Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lenne kedvetek egy újabb pénzdíjas fogyiversenyhez? fórum

Lenne kedvetek egy újabb pénzdíjas fogyiversenyhez? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 5. 08:14
sziasztok! benne lennék, -14 kilónál tartok, de mostanában elfogyott a lendület
2013. szept. 4. 08:24
Eddig legtöbbször úgy működött a dolog, hogy egy valaki elvállalta a verseny „irányítását”. Ennek a személynek a kezdéskor mindenki elküldött online egy teljes alakos képet , egy mérleges képet, illetve elutalt ezer forintot. Minden hónap elején meg kell mondani h hány kilónál tartunk, erről táblázat is készül, nyomon lehet követni, hogy hány kilótól szabadultunk már meg. Fél év elteltével kiszámoljuk, hogy ki hány százalékát adta le az eredeti testsúlyának és ennek függvényében osztjuk el a nevezési díjakat. A győztes megkapja az összes nevezési díj 60%-át, a második a 30%-át, a harmadik pedig a 10%-át.
6. Ange
2013. szept. 3. 21:53
nekem lenne ugyanis 3 hónap alatt 14 kilót híztam és ezt még magamnak is nehéz bevallani kell valami ami ösztönöz ugyanis most is jégkrémet zabálok :/
2013. szept. 3. 17:06
Hogy néz ki egy ilyen fogyókúra verseny? Személyesen kell jelentkezni, regisztrálni vagy nem szükséges?
4. Rozália (válaszként erre: 3. - Kiskócos:))
2013. szept. 2. 06:25
Nah, azért azt se sokan csinálják utánad!:) Én is gratulálok!!:)
3. kiskócos:) (válaszként erre: 2. - Rozália)
2013. szept. 1. 18:57
Ez igen!gratulálok:)én még csak -13nál tartok:)
2013. aug. 31. 10:05

Nem rossz gondolat, de én már pont túl vagyok -27 kg-os fogyásomon...


Sok sikert!

2013. aug. 31. 09:49
Már korábban részt vettem egy pénzdíjas fogyókúra versenyen, ami pont 1 éve kezdődött. Akkor a súlyfeleslegem nagyobbik részétől megszabadultam. Most, egy kis "pihenés" után szeretnék belevágni újra. Régi motorosokat és elszánt "újoncokat" keresek, akiknek lenne kedvük csinossá válni egymást segítve és motiválva! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook