Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legénybúcsún vetkőzős csaj-nem tudom magam túltenni rajta fórum

Legénybúcsún vetkőzős csaj-nem tudom magam túltenni rajta (beszélgetős fórum)


170. fe20557d00 (válaszként erre: 169. - Bogyoka20)
2007. aug. 2. 07:34
Tényleg szép történet,de azért remélem beának a boldogsásghoz,és a bizalomhoz nem kellenek ilyen mesébe illő jelentek,mert akkor azthiszem a párja felkötheti a nadrágot.Egyébként meg azt mondják a szerlem gyerekek a legszebbek:-))
169. bogyoka20 (válaszként erre: 165. - Bea83)
2007. aug. 2. 00:50
Szia!Én ugyan nem szóltam eddig semmit a témához,de olvastam a sztorit.Hasonló típus vagyok mint te,én is kivertem volna a balhét,és én is képes lettem volna hetekig nem beszélni vele.Nagyon örülök hogy kibékültetek.A történet pedig nagyon szép,majdnem elsírtam magam.Remélem sikerül a baba.
2007. aug. 2. 00:27

Sziasztok!

Én is végig olvastalak titeket...

Attól még hogy valaki táncoslány, még nem biztos, hogy könnyűvérű... (na ezzel gondolom senki nem ért egyet :)

Nekem ez furcsa, hogy Bea azért nem bízik a pasijábam, mert a legénybúcsúján megfogta egy táncoslány mellét... ??? Ilyenen én nem akadnék fenn. Én is voltam nem egyszer nőnapi shown. És kétszer is volt, hogy engem választottak. Nincs abba semmi. Jót nevettünk a csajokkal. Hazamentem, és elmondtam a pasimnak...

167. 5521dce537 (válaszként erre: 166. - Bea83)
2007. aug. 1. 22:14

Örülök, hogy sikerült megbeszélnetek! Ez volt a leghelyesebb, amit tehettetek!


Sok sikert a babához!

166. bea83
2007. júl. 30. 19:21
Ja,nem tom leesett-e,ahogy írtam,de ez volt az első baba próbálkozásunk.Valahol titkon remélem,hogy össze is jött,tudom hogy ez nem olyan egyszerű,meg hát a statisztika meg miegymás,de annyira bizakodom,ha nem is most,de 1 hónapon belül összejön.Nagyon remegtem utána,gondolom az idegesség akkor jött ki rajtam az esetleges baba miatt is,kérdezte mi a baj,mondtam,hogy csak az,hogy félek attól,ami ezután jön,azt mondta,bármi is legyen az,ne féljek,ő velem lesz,és nagyon fog imádni...
165. bea83
2007. júl. 30. 19:16
Új nap,újra itt veletek.Volt egy közel 2 órás beszélgetésünk a férjemmel,sajnos 3 hét alatt mindössze most sikerült normálisan leülnünk beszélni,de kikapcsoltuk a mobilokat és elmentünk otthonról,ki a természetbe.Nem én kértem,de megígérte,hogy ezek után ő úgy gondolta,hogy az a minimum,hogy a többi legénybúcsún nem lesz ott.2 éven belül esedékes 2-3.Úgy érzi,ezzel tartozik nekem,feltettem a kérdést,hogy azok után amit elmondott tiszta-e a lelkiismerete.Azt mondta igen.Mondtam ok,téma lezárva,ezt meg én ígérem meg,és én is elnézést kértem,amiért olyan sokszor cseszegettem azóta.Még anno,mikor ez történt,kérdezte,mivel tudna leginkább kiengesztelni engem,mondtam neki,biztos vagyok benne,hogy idővel rájössz.A baba volt az,mivel tudta,hogy nagy vágyam.De nem erőltettem.Összejöttünk,szóóval úúúgy,és a végén(merthogy megszakításos)kértem,hogy vegye ki,azt mondta nem,mert nagyon szeret,és gyereket akar tőlem,annyira akarja,mint még soha mást az életében.És újra sírt,de akkor már én is,egyszerre sírtunk,miközben csak folyt az a bizonyos(könny és más... egyszerre).Olyan meseszerű volt az egész,ha nem szerettem volna a férjemet,akkor most tuti beleszerettem volna.Álomszép óra volt,hasonlókat kívánok mindenkinek.Ja utána(nem egyből,nem akartam elrontani a pillanatot):megkérdeztem,hogy ugye nem bántad meg?Azt mondta,azt bánta volna örökké,ha nem teszi meg...Én mentem elolvadok,ha csak belegondolok!!!Ez tegnap délután történt,de még mindig beleborzongok...
164. fe20557d00 (válaszként erre: 163. - 7130b15964)
2007. júl. 29. 09:57
Tereza!Mi elváltunk!!Én nem akartam így élni házzasságban tovább,ez megbocsáthatatlan volt részemről.Hogy féltem -e egydül maradok?IGEN,de mégse maradtam 2 és fél év után lett kapcsolatom!Féltem hogy nem tudom magam és a kislányom eltartani?IGEN,ugyanis épp gyeden voltam és munkám sem volt,aztán lett és most viszonylag jól keresek el tudtunk menni nyaralni!Féltem a színvonal eséstől?IGEN,ugyanis a volt férjem ügyvéd volt tudott színvonalat nyújtani.Kapaszkodtam-e?IGEN,hisz szerettem!!,de el tudtam engedni.Nem ő akart válni...DE!!Mégis azt gondolom hogy vannak esetek főleg ha van gyerek amikor igenis szerintem pont hogy a válás a könnyebb út..
163. 7130b15964 (válaszként erre: 162. - Fe20557d00)
2007. júl. 29. 09:31

"Azt vettem észre hogy azok maradtak a megcsalásos sztori után együtt(bár a ti esetetek szerintem nem megcsalás),akiknél mind a két fél nagyon akarta hogy helyre hozzák és tettek is érte."

Meg ahol a megcsalónak kényelmes, hogy van egy fix pont az életében, egyébként meg azt csinálhat, amit akar, mert a másik valami miatt nem tud kilépni a kapcsolatból (pl. fél, hogy egyedül marad, nem tudja eltartani magát egyedül, fél az életszínvonaleséstől, annyira kapaszkodik a másikba, hogy bármit elvisel neki stb.)

162. fe20557d00 (válaszként erre: 158. - Bea83)
2007. júl. 29. 09:23

Bea83!Végig olvastalak titeket.Most biztos úgy érzed hogy a problémád a legnagyobb,de egy házaséletben ez egy nagyon kis szelet.Gondolj bele évekig majd nagy ívben minden női nem elekrüli a férjedet,mert házas?Leszenk olyan helyzetek amik melegek lesznek,de mivel téged választott és szeret és ha jó lesz minden akkor nem leszenk említésre méltó kilengések.A férjed nem egy birtok....neki is lehetnek rajtad kivűl apró élményei.Nálunk például nem volt legénybúcsú,mert a párom annyira csak engem akart hogy nem hiányzott az életéből.Erre a házasságunk 5-ik évében mi történik?Megcsal!Amikor terhes voltam!Super mi?Na?Ezek már váló okok.De amit te írsz ne haragudj de nem az,ennyi megbocsátás ha nem fér bele akkor mire épül a kapcsolat?Talán az önbizalmadat kellenne kicsit *zni!!Figyelj oda nagyon mert elűzhteted magad mellől,bár ha azt akarod akkor jó úton haladsz!Gyereket csak akkor vállalj tőle ha már újra tudsz benne bízni,mert különben nagyon nehéz lesz.

Az meg hogy nem mondta el...Lehet pont ezért mert már ismer és ettől akarta magát megkímélni és neked nem akart fájdalmat okozni.Egy házas élet rengeteg útvesztővel jár,ha akarod őt és hosszú házasságot tervezel ici-picit máshogy kell gondolkodnod.Amikor nálunk a megcsalás kiderült nagyon sok ismerősöm vígasztalat és sorra jöttek az önvallomások hogy az ő házzaságukban is ez meg az volt.Én meg a rózsaszín álmaimból lassan felébredtem.Sokan együtt maradtak,de voltak akik elváltak.Azt vettem észre hogy azok maradtak a megcsalásos sztori után együtt(bár a ti esetetek szerintem nem megcsalás),akiknél mind a két fél nagyon akarta hogy helyre hozzák és tettek is érte.

161. szenyó (válaszként erre: 160. - Bea83)
2007. júl. 29. 07:58

Már másnap van. Mire jutottál?

Ugye megéri vele maradnod, hiszen nem minden nap csinálja veled ezt.

160. bea83 (válaszként erre: 159. - Szenyó)
2007. júl. 28. 01:54

Asszem nem kell kétszer mondani.Jó éjt! :) :)

És köszönet az aktivitásodért.

159. szenyó (válaszként erre: 158. - Bea83)
2007. júl. 28. 01:54
Akkor ideje bedőlni valami ágyba.
158. bea83 (válaszként erre: 157. - Szenyó)
2007. júl. 28. 01:52
:)Már holnap van kedves Szenyó! Egyébként nem rossz ötlet.
157. szenyó (válaszként erre: 156. - Bea83)
2007. júl. 28. 01:51
Aludj rá egyet, holnap még folytathatjuk friss fejjel a gondolkodást.
156. bea83 (válaszként erre: 155. - Szenyó)
2007. júl. 28. 01:50
144 Bcicus áll a legtávolabb tőlem,amúgy a többi nagyon vegyes,de érzéseim szerint sok konkrét tapasztalatra épül.Hát ugyebár nekem az az ami annnyira nincs koromból kifolyólag.
155. szenyó
2007. júl. 28. 01:47
Hogyan látod most a dolgokat ennyi vélemény után?
154. bea83 (válaszként erre: 153. - Szenyó)
2007. júl. 28. 01:46
Gitty aztán alaposan megdolgoztatta az ujjait.Más emberek,más élethelyzetek...
153. szenyó
2007. júl. 28. 01:44
Én itt vagyok, de még átrágom magam gitty hsz-in.
152. bea83
2007. júl. 28. 01:39
Újra itt vagyok.Valaki még valami???
151. gitty
2007. júl. 28. 00:55

viszont szerintem a te eseted nem ér meg egy névváltoztatást stb.most szar de el fog múlni és igaz a mondás az idő begyógyítja a sebeket....


mi ma már röhögni szoktunk azon a dolgon és viccelődünk vele---azt hiszem azóta felnőttünk,,,,

150. gitty
2007. júl. 28. 00:51

kibírta...azóta eltelt 4,5 év nem bántam meg hogy együtt maradtunk....és ha megint megtenné!?lehet hogy meg fogja....de nincs több esély....

viszont addig élvezem boldog éveink minden percét:)))

149. gitty
2007. júl. 28. 00:47

igaz szerinte az a csók nem volt az...bennem egy világ omlott össze.....

fél évig kínoztam...gondoltam ha kibírja akkor bizti szeret és megérdemel még egy esélyt.....

148. gitty
2007. júl. 28. 00:46
aztán egyszer bebizonyította megy ez neki tökös csávó....
147. gitty
2007. júl. 28. 00:45
az én drágám ugye sportoló(sok csaj mászna rá szívesen)soxor cukkolták,hogy nem mer megcsalni engem.....
146. gitty
2007. júl. 28. 00:44
úgy érzem ez a dolog a megbocsátható kategóriába tartozik....
145. gitty
2007. júl. 28. 00:43

nyha szépen végigolvastalak titeket:)))

a kicsit másjellegű tapasztalatból fakadó tapasztalatom krónikája:

marha szar és megalázó érzés...

az ember teljesen kishitűvé válik magával szemben....

bizonyítani akarja mennyit ér.....(minden pasit elcsábítana:) )

hiszti hegyek(aminek persze semmi értelme).....

bizalmatlanság....ellenőrzés....

önmarcangolás.....

menekülés...maradás..kitartás....

144. Bcicus (válaszként erre: 1. - Bea83)
2007. júl. 27. 23:30

Ezen nem kell kiakadni. Ennek köze nincs a megcsaláshoz.

Ha pl nekem lenne leánybúcsúm és ott lenne valami jól kinéző vetkőzős csávó,tuti nem fognám vissza magam, attól még szeretem a párom, a kettőnek nincs köze egymáshoz.

143. 5521dce537 (válaszként erre: 142. - Bea83)
2007. júl. 27. 23:20

HM!!


Nagyon túl reagáltad!!! Nincs ekkora jelentősége egy kényszerített melltaperolásnak!!

142. bea83 (válaszként erre: 141. - Nike)
2007. júl. 27. 23:13
Az is igaz.Akkor jó éjt! :)
141. Nike (válaszként erre: 140. - Bea83)
2007. júl. 27. 23:04
Túl sok ragoznivaló nincs már rajta...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook