Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Le lehet így élni egy életet? fórum

Le lehet így élni egy életet? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. júl. 26. 09:24

Megy majd bölcsibe a kislány?Ha igen akkor egész hamar eltudsz kezdeni dolgozni.

Mondtad már férjednek ezt,hogy nem birod és elszeretné menni?

Ha nem megy vele a kommunikáció,írd le neki amit érzel.

Olvasni csak tud.

Nagyon sajnálom amint átmész.

Nehéz helyzet az biztos.

Az,hogy még csak 2éves hidd el sokat számít,jobb lenne minnél előbb lépned.

33. birebora (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 26. 08:33
Őszintén kívánok sok sikert neked.
2020. júl. 25. 23:48

14 éve vagyunk együtt, a gyerek későn jött, mivel pcos vagyok.

A kapcsolat előtt otthon éltem a szüleimmel, de meghaltak.

Nincs hova vissza menni.

Nem csak a szexel van a gond. Igazából az a legkisebb probléma. Most is elment, inni a haverokkal, en a boltba nem mehetek el gyerek nelkül.

Nem kommunikál. Mindenért én vagyok a szar.

És ahhoz hogy uj eletet kezdjek, kell egy háttér. Nem akarok a rokonnál elni örökre. Csak segitene a gyerekkel mig mondjuk magamra talalok. Lesz munkám stb.

Viszont félre értettek.. Pasi az nem kell. Vagyis nem most, és nem kapcsolatra. Ha eddig kibirtam, ezután is ki fogom kig rendbejön az életem.

Jah és a pénz nem kifogás. Egyedül nem megy. De vele ott tavol igen. Szeret minket. Nem fog kitenni. Szóval. Kb ennyi. Köszönöm az épitő hozzaszolasokat.

31. Dina2
2020. júl. 25. 19:13

Le akarsz így élni egy életet?

Mert lehetni lehet...kérdés hogy ezt akarod-e, és ha a válasz nem, mit vagy hajlandó megtenni hogy változzanak a dolgok? És nem feltétlenül a válás a megoldás, ámbár ezt csak te érzed. Van hogy valami egetrengetőnek kell törtennie ahhoz, hogy a férjed esetleg egyszercsak hajlando legyen kommunikálni. Ha meg semmiképp...hát szerintem az lapát...

És igen, minden változás félelmetes, mert nem látod át még, mi hogyan lesz. És akkor újra csak itt a kérdés: mi akarsz? Így leélni az életed, a boldogtalan anyja lenni a gyerekednek, azt a példát tanitani neki hogy egy nőnek az a sorsa hogy tűrjön és elnyomott legyen...vagy azt hogy bátor, kiáll magáért és a családjáért?

30. Amaunet (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 25. 15:14
Ez előtt a kapcsolat előtt,a gyermek előtt hol éltél? Nem voltál független? Nem volt háttered?
29. soyle74 (válaszként erre: 25. - Magdi985)
2020. júl. 25. 15:07

Írta ezt is az első hozzászólásában:


"De már csak ha valaki meghalgatna is fél siker lenne."


Sajnos sokan vannak, akik ugyanígy próbálnak másoktól tanácsot kérni, de aztán végül minden marad a régiben, mert ezért vagy azért, vagy éppen amazért nem tudnak lépni. :/

2020. júl. 25. 15:06
A gyerektartás sem minding bõkezū, és nem biztos, hogy rögtön akad pasi, akivel álom a szex és hajlandó téged beválalni téged a kislánnyal.
2020. júl. 25. 15:04
Épp ezért me hamarkodd el. A gyed semmi és mostanság tele van jól képzett álláskeresõkkel a világ és nehéz jó állást találni. Ismerõsre, rokonra nem támaszkodhatsz, mert mi van, ha elége lesz belōletek? Mentek a híd alá? A gyerktartás
2020. júl. 25. 15:02
Mindenesetre ha két éves gyerek van, akkor vélhetőleg nem 30 éves házasok még. Az, hogy valamikor volt jó is a házasság, az valószínűleg nem annyira rég volt. Nem bírom felfogni, hogy ennyire fiatalon ne lehetne beszélni a másikkal vagy lépni valamerre.
2020. júl. 25. 15:01

Sose értem az ilyeneket. Tanácsot kérnek, de akármit mondunk nekik, az nem jó. Nem tud külön költözni, mert nincsen pénze, nem tud beszélni a férjével mert nem lehet vele. Stb. Akkor?

Vagy csak azt szeretné hallani, hogy igen, szar az élete?

24. birebora (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 25. 14:50

Nem értettelek félre a szex miatt illetve annak hiánya miatt mennél mellőle, nem?

Ha nem, mert más oka is van, hogy értelmetlennek, silánynak, semminek, unalmasnak érzed az életed akkor bocs, valóban félreértettelek.


Gyeden vagy, nem dolgozol. Ezt most olvasom. Értelek.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Michelle.r)
2020. júl. 25. 14:42
Volt... Valamikor...
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Birebora)
2020. júl. 25. 14:41

Tudod nem lehet vele kommunikalni. Es semmi nem minősegi, nem csak a szex nem.

Semmilyen fa.. Utan nem rohanok, nincs senki az eletemben rajta kivül. Nyilvan kicsit félre értettel.

21. michelle.r (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 25. 14:40
Volt ez a kapcsolat valaha jó?
2020. júl. 25. 14:39

El tudom magam tartani. Maximum gyedet kapok, ha letelik nyilvan dolgoznék.

De egy albérlet 100ezer alap hangon rezsistől. Egyedül nem tudnám fizetni, és ha arra varok 300ezret keressek akkor itt döglök meg kb.

Nincsennek szüleim, nincs senki mas rajtuk kívül aki segitene.

19. birebora (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 25. 14:38

Figyu!


Valamit valamiért. Albérlet gyerekkel rupótlanul és reméljük csak kezdetben lesz így mert majd találsz egy olyan pasit akivel 3-4-5-10-20 év múlva is fenomenális a szex és szeret téged is és a gyerekedet is és együtt tervezi az életét veletek. Vagy nem. Bármi hibázhat ott is.

De azt se hagyd ki a számításból, hogy vele sem lesz hosszútávú a minőségi szex. És akkor ismét tovább reppensz?

Kommunikálj a férjeddel és ne rohanj rögtön egy új férfi után a még nem tudni milyen f.rka miatt. Rajtad is múlik a mindent elsöprő szex.

2020. júl. 25. 14:31
Ha magad nem tudod eltartani saját magad és a kislányod, akkor elõbb dolgozz ezen. Elég felelõtlen dolog más nyakára rátelepedni és elvárni, hogy eltartartsanak téged és a kicsit.
2020. júl. 25. 14:23
Jah igen, 0 hátter nélkül az olyan könnyen menne... Mert ugye egyedül olyan egyszerű fennt tartani egy alberletet, nevelni egy gyereket. Igen persze nyilvan ha meg tudnam oldani csak 2 kmerre mennék. De erre nincs lehetősegem.
2020. júl. 25. 14:16
Attól még lehet, hogy nem repesne, ha 100+km-t kellene utaznia, hogy lássa a gyerekét. Mint ahogy, gondolom te sem, egy fordított szituációban. Bár éppen elválni és független életet élni anélkül is lehet, hogy messze költöznél és elszakítanád a gyereket az apjától.
2020. júl. 25. 13:59
Nyilvan van... De ő biztosan nem akarja majd nevelni...
14. Magdi985 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 25. 13:57
Egy két éves gyerek még simán megszeret egy másik férfit is, ha jön anya életébe...
13. soyle74 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 25. 13:55

Miért ne tehetnéd meg?

Nagyon sokan megteszik ezt hasonló helyzetben.

Szerintem egyáltalán nem gáz, ha egy kicsit önző lennél ezzel a lépéseddel.

Igenis neked is jár a boldogság egy olyan pasival, aki megbecsül téged.

Ráadásul ha ennyire vágysz egy jó szexre, akkor pláne keress egy olyan pasit, akivel ezt meg tudod tenni.

Add ki magadból, ami benned van, és repítsd a mennybe azt a szerencsés fickót. :)

2020. júl. 25. 13:55
Azért abba gondolj bele, hogy a férjednek is van beleszólása abba, hogy mi lesz a gyerekkel.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2020. júl. 25. 13:53
Előbb utobb nekem is meg kell lépnem. Mert ezt igy nem lehet a végtelensegig csinalni.
10. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 25. 13:50
Az én nővérem megtette. 4 éves volt a kislánya. Két szatyorral meg a gyerek holmijaival lelêpett. Mai napig azt mondja, élete legjobb döntése volt. A kislány apukâval jóban van. Kislány... azóta felnőtt ember. De semmi maradandó nincsen neki ezzel kapcsolatban. Már akkor is megêrtette. :)
2020. júl. 25. 13:47

A gyerek még kicsi. 2 éves.

De nagyon ragaszkodik az apjához. Kb a mindene. Reggel azzal kel apapapa este azzal fekszik. Ha itthon van én le vagyok tojva kb. Csak az apja letezik.

Nem takarozok a gyerekkel egyébként, csak nincs szivem elvinni. Az eszem huz, nyomas menj és kezdj uj életet. De megtehetem hogy elszakitom őket egymastól?

2020. júl. 25. 13:46
Le lehet élni,de baromság elszexuálni az egész életedet, meg a gyerekét is.
7. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 25. 13:39
Nem h.ülye a gyerek érzi/tudja hogy színjáték amit toltok.
2020. júl. 25. 13:26
A gyerekkel teszitek a legrosszabbat! Válj el, de ne szakítsd el az apjától! 110 km nem a világ vége.
2020. júl. 25. 13:20

Gyávák vagytok mindketten lépni, és ráadásul a gyermekkel takaróztok. Ez nem ítélet, hanem tény.

Ha boldog akarsz lenni, és egészséges lelkületű gyereket nevelni, lépned kell. Ha azonban maradsz, akkor törődj bele és ne panaszkodj.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook