Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet-e használni gerincsérvre egy NIKKEN nevű derékövet, ha babát akarok? fórum

Lehet-e használni gerincsérvre egy NIKKEN nevű derékövet, ha babát akarok? (tudásbázis kérdés)


15. Recsi (válaszként erre: 14. - Pumukli77)
2008. szept. 19. 19:02

Szia!


Nikkenes Könyökvédőt lehet használni mert abba nincsen mágnes.

2008. szept. 15. 19:05
Sziasztok.Lehet-e használni a könyökvédőt ha vas és lemez van a karban?Most volt egy komoly könyök mütét édesanyámnak.Tud valaki segíteni?
2008. júl. 28. 20:05

Hányinger,szédülés,fejfájás ez kísérte az öv rövid pályafutását a derekamon.

Orvos és Magne B6,mert azóta valaki ül a mellkasomon.

2008. júl. 26. 11:25

"Tartást, meleget és ellazulást biztosít a fáradt, megterhelt hátnak"

puha, nem kemény, így nem tudom mennyire tartja a hátadat, mágneslapokat lehet bele tenni, amivel még energiát is tudsz adni a izmaidnak, amik erősítik és nem legyengítik azt, és egyben önmagadnak is, így jobb lesz a teherbíró képességed és kevésbé érzed a fájdalmat (tapasztalat)

de nem akarom reklámozni, mert ugye azt nem szabad, benne van a szabályzatban :)

2008. júl. 26. 07:57
engem másfél éve mütöttek sérvvel,én is utánnanéztem ill. szakemberektöl érdeklödtem,nekem nem javasolták ezt az övet mert a hát izmait mégjobban ellustitja, és ugye az nagyon fontos hogy az izmok tartsanak és ne egy öv.Azt mondták a dokik ez inkább idösebb korban ajánlott.Szerintem mindenképp KÉRD ki egy REUMATOLOGUS véleményét:
10. b46d5f17a9 (válaszként erre: 7. - 450f37fbfa)
2008. júl. 25. 22:31
ja, és bárki használhatja, nincs meghatározva olyan, hogy ki nem!!
9. 724b289414 (válaszként erre: 6. - 450f37fbfa)
2008. júl. 25. 22:24
Hála nem ismerem őket, csak hallásból. Laikus vagyok, csak annyit tudok amit az orvos mondott, de valószínűleg az elsöről beszélhetett. :)
8. b46d5f17a9 (válaszként erre: 7. - 450f37fbfa)
2008. júl. 25. 22:09
ez igaz, olcsónak nem olcsó, de eddig csak jót hallottam róla, viszont csodákra ez sem képes, nem múlik el a gondod azonnal, mintha mi sem történt volna, javulás érhető el vele, ha megfelelően használja valaki :)
7. 450f37fbfa (válaszként erre: 5. - B46d5f17a9)
2008. júl. 25. 21:46

Tehát tudod miről van szó.Köszi a választ,most néztem meg a honlapot,de nincs szó arról,hogy kik nem használhatják.

Nem ismerem még a termékeiket sem és gondolom nem olcsó.

6. 450f37fbfa (válaszként erre: 3. - 724b289414)
2008. júl. 25. 21:43

Nyugodtan ugass bele:)))

A mai napi mosolyom is meghoztad legalább.:)

Van olyan övem is,ami kifejezetten fűző,gumis,kemény,tépőzáras és legalább 30-40cm-en fedi a derekat,tehát totálisan.Ez a fajta biztos,hogy függést okoz.

Amit most kaptam kipróbálásra kb.15cm széles,puha anyaga testre simul és nem "támaszt",mint a másik.

2008. júl. 25. 21:26
ezek a mágnesek nem veszik át az izom szerepét, hanem elősegítik a megerősödését, jóhatása bizonyított, az ágyrendszere úgyszintén elősegíti a fogantatást is :) tapasztalat, a barátnőm nem régen szült :))
2008. júl. 25. 21:24

Tudtommal igen, nem lehet rossz hatással a kicsire, mivel nem olyan nagy potenziálú a mágnes benne. :)

Viszont ajánlatos a vízkészítője is egyben, mert úgy hatásosabb. :))

2008. júl. 25. 21:23

Bocs, hogy beleugatok, de szerintem a deréköv nem egy jó dolog, mert átveszi az izom szerepét.

Ezt egy idegsebész mondta, szerintem érdemes mérlegelni, hogy használd-e egyáltalán.


Sok sikert a babához!

2008. júl. 25. 21:21

Szia. Még nem hallottam erről az övről. Szerintem ezt orvostól kéne megkérdezni.


Nekem is gerincsérvem van és simán kihordtam és megszültem a kislányomat. Nem volt semmi baja a gerincemnek. Sőt az ideggyógyász főorvos, akinél kórházban feküdtem, mondta, hogy ha tényleg nem volt baj a terhesség közben, akkor lehet, hogy a terhesség regenerálta a sérves részt.

2008. júl. 25. 21:17
Lehet-e használni gerincsérvre egy NIKKEN nevű derékövet, ha babát akarok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook