Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯
878. Diaa
2008. jan. 21. 08:47

Sziasztok!


Elsősorban azok véleményére lennék kíváncsi, akik már hosszabb ideje használják a Leg Magicet. Az internetes fórumokat olvasva felfigyeltem rá, hogy a Leg Magicnek igen komoly negatív hatásai is lehetnek.


1. Egyeseknél a külső comb tovább izmosodik.

2. A huzamosabb használat tönkreteheti a térdeket.

3. A gép negatív hatást fejt ki a gátizomra, mivel a teljes testsúly ránehezedik, és a gátizom nincs hozzászokva az ilyen irányú mozgáshoz, az állandó feszülés, ellazulás pedig károsan nyújthatja a gátizmot.


Mit gondoltok erről? Jó lenne tudni, hogy tényleg igazak-e ezek a lehetséges káros következmények.

877. tutajos11 (válaszként erre: 871. - AAnyUU)
2008. jan. 20. 18:50
azért köszi!erről lemaradtunk de majd legközelebb.kitartoan várom az akciot
876. Vica44
2008. jan. 20. 17:14

Sziasztok!


annyira jó olvasni, hogy mindenki lelkes :-)

Nekm is Magic van és nem hangos, viszont tény, hogy van valamennyi hangja

ha este a tv mellett csinálom még a férjem se teszi szóvá, a taposót viszont nagyon hangosnak találta

875. sunbird (válaszként erre: 873. - Ildikek)
2008. jan. 20. 16:51
Én egyszerre 30 nyitásnál többet nem tudok csinálni, de azt többször ismétlem. Mivel fogyózok is mellette, van hatás, de ez nem tudom, hogy a diétától van e. Pár napja már nem álltam rá, de ma tervezek egy esti tornát. Első pár napban volt egy kis izomláz, de most már nincs és egyre többet tudok csinálni.
874. Reni33
2008. jan. 20. 16:06
Sziasztok! Nektek nem vísszeresedik a lábatok az LM-től,mert nekem nagyon,a vádlim be is szokott lilulni?Köszi!
873. ildikek (válaszként erre: 872. - Sunbird)
2008. jan. 20. 15:48

Szia sunbird. Milyen tapasztalataid vannak a leg magic-kel kapcsolatban? Hatásos?

Én még öt napja használom, bár már érzek valami változás.

872. sunbird
2008. jan. 20. 14:46
Sziasztok. Nekem van Leg Magicem, de egy barátnőm most akar. Felhívtam egy ismerőst a Metroban, aki azt mondta, hogy meg van rendelve, és valszeg a köv. akcióban ami csütörtökön kezdődik, benne lesz. Én karácsony elött vettem, azt hiszem 21 ezerért.
871. AAnyUU (válaszként erre: 868. - Tutajos11)
2008. jan. 20. 14:39

A Tesco-ban péntek óta új akciók vannak.Ez a Leg Sh.-es már lejárt...Azért ne bánd, mert ha visszaolvasol, láthatod sehol nem lehetett kapni az akciós gépből, se Bp.-en, se vidéken...

Panaszkodtunk itt egy páran ezért (én pl. 5 (!!!) Tesco-ban voltam, direkt emiatt, de sehol semmi, -volt ahol még a szemembe is röhögtek...)de ez van...

870. dzs.timi (válaszként erre: 869. - Petrikek)
2008. jan. 20. 14:36
sima háztartásit. ez is pont megfelel :) jó szorosan tekerd be magad.:) én térd alattig szoktam. izzadás mértékét, úgy tudod meg, ha már könnyen betudod hajlítani a térded, és megmozdul rajtad a fólia.
869. petrikek (válaszként erre: 867. - Dzs.timi)
2008. jan. 20. 13:31
Milyen fóliát veszel? Azt a sima háztartási műanyag fóliát, vagy valami speciálisat?
2008. jan. 20. 12:45

sziasztok! mi a véleményetek arrol hogy most a tescoban van lm,és mindössze 9999 ft-ért?szerintetek az milyen lehet? megvegyem?nekem az ára igen tetszik de ha nem lesz jo akkor......?várom véleményeteket ,köszi.

vett már valaki ennyi pénzért mostanában lm-et?segitsetek köszi.de lehet mire odaérek akkorra biztos nemlesz amilyen szerencsém van.

867. dzs.timi (válaszként erre: 863. - Nyiszike2)
2008. jan. 20. 12:17

szia!

próbáld ki szerintem, azt a technikát, amit az előbb leírtam.. nekem is a külső combizmom volt az izmos. és mikor elkezdtem csinálni, úgy éreztem, hogy csak a külsőre megy. ezért vettem egy csomag fóliát és betekertem... mióta úgy csinálom... más a combom formája, kisebb a körmérete, és belül is izmos. és még egy tanács... nem csak a combod, hanem a hasad is tekerd be. nekem már ki vannak rajzolódva a kockát. :) bár erre rendesen dolgozunk minden nap. nem a magic-től lett ilyen. de onnan is lehet izzadni rendesen :) MINDENT BELE!

866. dzs.timi (válaszként erre: 847. - 48d40f4ff5)
2008. jan. 20. 12:11
hát gyakorlatilag november vége, december eleje óta.. januárban pedig most még csak egyszer csináltam. :) dvd-t nem. berakok egy jó CD-t, és arra szoktam. addig csinálom míg vége nincs egy számnak, pihenni meg a két szám közötti "szünetben" szoktam. mielőtt elkezdem, betekerem magam fóliával, ráveszek egy iylen kis térdigérő nadrágocskát (tudjátok.. ezt a passzos nacit), rá egy szabadidő gatyát... felülre szűk póló meg pulóver... így jobban izzadsz ;) mire befejezem a napi 6-7 számomat, addigra a fólia alól folyik ki a víz...:) először nem voltam nagyon izzadt... meg is ijedtem. de már minden rendben. ez a 26os méret... csábító. de csak egy számot fogytam. de azthiszem többet nem is nagyon kell. de még azért csinálom... nehogy visszajöjjön valami, vagy esetleg az izom "elmúljon".
865. nyiszike2 (válaszként erre: 864. - Petrikek)
2008. jan. 20. 10:48

Köszi a választ!

2 évvel ezelőtt sikerült 10 kg-tól megszabadulnom, 1 éve heti 2-3 alkalommal 1 órás edzésekre járok, de a úgy isten igazából a kényes pontokon (csípő-comb-fenék) nem sikerült fogynom. Ezért vettem meg a LM-et és nagyon bízom, hogy ez segíteni fog. Megfogadom a tanácsodat!

Szép napot!

864. petrikek (válaszként erre: 863. - Nyiszike2)
2008. jan. 20. 10:17
Szerintem csináld a dvd-t mindenn nap, az 15 perc. És ha még marad kedved és energiád, akkor néha pattanj fel rá 1-1 percre.
2008. jan. 20. 09:01

Sziasztok!

Pár napja vettem egy LM-et. Szerintem nagyon jó, de ... nem igazodom ki, hogy mit csináljak. A reklámban azt mondják, hogy naponta többször állj rá, az 1 perces idők összeadódnak. A füzet-leírás amit kaptam hozzá azt írja, melegíts be 10 percig, aztán állj rá, de még ad egy edzésprogramot is hetekre lebontva, hogy heti 3x 5-15 perc elég. Mivel nekem a belső combom elég zsíros, nekem fő célom lenne ezt lefogyasztani, szerintetek mit csináljak? Nagyon megköszönném a tanácsokat!

862. edus32 (válaszként erre: 859. - Nedin)
2008. jan. 19. 18:56

Most tapostam 35 percet. A combom elejét érzem istenigazából. Meg talán valamennyire hátul. Azért szerintem sokak állításával ellentétben ez nem ugyanazokat az izmokat mozgatja mint a LM. A kettő hatásos együtt. Véleményem szerint.

Sok helyen írták hogy felesleges megvenni, mert ugyanazt tudja mint a taposó, a gumiszalag, vagy ha fekve, négykézláb csinálom a gyakorlatokat. Én rengeteget mozgok, járok hetente kétszer aerobicra is. A fenekem sajna mégsem olyan izmos. Nem alakul. Erre írta valaki, hogy a LM - vel pl a saját súlyúnkkal súlyzózunk közben. Emiatt hatásosabb. Vélemény?

861. cusi (válaszként erre: 859. - Nedin)
2008. jan. 19. 18:28
Így igaz!
860. cusi
2008. jan. 19. 18:26

Helló Makonya!

Régen írtál a fórumba!Mi van veled?

Tetszenek a hozzászólásaid meg a neved is.

Hogy haladsz a L.M.-el?

Üdv.

859. nedin
2008. jan. 19. 18:26
szisztok én meg rendeltem a tvshopnál a lm-et 2 hónapja és nagyon jó, hatásos, már elég jó feneket formált.23999ft volt a postai költséggel együtt és van hozzá cd is, amelyen bemutatják a különböző gyakorlatokat,melyekkel hatásosan lehet végezni különböző alakformálást.A multiknál reklámozottal ellentétben ez egy stabil,masszív szerkezet,mert arról viszont már hallottam,hogy egyik bevásárló centrumban megvett termék csak nagyon rövid ideig volt használható,mert egy bóvli utánzat.Viszont mint minden más sporteszköz,ezzel is csak úgy tudunk eredményt felmutatni,ha kitartóak vagyunk,és valóban folyamatosan dolgozunk vele.
858. tixtina (válaszként erre: 857. - Edus32)
2008. jan. 19. 17:28

Úgy van.Bár igazából látni kellene,és kipróbálni.

Akkor kiderülne,milyen erős a váza.mennyire hangos,stb.Tulajdomképpen,a használat során látszik a strapabírósága.Ezért jó a garancia.Ha adnak rá egy évet,akkor biztos jó lehet a masina szerintem.Garancia nélkül,vétek megvenni.

857. edus32 (válaszként erre: 856. - Tixtina)
2008. jan. 19. 17:22
Ez is igaz. Viszont ha innen nézem, a középárbelit kéne megvennem.
856. tixtina (válaszként erre: 855. - Edus32)
2008. jan. 19. 15:18

Elmondanám neked,hogy mindent Kínában gyártanak.

Az Adidastól elkezdve,a legkülönbözőbb márkákig.

Ugyanis ott a legolcsóbb a munkaerő.

Német,vagy amerikai gyártmány nincs ezért a pénzért!

855. edus32 (válaszként erre: 851. - Petrikek)
2008. jan. 19. 14:18
Elolvastam mindent, nem csak itt nálatok. Végülis egyre inkább azon vagyok, hogy eredetit kéne vennem. Megvárom a fizumat és kiegészítem amit a mostanira szántam. Kérdeztem én is több helyen ahol majd februárban lesz és LM-et reklámoztak, hogy miyen gyártmány. Nevetve mindenhol azt mondták eredeti kinai. És a 15 ezres is az, meg a 18 ezres is. Akkor inkább várnom kéne és majd eredetit venni. Bár az volt múltkor a Metroban. Csak úgy gondoltam az olcsóbb is jó lesz. De már nagyon nem vagyok biztos benne.
854. tixtina (válaszként erre: 849. - Petrikek)
2008. jan. 19. 11:18

Szia!

Igazad,lehet,szerintem sem eredeti.Manapság,már kitűnő utánzatok léteznek.

Bár rákérdeztem,azt írta,hogy ugyanaz,mint a TV SHOP-os.Amerikai gyártmány.Ez már azért sem lehetséges,mert mindent Kínában gyártanak.Ha valóban amerikai lenne,nem tudná ezen az áron kínálni.Madárnak néz minket.

853. cskata (válaszként erre: 852. - 8fb1a5b1aa)
2008. jan. 18. 18:59
vagy mindenki lusta használni és ezért inkább eladja..
2008. jan. 18. 18:49
A leg magic-et a neten ezren árulják, senkinek nem használt...
851. petrikek (válaszként erre: 850. - Edus32)
2008. jan. 18. 18:05

Hát, ha visszaolvasol a fórumban, akkor vannak, akik nek megfelel, de van olyan vélemény is, hogy hangos, akadnak a görgők stb.

Szerintem olvass vissza és döntsd el te.

Az utánzathoz szerintem nincs dvd.

850. edus32 (válaszként erre: 849. - Petrikek)
2008. jan. 18. 17:36
A nem eredetit nem ajánljátok? Vagy olyan utánzatot lehet venni amihez van DvD?
849. petrikek (válaszként erre: 841. - Tixtina)
2008. jan. 18. 15:46

Szia!

Na megnéztem. Az én véleményem az, hogy nem eredeti.

1. a hirdetésben is így szerepel: Leg Magic+Leg Trainer.

2. Ki van takarva a neve.

3. Van fent szintén a vaterán egy Leg Magic, de az eredeti reklámképe (amin a csaj is rajta van) és szerintem annak hosszabb a lábtávolító távolsága (remélem érthető vagyok)

4. Van fent egy Leg Trainer (leg magic klón). Szerintem az ugyanolyan, mint amit a pasas árul.


Én laikus vagyok, de szerintem a fentiek alapján nem lehet eredeti. Ha eredetit szeretnél, akkor szerintem ne vedd meg. Ha nem akarsz rá szánni ennyi pénzt, akkor inkább hajts fel valahol egy használtat, de eredetit dvd-vel.

❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook