Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehetséges? fórum

Lehetséges? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 13. 15:47

Egyetértek "sundance"el...És nemhiába a kutya az ember legjobb barátja.Hiába nálla volt egy ideig,akkoris tudja,hogy én vagyok a gazdija...lesi minden lépésem,figyeli minden mozdulatom,mintha állandóan örülne nekem.Annyira de annyira tudom szeretni.


Örülök,hogy segít elfeledtetni a rossz pillanatokat.Amúgy eléggé stresszes vagyok minden nap,most valahogy fura kiegyensulyozottnak lenni.Remélem tartom majd ezt az úgymondd stabil állapotot.

2011. júl. 13. 15:41
Hogyne lenne lehetséges!!!! Persze, ezt csak az értheti meg, akinek kutyája van. Hihetetlen mennyi szeretet tudnak adni és mennyire jótékony hatással vannak az ember lelkére.
3. Derya (válaszként erre: 1. - F6785046e4)
2011. júl. 13. 15:38
nem buta kérdés, lehetséges, persze.
2011. júl. 13. 15:32
eltereli a figyelmed :)
2011. júl. 13. 15:30
Van egy golden retriever kutyám,amit imádok.Egy ideig a páromnál volt,mostantól újra ittvan.Eddig nap mint nap idegeskedtem a párom miatt,mivel nem felhőtlen a kapcsolatunk,de mióta itt van újra a kutyám,azóta mintha kicseréltek volna.Nem idegeskedem,sőőőt inkább a goldenemmel foglalkozom.Lehetséges az,hogy a kutyámnak köszönhető mindez?Mármint,hogy ő nyugtat meg ennyire?Lehet buta kérdés,de a mai nap ez foglalkoztat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook