Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetséges ez? Hónapokig kutatott utánam hogy, megtaláljon... fórum

Lehetséges ez? Hónapokig kutatott utánam hogy, megtaláljon... (beszélgetős fórum)


1 2
38. Guruljka (válaszként erre: 37. - A.manus)
2017. nov. 5. 18:55
Meg még az is lehet, hogy az Antillákon nevelik a gyerekeiket. :D
2017. nov. 5. 18:54
Lehet, hogy az elmúlt 6 évben már kétszer elcsapta őket a villamos, nem tudhatjuk mi van velük ennyi idő után...
36. Guruljka (válaszként erre: 33. - Túrógombócka)
2017. nov. 5. 18:53
Nem én hoztam fel, pont azért néztem bele, mert egyszer csak felbukkant. És én is utólag néztem meg a dátumot... :D
2017. nov. 5. 18:53
Ja hogy hat éves fórum
34. .Charlotte (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2017. nov. 5. 18:52
Fu ez félelmetesen hangzik. Én tuti beparáznék.
33. túrógombócka (válaszként erre: 32. - Guruljka)
2017. nov. 5. 18:49

most vettem észre....

te meg minek hozol fel egy 6 éves topikot?

32. Guruljka (válaszként erre: 31. - Túrógombócka)
2017. nov. 5. 18:49
6 éves a topik, azóta más sok swing swingelt a Dunán... :D
2017. nov. 5. 18:47

és már törölte is magát....


swinger klub, ohmygod.

2017. nov. 5. 18:32
Nem mertem volna 18 évesen kijelenteni magamról, hogy jó emberismerő vagyok...
2011. jún. 2. 14:04

18 éves vagyok..és nem 40:)

ezeket a képeket ő nem látta úgy hogy erről ennyit!

tudod az irigység nagy dolog!!!!

és azért vettem le mert szeretnék újat feltölteni,de ha szeretnéd csak a kedvedért vissza töltöm a bugyisat!!!!

2011. jún. 1. 17:45
inkább ne magyarázz rólam..tessék tükörbe nézni,és utána kell magyarázni...
2011. jún. 1. 17:45

Szerintem elég átlagos, egyszerű képeim vannak. Egyiken sem dobom ki a melleim, meg nem pucsítok bugyiban... De tudod: ízlések és pofonok...

De miért is vetted le a képeket? :-D

2011. jún. 1. 17:13
most nézem a képeidet....:O:O:O
2011. jún. 1. 17:13

A barátnőmet kisértem le és nem tudtam hogy mi az a hely,utánna meg összejöttem a visszahúzódó szerény barátommal,ott dolgozott,jól keresett vele ennyi...

de szerintem meg a képeimhez neked semmi közöd nincsen!!!!!és nem kerestem!!!!!!!!

2011. máj. 31. 07:02

Hahóóóóó! SWINGER KLUB!!!!!! Valahogy ez a szó senkiben nem villantotta meg a kis lámpát? Idézek egy meghatározást:


Swinger klub


A klubok azok számára jöttek létre, akik szexuális életükbe másokat is szívesen bevonnak. Sokan gondolják úgy, hogy idegenekkel szeretkezni izgató lehet. Az sem kizárt, hogy egy ilyen alkalmi együttlét színesíti a már megszokott párkapcsolatot.


Elég merész vagy, ha ilyen helyen keresel párkapcsolatot.. De te tudod.. Lehet, hogy tényleg te leszel aki olyan máááás... nem olyan mint a többi butuska liba.... Istenem.. gondolkozz már!!!!! Bár ahogy a fotóidat elnézem... Miért csodálkozol, ha valaki csak szexelni akar veled? Tényleg nem értelek...

23. eb2a9af90b (válaszként erre: 15. - 07c4794583)
2011. máj. 29. 19:48
:D mert az is!
2011. máj. 29. 17:03

mi a birtokálási vagy??

hát nem is tudom...meglehet hogy van ilyen...

21. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2011. máj. 29. 16:15

Miert kerded ??

Fogadd el a helyzetet es legyel boldog !

Igen es lehetseges , mert van ilyen :)

20. VictorHUN (válaszként erre: 1. - 37122b1ffc)
2011. máj. 29. 15:55
Birtoklási vágy
2011. máj. 29. 14:09

annyi hogy,nem gengszter típus,ha ő van a fotókon.

Még csak 1x beszéltünk,kíváncsi vagyok hogy,ma rám ír e mivel én nem tudtam őt felvenni a partner listámra.Majd meglátjuk minden esetre majd megírom mi lesz/vagy lett:)

köszi mindenkinek

18. 07c4794583 (válaszként erre: 16. - 37122b1ffc)
2011. máj. 29. 13:44

szerintem ne matekozz annyit ezen, ha szabad vagy, és tetszik, akkor menjetek el kávézni vagy akármi, nyilván nem fog a nyílt utcán megfojtani.


aztán egy találkából nagyjából kiderül, milyen ember, ha pl gengsztertípus, azt elég hamar meg lehet ismerni, az nekem nem kéne - de nem vagyunk egyformák.


ha ahhoz van szokva, hogy a rengeteg pénzével utánanyúl csajoknak, és megszerzi őket így vagy úgy, akkor ne ringasd abba az illúzóba magad, hogy melletted majd nem fogja csinálni. az ilyen "megteszem, mert megtehetem"-fajta nemigen változik, és ez még csak nem is a pénz függvénye.


na már szerintem.

17. Noarashi (válaszként erre: 16. - 37122b1ffc)
2011. máj. 29. 13:41

Azért csak óvatosan! :) és ésszel! :)

Remélem ez olyan herceg ami nem válik békává!

2011. máj. 29. 13:27

köszönöm a válaszaitokat.

Azt hittem mindenki le fogja ugatni a fejemet:)

Rákérdeztem,annyit mondott hogy,leadta az egyik barátjának a drótot és ő megszerezte a neven...ennyi

De az lehetséges hogy,ott az egyik alkalmazott elárulta neki a barátom nevét és megtalált.Nem azért mondtam a kocsit mert érdekel a pénz,csak megemlítettem.Már nem dolgozik ott a barátom,ez kb február környékén lehetett és 1 hete hogy bejelölt fészbukon .Nem készültek party képek mivel egy swinger klubbról van szó.Félre értés ne essék,nem tudtam hogy mi az a hely,az egyik barátnőmet kísértem le és akkor jöttem össze a barátommal aki ott dolgozott mint Dj.Lejártam még egy ideig miatta,és elvileg akkor látott.Azért azt én is kétlem hogy,ennyi ideig kutatott volna utánam.Ha jobban belegondolok nem volt nehéz kideríteni,az üzletvezető nevét,megnézte annak ismerőseit,és ott megtalált.De az is érdekes hogy,beregisztrált fészbukra és egyedüli ismerőse voltam..2x elküldtem a francba,erre annyit mondott hogy,remélte nem kap tiltást,de ha azt kapott volna vissza regelt volna megint és megkeresett volna..Azt monda hogy,majd megkeresi az üzletéhez kacsolódó embereket...hát nem tudom mire gondoljak,tegnap mikor köszöntünk el azt mondta ,biztos benne hogy beszélni fogunk még.

15. 07c4794583 (válaszként erre: 14. - Noarashi)
2011. máj. 29. 13:14

ez szerintem is tipikus fal felszedő szöveg. minden más csaj olyan egyforma... bezzeg TE olyan más vagy, különleges vagy


nálam ez a vészcsengő kategória :)

14. Noarashi (válaszként erre: 13. - 07c4794583)
2011. máj. 29. 13:01

hát mert vagánykodni akar a pasi

ez a duma olyan romantikusnak tűnik

kb mint a többi buta liba hozzá képest aki csak a pénzre hajt. az ilyen pasik a megnemértett gazdag csávó pózában tetszelegnek.

13. 07c4794583 (válaszként erre: 12. - Noarashi)
2011. máj. 29. 12:59

de akkor ezt miért nem lehet elárulni?


nem értem, a topiknyitó miért nem kérdez rá, hogyan történt a felismerés


ha a pasi nem akar erre válaszolni, na aztán a beginning of a beatiful friendship :DD vagy játssza az agyát, holott simán megkérdezett mondjuk egy pultost, ami nagy truváj lenne, tekintve, hogy alanyunk az egyik ott dolgozó barátnője :)

12. Noarashi (válaszként erre: 11. - 07c4794583)
2011. máj. 29. 12:56
sztem nem kell ehhez bm, meg FBI porfilozó :) elég ha az adott szórakozóhelyen készültek partyképek, és fészbúkra felrakták és ott megjeleölték a képen az illetőt :) bár ehhez nem kellenek hónapok...
2011. máj. 29. 12:48

A rólad a fejében levő kép alapján mégis hogy kutatott volna utánad? Azt mondja a BM-s ismerősének, hogy te figyu, keresek egy lányt, hosszú barna haj, ilyen meg olyan orra van, mondd meg a nevét?


Vagy szerinted bűnügyi rajzolóval lerajzoltatott?

2011. máj. 29. 12:43

Na most miért ne lenne lehetséges? :)

Bár sztem csak kamuduma, de jaj istenem, minden pasi kamuzik, hogy a bugyi lekerüljön. CSak vannak egyszerűbb esetek, akik a szép a szemed szintjén megrekedtek, de a legtöbb csaj még ezt is elhiszi.

sztem futtasd pár kört, és meglátod mennyire kitartó.

attól hogy gazdag még nem biztos hogy szarházi

láttam én már szegény szarházit is :)

és honnan tudni, hogy a kocsi nem hitelből van stb...nem mind arany ami fénylik

de te meg ne a drága kocsitól alélj el. vagy ha attól akkor add magad drágán :)

2011. máj. 29. 12:31
majd meglátjuk mi sül ki belőle.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook