Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki magány fórum

Lelki magány (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
11. dominós (válaszként erre: 10. - PöttyösPanka)
2021. júl. 16. 13:41
Valahogy így. Megmutat egy aprócska részletet az életéből, aztán mindenki tudja az egész tutit belőle.
2021. júl. 16. 13:36
Az ember már beszélgető társat sem kereshet magának anélkül, hogy pálcát törnének felette...
2021. júl. 16. 11:56

Nem is kell tudnom. Ennyi bőven elég volt rólad.

Örülök, hogy nem ismerlek.

8. Channa* (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 16. 11:40
Így közel 33 év házasság után is azt mondom, hogy ha visszamehetnék az időben, akkor is ő lenne a férjem;)
2021. júl. 16. 11:38

Hát akkor ez mit jelent, ha nem azt, hogy válni fogsz, ha már nem lesz eü gondod?


"Nincs esélyem elválni,ugyanis egészségügyi problémákkal küzdök ( remélem nem sokáig) de addig nem tudok lépni."

2021. júl. 16. 11:36
Igen valóban félre érthető. Ezt úgy ertettem, hogy ha azt írnam car a kapcsolatom, maganyos vagyok stb...akkor meg mindenki azt irná, hogy váltsak, hagyjam el, keressek mast. Ezt akartam megelőzni. De rosszul fogalmaztam. Szeretném helyre hozni a kapcsolatunkat, mert szeretem. De iszonyat csalódott vagyok s fáj. S egyedül erzem magam. Nem vagyok számító. Ha vissza mehetnék az időben, nem Ő lenne a parom, az biztos. Csak hogy tudjátok, Ő is igy gondolja, higy addig nem hagy cserben amég nem tudok talpra állni, de szerintem Ő is hasonlót érez, azért írtam, hogy nem passzolunk....
2021. júl. 16. 11:32
Ha szabad tudni, mi a betegséged? Mivel és hogyan bánt? Több információval lehet, hogy hatékonyabban tudnánk segítségedre lenni.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2021. júl. 16. 11:28
Egy szóval se azt mondtam, hogy ha meggyógyulok elválok. Írtam, hogy szeretem, tem, a férjem. Csak iszonyú csalódott vagyok. De igen, ha nem lennék beteg, lenne lehetőségem valtoztatni. Ha jó lenne a kapcsolatunk eszembe se jutna se így, se úgy...s barátot keresek nem ellenséget, de köszönöm a véleményed. Csak fogalmad sincs mi az igazság, csak itélkezel....évekig szerettem, szeretem, tisztelem, mindent feladtam miatta..s nem kapok mast csak bántást...bocs de kíváncsi lennék te hogy élnéd meg....
2021. júl. 16. 11:21
Biztos vagyok benne, hogy nem ilyen reakcióra várt a FI. Mindezek mellett én is azt gondolom, hogy sok manapság a boldogtalan, életével elégedetlen a neten boldogságot, pozitív változást kereső ember. Nő, férfi egyaránt. Szomorú ez. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés régen mi volt, hogy jutottak előre az emberek. Ki segített nekik, hogy segítettek magukon.
2021. júl. 16. 11:11

Ha nincs barátnőd, annak te vagy az oka.


Talán mégsem vagy olyan, amilyennek gondolod magad.


Jah, elválsz, ha jobban leszel...

Itt konkrétan hányni tudtam volna.


Te egy számító ember vagy.

Na ezért vagy magányos.



Nézz a tükörbe, aztán vess számot önmagaddal.



Sok sikert!

2021. júl. 16. 11:02

Sziasztok!


Lehet furcsa lesz amit írok,mert nem biztos hogy ide tartozik, de azért megpróbálom.

Igazából én lelki társat, barátot keresek, akivel lehet jókat beszélgetni, hülyéskedni. Akivel megoszthatja az ember a titkait, akivel megbeszélhet mindent. Tudom, ez így nagyon rizikós, mert nem így szerzi az ember a barátait. De más lehetőségem nem nagyon van.

A történet nagyvonalakban a következő:


Közel 40 éves nő vagyok, férjezett, s mégis nagyon magányos. Nincs esélyem elválni,ugyanis egészségügyi problémákkal küzdök ( remélem nem sokáig) de addig nem tudok lépni. Igazaból eddig nem is akartam, szeretem, szerettem a férjem. De egyre jobban azt érzem, nekem nem ez az utam, nem ez kell nekem, boldogtalan vagyok. Pedig annyi szeretetet tudnék adni. Megromlott a kapcsolatunk. Az igazság az, hogy lehet én vagyok az oka. Túlságosan ragaszkodó tipus vagyok. Én a társat úgy képzelem el, hogy együtt jóban rosszban, barát is minden Is. Ő meg inkább az a szabadabb életet kedvelő...mindenkivel barátkozó, ismerkedő. Egyre nehezebben viselem... Nincsennek barátaim, mert messze sodorta őket az élet, illetve Nöknél ugye szokás hogy addig van csak barát, még nincs társ...tisztelet a kivételnek. Szóval, a lényeg, ha esetleg van kedve valakinek barátkozni velem, örülnék neki.


klosonci961@gmail.com


Rólam nagyvonalakban:

Fiatalabbnak nézek ki a koromnál, néha fejben is gyerekes vagyok 😊 Szeretek hülyülni, sportolni, sétálni. Szeretem a jó filmeket, a zenét, táncolni, kipróbálni új dolgokat.

Szerintem kedves, figyelmes, gondoskodó típus vagyok, de néha makacs, maximalista.

Utálom a hazugságot s az önteltséget.

Most hirtelen ennyi. 😊

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook