Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet ebből még valami? fórum

Lehet ebből még valami? (beszélgetős fórum)


2023. febr. 24. 00:23
Új fejlemény, hogy tegnap rám írt. Most már aztán tényleg nem tudom, hogy mi van.
2023. febr. 20. 09:15

Ez így korrekt. Ülj, és várj csendben. Ne avatkozz más kapcsolatába.

Minden új kapcsolatban benne van a kockázat, hogy nem sül el jól. Ez ezzel jár. De ha ő elvan egy lagymatag kapcsolatban, akkor nem fogja a kényelmet borítani egy lány miatt, akiről még azt sem tudja biztosan, hogy tetszik neki.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - SipiAngi)
2023. febr. 19. 14:08

Igen, csak nem akarom azt se, hogy az én befolyásolásom miatt hozzon meg olyan döntést, amit aztán később meg lehet, hogy megbán. Ha magától jut erre az elhatározásra és utána közeledik, az megint más, de így nem is tudom.

Tudom, egyszer élünk, de talán akkor se ez a legjobb módja. Tanácstalan vagyok.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2023. febr. 19. 14:06
Kívülről inkább olyannak tűnnek, mintha csak barátok lennének, akik úgy elvannak. Ezenkívül szerintem az is egy jel, hogy nincs minden rendben, hogy ilyesmi előfordulhatott. De nem biztos, hogy jól látom, lehet, hogy tévedek.
13. SipiAngi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 16:23
Ha cselekszel és utána mész akkor lehet belőle valami. Ha csak vársz, akkor biztos nem.
2023. febr. 16. 12:59
Mindeből lehet bármi a mai világban.
11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 09:17
A "kapcsolatukkal láthatóan nincs minden rendben." ez mit takar?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2023. febr. 16. 09:04

Ha valaki ennyi miatt szakít, mert ezt megírom, azt a kapcsolatot szerintem nem én szedtem szét.

De egyébként valószínűleg nem fogom, csak eszembe jutott ez is, azért még nem kell leszedni a fejem :) Lehet, hogy rossz ötlet.

9. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 08:57
Még jó, hogy nem akarod őket szétszedni.
8. Xxxyy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 08:56
De írj rám nyugodtan...van 1-2 storym
2023. febr. 16. 08:55
Sziaa. Ki kezdeményezett? Hogy vettétek fel utána a kapcsolatot? A párja addig mit csinált amíg össze gabalyodtatok? Mennyi idős a pasi? Am szerintem ez régen rossz h párja van és félre kacsingat... ha a párjávalmegteszi te se leszel különb.. nem rosszból...
6. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 08:54
Ha párkapcsolat mellett mással ilyen és belemegy dolgokba,akárcsak sms stb,hidd el veled is pont ezt tenné.ez a megbízhatatlanságát mutatja.aki kapcsolatban van,nem viselkedik ìgy..
5. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 08:41

az első hozzászólásodban azt írtad nem akarod "szétszedni" őket, akkor miért mondanád meg? Mondjuk szerintem szétszedni egy párt sem lehet, és azt sem hiszem, hogy azért mert ők most egy pár együtt is maradnak.

De ha nekem egy pasi azt mondaná, hogy vége, indokolja bármivel is, nem mondanék semmit, főleg, hogy most kezdesz valamit érezni, az még nem az, amit nem lehet elengedni...

2023. febr. 16. 08:09
Persze. Ebből még bármi lehet. De azt azért hozzátenném, hogy nincs olyan kapcsolat, amiben mindig minden rendben van. Pasiból pedig kétféle van. Az egyik igyekszik rendbe hozni, ha valami elromlott. A másik pedig a legkisebb felmerülő probléma esetén is elkezd kikacsintgatni a kapcsolatból. Na jó, ez sarkítás, de a lényeget leírja.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Janosom1)
2023. febr. 16. 07:39
És ilyen esetben érdemes elmondani, hogy én is hasonlóan érzek, vagy inkább hagyjam? Azt valószínűleg tudja, hogy tetszik, de azt nem, hogy elkezdtem többet is érezni.
2. janosom1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 07:26
Szerintem ha szerelmes lett és nincs minden rendben a kapcsolatával keresni fog!Tehát lehet belőle valami!
2023. febr. 16. 04:01

Néhány hete ismertem meg egy házibuliban, ahol egyből megtetszett, de sajnos párja van. Mint utólag kiderült a szimpátia kölcsönös, sokat beszélgettünk is azóta, barátként. Most viszont hirtelen megszakította a kapcsolatot mondván, hogy többet érez és nem akar ebbe belebonyolódni. A kapcsolatukkal láthatóan nincs minden rendben.

Szétszedni nem akartam volna őket, egy kicsit meg is könnyebbültem, hogy így alakult. A kérdésem az lenne, hogy lehet ennek még valamiféle folytatása a jövőben, vagy ez végleges döntés szokott lenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook