Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogpótlással is lehet "normális" életet élni? fórum

Fogpótlással is lehet "normális" életet élni? (tudásbázis kérdés)


10. c42aaaac41 (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2009. nov. 10. 14:32
nekem van egy lukam és simán vigyorgok.a dokimat jobban zavarja,mint engem:)
2009. nov. 10. 10:22
persze
2009. nov. 10. 10:19
óvatosan kell rágni:)))
2009. nov. 10. 09:55
nekem a metszőfogamat tömték, fényrekötő töméssel, semmi gond nincs vele. Szebb, mint az eredeti lenne. :) Harapni is ugyanúgy tudok, mint előtte. Pedig ez már a 3. tömés.
6. simple (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2009. nov. 10. 09:52
Gondoltam hogy ez a baj. De ezt lehet hogy csak te látod, más észre sem veszi. Szerintem ne foglalkozz ezzel. Még ha fel is tűnik valakinek akkor mi van? Semmi! Te legalább törődsz magaddal, és igényes vagy,nem rohadó fogakkal mászkálsz mint mások. Na ők aztán nem fogják vissza magukat a mosolygás terén. Bátran nevess csak! Ne hagyd hogy emiatt keserű legyen az életed.
2009. nov. 10. 09:51
A szemfogtól hátrafelé van pótlás, szóval pont akkor látszik, ha "vigyorgok"
4. Jéghegy (válaszként erre: 3. - Simple)
2009. nov. 10. 09:49
Én látom:)))
3. simple (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2009. nov. 10. 09:48
És nagyon látszik, melyik nem igazi fogad?
2009. nov. 10. 09:46

Lehet, hogy „beteg” vagyok, de mióta pótlásom van, annyira bénán érzem magam!!!

Utálok mosolyogni!!!!

Régebben egy mindig vigyorgó nő voltam (saját fogakkal) most meg egy savanyú „akrákicsoda” lettem

Ez az egész azért is bánt, mert az eredeti fogaim gyönyörűek, fogoki is mindig azt mondja, hogy szebbet rajzolni sem lehetne, de ettől függetlenül a „minőségük” pocsék… 4 havonta járok ellenőrzésre, de mire kívülről látszik a fogromlása, addigra belül totálkáros, és hiába fúrják faragják v. összeroppan az egész, vagy menthetetlen és húzás a vége.

Itt vagyok 30 évesen, és van 4db „pótlásom”….

Aztán most volt egy újabb húzás… így még bővítem 3-mal!!!!

2009. nov. 10. 09:46
Fogpótlással is lehet "normális" életet élni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook