Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic tapasztalatok fórum

Leg Magic tapasztalatok (beszélgetős fórum)


758. makonya (válaszként erre: 754. - 48d40f4ff5)
2007. dec. 28. 11:17

Szia!

Megnéztem a honlapot és hasonlít az egyémre, pl a matrica is, de a pedál nem így néz ki!

De eléggé hasonlít!

Megvetted már?

makonya

757. cusi
2007. dec. 27. 10:45

Olvasgattam a hozzászólásokat,s úgy gondoltam,hogy megosztom veletek ismét a véleményemet.Aki még nem vett L.M.-et,az jól nézze meg,hogy milyet vesz,mert már én is találkoztam olyannan,hogy ki volt rakva rá,hogy L.M.,s mikor megnéztem,akkor a gépre a Leg Trainer volt ráírva,igaz 2000ft-al olcsobbért árulták!!! Úgyhogy szerintem,ami nem 21990ft-ba kerül az nem is L.M.,hanem valamilyen utánzat!/pl.Leg Trainer,Leg Maister,..../

És a korábbi hozzászólásokból olvastam,hogy ezek nem olyan jók,mint a L.M.! Nekem,mint már írtam L.M.van!

756. zezsua
2007. dec. 26. 19:53
mostmár utána nézek nekem is kell egy ilyennnnnnnnnnn!
755. Doduus
2007. dec. 26. 16:25
2 napja ahsználom a Leg magicet de a ball lábamban szonyatos izomláz cvan.....de ettöl függetlenül mais csináltam ah azt kell...de a lábam....nállatok is az elsö napokban voltak izomlázak???
2007. dec. 26. 15:16

Sziasztok!


Én is szeretnék venni egy leg magicet, és most találtam ezen a honlapon [link] sokkal olcsóbban. Rendelt már valaki innen? Ha igen, légyszi írja le, hogy milyen a gép :)

Ahogy olvasgattam a hozzászólásokat, úgy látom, hogy általában használt =)

753. emagdi (válaszként erre: 752. - KriZo)
2007. dec. 26. 08:35
ha napi 2*10 percig csinálod, akkor tuti :))))
752. KriZo
2007. dec. 25. 22:28

Sziasztok!

Csatlakozom az L.M. használok népes táborához. Ma kaptam karira :D Biztos nem célzásként a súly feleslegemre :D

Remélem a sikerhez tényleg elég az a napi 2* 10 - 15 perc.

Kellemes Ünnepet mindenkinek

751. b5f25490da (válaszként erre: 748. - Carma)
2007. dec. 25. 20:51
Eleinte én is úgy voltam, mint Carma, de fokozatosan kb 1 hónap után már tudtam elengedett kézzel is csinálni. Először inkább "ugrottam+ lendületből, most már össze is tudom húzni a lábam. Én db számra csinálom, nem viszem túlzásba /50-80/,ez nekem pont jó. Ja majd 25 kg-val több vagyok!! Még.....
750. cusi
2007. dec. 25. 18:11

Sziasztok!

Hosszas vacilálás és penzgyüjtés után végre megvettem az én kis Leg M.-et!Nem bántam meg,imádom!az igaz,hogy nehezen megy,legelőször csak 22-őt tudtam megcsinálni!Mostmár felfejlődtem 50-re.Én nem percben mérem,hanem kiszabok magamnak egy adagot,s azt kell aznap teljesítenem 2 részre elosztva./reggel és este/De van,amikor napközben is felpattanok rá.Nem tudom megunni,s nem is vagyok lusta használni sem.

1 hete vettem,s már érzem a hatást./főleg a hátsómnál,de a belső combomnál is,a hasamnál még nem nagyon vettem észre semmit,talán majd később..../És elengedett kézzel csinálom!Nekem baromi nehéz,de ilyenkor a kis körte alakomra gondolok,csinálom tovább!

Megnéztem a dvd-t is,szerintem,ha azt Led M.nélkül csinálnánk meg minden nap,akkor olyan formásak lennénk,mint a huzat!!!!De én ugye nem azért vettem a Leg M.-et,hogy mellette a földön bohóckodjak!Úgyhogy gyorsan a fiók mélyére tettem!

Remélem,hogy mihamarabb látványos változáson esem át!Majd közlöm veletek.

Éljen a LEG MAGIC!!!!

749. Doduus
2007. dec. 25. 16:55

Hallisztok!

uj vagyok a fórumban karácsonyra kaptam leg magicet!!De Dvd-t énsem kaptam!Az elsö nap votl a legnehezebb...egy percig sem birtam folyamatosan!Ma már jobban megy sokkal..rem az amit a reklámban láttam bejön!Rem a fenék megformálása fogodzkodással is megy....ha nem akk jolvan nicsn fogodzkodás!!Ti naponta hányszor és mennyi idöt töltötök el vele?

748. carma
2007. dec. 22. 16:51

könnyű azt Írni h próbáljam meg elengedett kézzel............ hidd el én megpróbáltam és nem took megcsinálni belőle 5-öt nem hoy hosszú perceket.

egy hete használom, azóta nagyon sokat fejlődtem, már bírom 3-4 percig is folyamatosan, persze úgy hogy fogódzkodom!! mondom, elengedett kézzel még nem megy! egyébként csak akkor hat a szerkenytű a fenékre meg a hátsó com izmokra ha nem fogódzkodom?????? mert akkor a reklám egy nagy átverés! ott ezt nem mondták! annyit mondtak h ha nem fogódzkodom akkor az jó a hasizomra is... pff... nah azért fogok próbálkozni elengedett kézel is, de csak kis lépésekben, nem könnyű 65 kilóval dolgozni:)

747. tutajos11 (válaszként erre: 746. - Makonya)
2007. dec. 21. 16:38

Szia!

Csak azért kértem véleményeteket mert az élet során rájöttem nemigazán lehet bizni senkiben,főleg nem a TV-ben leadott reklámokban,nekem pedig nincs felesleges x összegü pénzem arra hogy ha véletlenül nem jön be akkor......(kisfiam lisztérzékeny 11 éves)......az ő étkeztetésére költöm.

most néztem meg az arcomat kezd formája lenni a fogyástpl!!-ha megéhazek a tükörbe pillantok és lemondok a kajárol.lehet ez másnak hülyén hangzik de nekem ezis bejön,minden trükköt be kell vetnem mert jojozik a szemem ha kaját látok.utána meg csak büntudatom van. rem.holnapra ez elmulik.

KITARTÁST MINDENKINEK!!!!

köszi makonya! szia!

746. makonya (válaszként erre: 741. - Tutajos11)
2007. dec. 21. 15:35

Szia!


Én nem ledegradálódóan szerettem volna neked megírni a VÉLEMÉNYEMET!

Hanem nagyon sokan írják, hogy "megvettem, de nem használom!" használ e???? Igen használ!!!

Azért is írtam, hogy használni kell, mert egyébként nem használ. Egyébként ez mindennel így van. Ugyanilyen egy fogyókúra is. Ha nem tartod be a szabályokat, akkor nem lesz sikeres.


Az meg, hogy mi van az adatlapomon nem hiszem, hogy mérvadó lenne. Nekem fontos az anonimitásom. Ezért vagyok Buga Jakad. :-D

Egyébként tényleg NŐ vagyok!


A fogyásodhoz meg gratulálok!


makonya

2007. dec. 21. 07:51
ha pedig elérem a kivánt sujomat csak délben ebédelek este meg gyümi ezzel tartottam régen a sujomat,mig terhes nem lettem és jol meghiztam mint egy vizilo,de már csak -8 kg és vége
744. tutajos11 (válaszként erre: 743. - Vica44)
2007. dec. 21. 07:48

Szia vica44!

az én fogyásomat nemigen ajánlom mert elég drasztikus volt,mindenféle bogyot szedtem,egy nap 1* ettem vagy egyszersem csak ittam rrengeteget mig meg nem untam.de mostmár változttattam norbi kaja meg norbi torna+ sujzo+ taposozás.bár mostis alig eszem t.előtt csak este ettem 5 almát. tegnap puffasztott rizs alma este. ennyi,én már megszoktam a kevés kaját ha mormális kaját eszem fáj a hasam.tudom hogy ez igy nem a leg jobb de ........

743. Vica44
2007. dec. 20. 21:49

Szia tutajos :-)


azt hiszem nem nézted meg alaposan az adatlapot....

születési év: 1900

név: Buga Jakab

:-)


keress rá a neten :-)


amúgy gratulálok a sikeres fogyásodhoz!!!!

megoszthatnád velünk, hogy milyen módszert alkalmaztál!

2007. dec. 20. 17:10
docsi makonya, de az adatlapodon f név szerepel ,depár sorral alatta pedig azt irod (nő)na akkor most nő vagy férfi vagy?
741. tutajos11 (válaszként erre: 740. - Makonya)
2007. dec. 20. 17:03

szia! elöszöris nem vagyok rest!!!!!! ha nem ismersz ne irj ilyet!!!-kössz!!!másodszor pedig én nem irtam hogy nekem van l.m.-em.Én csak azoknak a véleményére lettem volna kiváncsi ,akik szivesen megosztják a többi olvasoval ,érdeklővel a saját már meglévö tapasztalatait,eredményeit.

Egyépként már több mint 20 kg-ot fogytam 17 honap alatt!!!!!!!!!!!!!!!l.m. nélkül!!!!!!!!!!még kéne fogynom is de formálodni is,minden nap tornázom taposogépezem már lassan egy hete.

Én csak a véleményetekre lettem volna kiváncsi mert még csak most szeretnék venni l.m.-t!!!!----tehát még nincs ilyenem.

740. makonya (válaszként erre: 739. - Tutajos11)
2007. dec. 20. 13:22

Szia!

Ha egy visszaolvasod az üzeneteimet, akkor ott megtalálod az eredményeimet.

Ne legyél rest használni.

Igen is, hogy azért vetted vagy vetetted meg, mert elszánt voltál, hogy neked ez kell és eredményt vártál tőle még látatlanban is, akkor igen is, hogy izzadni kell rajta még akkor is ha fáj.

Minden nap!


Egyébként az össz fogyásom centiben 40,5 centi mely fenék alatt, comb, térd felett és úszógumiból jön össze! Valamit a diétát is hozzáveszem, akkor 5-6 kilót fogytam is.

2007. dec. 20. 06:59
sziasztok!aki már régota használja a l.m.-et milyeh hatást eredményeket értetek el? cm-ben vagy kg-ban fogytatok? ja és mennyi idő alatt ,és napi szinten mennyit használtátok????köszike.további sok sikert,kitartást nekte!!
738. dejani (válaszként erre: 685. - Katibabesz)
2007. dec. 19. 17:06
Sziasztok. Érdekelne most a 15000 ft-os leg magic
2007. dec. 19. 12:00

Tegnap Újpesten a Biocentrumban ( Árpád út 77. ) láttam egy darab Leg Magicet. Igaz, 24 ezerért, de legalább van.:-)

Sokan kerestétek, hátha érdekel valakit...

736. Lindi80 (válaszként erre: 734. - Szizsike)
2007. dec. 18. 21:42

Én is ma kaptam meg végre, ugyanonnan! És én is elkezdtem agyalni, hogy honnan lehetne beszerezni egy dvd-t és vajon mi lehet rajta?!

Szerintem nagyon szupi kis szerkezet, bár még csak pár órája van meg!!!! Meglátjuk pár hét múlva mennyire lesz látható az eredmény.

Valaki, akinek van dvd-je, ha lenne olyan rendes, hogy átírja nekem, azt nagyon megköszönném. Természetesen priviben küldenék címet és megbeszélnénk a részleteket... :))) Vagy tényleg semmi hasznos nincs rajta?

2007. dec. 18. 20:59
jaj! most olvastam, hogy nem reklámozzak. nem állt szándékomban!
2007. dec. 18. 20:58

Sziasztok! Ma kaptam meg a gépemet, örülök, mint majom a farkának:) remélem, tényleg használni fog. Ez egy leg trainer, a sportszert.hu-n vettem 16.600 Ft-ért! Egy bibi van: nincs hozzá DVD. de lentebb azt írtátok, hogy nem is olyan lényeg... hát remélem:)

most már csak kitartás kell, hogy csináljam!

733. napfenyvirag (válaszként erre: 724. - 3cbdff671e)
2007. dec. 18. 10:18
Köszönöm.
732. Heppi (válaszként erre: 729. - Carma)
2007. dec. 18. 08:33
próbáld meg tükör előtt csinálni és nagyon figyelni a helyes testtartásra !
731. Heppi (válaszként erre: 730. - Vica44)
2007. dec. 18. 08:32
próbáld meg elengedett kézzel csinálni! Rögtön érezni fogod a többit is:o))
730. Vica44
2007. dec. 17. 20:37

sziasztok!


én mostanában eléggé elhanyagoltam a leg magic-et... de az ünnepek alatt remélem végre lesz rá lelkierőm!


nekem is az a gondom, mint neked Carma. én is csak a belső combomat érzem....

729. carma
2007. dec. 17. 19:42

hú hát én igyekezni fogok:):) bár nem az akaraterőmről vagyok híres de azért elég motiváló az h elképzelem magam az esküvői ruciban:)

nah egyébklént lenne pár kérdésem:

amikor legmagicezem akkor én "csak" a belső combomat meg a combom elülső részét érzem a hátsót izmokat meg a popsit nem, és ott nem is volt izomlázam! na már most a reklámban az volt h elvileg az alsó fertájj minden pontját megdolgoztatja! én csinálok vmi rosszul vagy ti sem érzitek ott a hatást?? egyébként mivel én még kezdő vagyok, erősen kapaszkodom, szal rá is nehezedek kissé a rúdra, mert még nem megy könnyen (pár napja van meg, előtte no sport). én úgy edzek h 1 percet foolyamatosan végigcsinálok, aztán lb. fél-1 perc pihi, aztán megint 1 perc és úgy kb 10x. majd fokozatosan akarom növelni a magicezést, 2 perc... stb., de sztem az majd csak később lesz:):(

még egy kérdés! csak az egyik lábamon érzem h fáradt miután leszállok a gépről! a jobb lábamra alig bírok ráálni a magicezés után viszont a balnak semmi baja, mintha nem is csináltam volna vele semmit... nem értem miért... ugyanúgy húzom mint a másikat. arra is gondoltam h azért van ez így mert a jobbra nehezed rá a súlyommal, de ezt edzés közben nem érzem... miért lehet ez így? kicsit félek h esetleg a jobb megedződik a bal, meg löllyett marad...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook