Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet-e gyógyszer mellékhatása az, hogy az egyik pupillám nagyobb mint a másik? Vagy mitől lehet ez? fórum

Lehet-e gyógyszer mellékhatása az, hogy az egyik pupillám nagyobb mint a másik? Vagy mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 3. 12:12
nemelyik vernyomascsokkento is okozza ezt a problemat.
11. csyncso (válaszként erre: 10. - Remoni)
2011. szept. 7. 15:07
Köszi szépen!
10. Remoni
2011. szept. 7. 14:40
Mindenképpen beszélj az orvosoddal. Sok minden más tünete is lehet, nem feltétlenül a gyógyszer mellékhatása.
9. csyncso (válaszként erre: 7. - 7a91235518)
2011. szept. 6. 11:41
Lehet, hogy az agyamban a keringést piszkálja akkor a bogyó, nem régóta szedem, most kellett emelnem. Neki elmúlott? Köszi a választ! :)
8. 432d0af620 (válaszként erre: 6. - Csyncso)
2011. szept. 6. 11:39
igazán nincs mit :)
2011. szept. 6. 11:32
Apunak is volt ilyen azt mondta a doki a vérnyomás miatt....
6. csyncso (válaszként erre: 4. - 432d0af620)
2011. szept. 6. 11:24
Néztem a tájékoztatót, nem láttam benne leírva. azért kérdeztem, mert valahol a neten olvastam, hogy rexetint szedett valaki és ő is így járt. Akkor marad a doki, csütörtökön megyek és megkérdezem tőle. De köszönöm szépen a választ!
5. csyncso (válaszként erre: 2. - 432d0af620)
2011. szept. 6. 11:21
Igen, régen szemcseppel is jártam így, de ott rá is volt írva mellékhatásként.
2011. szept. 6. 11:20
A kockázatok és mellékhatások tekintetében olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
2011. szept. 6. 11:19
Fevarin antidepresszánst szedek és tegnap észrevettem, hogy a jobb pupillám kétszer akkora, mint a bal és görcsölt is a jobb fele a fejemnek. Most is nagyobb még, elég ijesztő!
2011. szept. 6. 11:18
milyen gyógyszer? mert ha szemcsepp akkor igen :-D
2011. szept. 6. 11:15
Lehet-e gyógyszer mellékhatása az, hogy az egyik pupillám nagyobb mint a másik? Vagy mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook