Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetséges az, hogy valakinek allergiás tünete van és mégis normál értéken belül van az IGE szintje? fórum

Lehetséges az, hogy valakinek allergiás tünete van és mégis normál értéken belül van az IGE szintje? (beszélgetős fórum)


5. Berenik (válaszként erre: 3. - Somaeszter)
2010. nov. 26. 18:15
Most néztem, hogy gyermekorvos vagy! Ugye nem gond a tegeződés. Én is gyermekekkel foglalkozom, csak én, nevelem őket.
4. Berenik (válaszként erre: 3. - Somaeszter)
2010. nov. 26. 18:12
Köszi a választ. Kislányom 3,5 éves, és július előtt már észrevettem, hogy állandóan dörzsölte az orrát, mert viszketett. Ezt követően júl. vége felé egy hétig nyaraltunk, ahol klímát használtunk mert nagyon meleg volt. Már ott elkezdett berekedni. Ettől kezdve állandó orrdugulása, vizes orrfolyása és makacs köhögése volt, de főként csak éjszaka. Mindig kapott az orvostól köptetőt orrsprayt, de nem javult, majd kértem egy röntgen beutalót: hörghurut, arcüreg-gyulladás. Antibiotikum, rendbe jött valamelyest, de a köhögés kezdődött előről. Ez szeptember elején volt. Most voltunk allergológián, negatív Prick-teszt. Még a labor nem készült el, de emlékszem, hogy a tejallergia miatt készült labornál, ami júniusban volt, normál volt az IGE-szint. Ezért vagyok egy kicsit ideges, mert akkor mi a baja? Ráadásul még elküldtem verejtés-vizsgálatra is, és ez meg egy dúrva betegség....
2010. nov. 26. 17:54
igen.
2010. nov. 26. 17:39
Lehetséges az, hogy valakinek allergiás tünete van és mégis normál értéken belül van az IGE szintje?
2010. nov. 26. 17:36
Allergia-IGE szint

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook