. 16:22
Elnyomta a rántotthús illata, amit az első randin sütöttem neki! 🤦‍♀️
13. New(l) (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2021. máj. 1. 16:19
Parfüm se??? 😅
12. Epresturmix (válaszként erre: 6. - New(l))
2021. máj. 1. 16:18
Én már farmerben sem feszengnék a kanapén ülve. 😀
11. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 1. 15:38
Azért nem jó ez így, mert ha egyszer majd kimozdultok a lakásból (?), akkor a partnered ugyan olyannak fog látni, mint otthon meccsnézés közben, mert megszokta a látványodat, és nem tudja megpödörni büszkén a bajszát, hogy hmmm micsoda csini barátnőm van, csodálja is ország világ.
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 1. 14:29
Csak azt nem érted amit írtam.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 1. 14:28
Miben segíthetünk?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2021. máj. 1. 14:28
Feltalálom magam a konyhában is.
7. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 1. 14:05
Ha mész hozzá inkább vetkőzz, mint öltözz!😀
2021. máj. 1. 13:54

Persze, hogy aranyosan néz, hiszen csinos vagy. A tendencia pedig úgy folytatódik, hogy előbb-utóbb odaköltözöl, kisestélyiben törlöd a port a tv-ről, ő pedig továbbra is a trottyos otthoni szettjében gyönyörködik benned. :D. Mert a nő legyen a tűzhely mellett is tip-top (de utálom ezt a kifejezést)!

Amúgy minek nyalod ki magad, ha a lakásán ültök? Vagy egy farmer - pulcsi kombinációban szerintem nem nézel ki elég jól? Tudod ki feszengene party-cuccban.

5. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 1. 13:51

Eljön az idő, amikor egy szál bugyika is megteszi és akkor már nem kell görcsölnöd a ruhákkal...

Minek is öltözne ki, ha hozzá mész? Bizonyára nem színházba szeretne menni, hanem az ágyba, ahhoz pedig nem kell kiöltözni, mint inkább alulöltözni:D

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 1. 13:47

Aha... Szóval cicamica vagy.

Majd mikor ott találod magad a konyhában abbahagyod!

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 1. 13:35

Kicsit zavaros a történet számomra. A második találkozásig mennyi idő telt el, hogy elkezdtél vásárolgatni ruhákat sokszor? Vagy naponta sokszor vásároltál?


A második tallkozásnak a sok ruha vásárlása volt a következménye, hogy ti attól egyben legyetek?


Lehet öreg vagyok ehhez a dolgokhoz, de második alkalomtól nem várnám még az ásó-kapa-nagyharang érzést.

2. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 1. 13:25

Ügy lezárva. 😀

Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk! Szép délutánt! 😇

2021. máj. 1. 13:21

Az egész akkor kezdődött, amikor még csak megfogalmazódott bennünk a dolog, hogy együtt kellene lennünk. Sokszor vettem egyberuhákat magamnak, csinosabb cipőt, blézert, szoknyát, hogy majd ha mégis lesz valami. Második találkozás után meg is kérdezte, hogy akkor együtt vagyunk, amire rábólintottam. Az utóbbi időben inkább hozzá megyünk, ha találkozni akarunk, mivel ő egyedül él, és hiába tudom, hogy egész nap csak benn fogunk ülni kettesben a lakásban, képes vagyok szoknyát/egyberuhát húzni, ami nem otthoni ruhában van szánva, hanem eljárós/ valahova beülős öltözet. A parfümről ne is beszéljünk.

Viszont rajta azt veszem észre, hogy annyira nem öltözik ki, ha velem van, viszont annyira aranyosan néz, mikor meglát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook