Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lemon detox diétás tapasztalatok fórum

Lemon detox diétás tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11. michelle.r (válaszként erre: 10. - Bartakata)
2013. jún. 25. 16:55
Fogyókúrának persze, hogy rémes, hiszen nem az. A fejed is a méregtelenítéstől fáj. Nekem már alig-alig, hiszen rendszeresen csinálom. Ha fogyni akarsz, csökkentsd az egyszerű, finomított szénhidrátokat, update, paleolit étrend, fél év alatt lefogysz, meglátod :)
2013. jún. 25. 10:47
én próbáltam, nekem szörnyű volt. Igaz, hogy méregtelenített rendesen, mert az első 3 napban beledöglöttem a fejfájásba és a cigitől is rosszul lettem. De: fogyásra szerintem nem jó. Fogytam persze, szépen - és hipphopp vissza is jött minden. Szóval egy nagy csalódás volt, sok szenvedés (az ízétől a végén már rosszul voltam), és esküszöm, 4-5 nap alatt visszajött minden leadott kiló. Szóval én nem javaslom...
2013. jún. 17. 14:08
de-tox...hmmm ez mar a neveben is gazos...biztos akarod?
8. feketekata (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2013. jún. 17. 14:02

Örülök,hogy írtál :)

És sima vizet iszol a 2 literes keverék mellett vagy nem is lehet azt sem?

Kiütések nem jönnek ki tőle?

2013. jún. 16. 21:58

Csináljátok! Nagyon jót tesz a szervezetnek. Én tíz napig szoktam csinálni, minden évben tavasszal.

Első két nap éhes vagyok, mint a farkas, fáj a fejem, ingerült vagyok. A harmadik napra minden kínom elmúlik, csak a könnyed, kellemes érzés marad :)


Két literes palackba szoktam reggel megcsinálni, én mindig több citromot teszek az előírtnál, mert nem szeretem az édes ízeket.

2013. jún. 15. 17:12
igen szemezek vele
2013. jún. 15. 16:06

[link]

Itt megtalálod pontosan.

Nekem szimpi,de jó lett volna pár igazi tapasztalat :)

2013. jún. 15. 16:05

Egy adag kúraital elkészítése


Egy 3 dl-es pohárba tegyen:

 2 evőkanál frissen préselt citromlevet (kb. fél citrom leve)

 2 evőkanál Neera pálma- és juharszirupot

 késhegynyi cayenne borsot vagy bármely más erőspaprikát, esetleg gyömbért

 2 - 2,5 dl vizet

Keverje össze a citromlevet, a szirupot és a cayenne borsot, és engedje fel tetszés szerint langyos vagy hideg vízzel.


A napi adag:2 liter

3. feketekata (válaszként erre: 2. - Tempest)
2013. jún. 15. 16:04

[link]

Elvileg ezt a szirupot írják és az arányok is le vannak írva.

Ezek szerint senki sem próbálta itt :(

Akkor mi belevágunk? :)

2013. jún. 15. 15:29
engem is érdekelne, meg az is hogy a szirupokat hol lehet beszerezni, és hogy van -e pontos recept,hogy miből mennyi kell
2013. jún. 15. 13:01

"A diéta tulajdonképpen roppant egyszerű: lényegében a pálma- és juharszirup, a citromlé és a Cayenne-i bors vagy a gyömbér méregtelenítő kombinációjára épül. A méregtelenítés során csakis ezekből az összetevőkből álló italt fogyaszthatjuk, és persze sok-sok folyadékot."

Valaki próbálta már,tényleg jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook