Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Le lehet így élni egy életet? fórum

Le lehet így élni egy életet? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. júl. 25. 13:12

Ígen, le lehet egy életet élni így. Nagyon sokan megteszik. Kérdés, hogy megéri-e? Tudod, ezzel okozzátok a legrosszabbat a gyereknek? Teljesen tönkreteszitek az érzelmi életét, belenevelitek abba, hogy egy párkapcsolat így néz ki. Sokkal jobb lenne neki két külön élő - később még talán párra is találó - egymással jóban lévő, kiegyensúlyozott boldog szülő, mint a "család", ahol anya és apa folyton marja egymást.


Vele beszéltél már erről? Ő meddig akar még tapicskolni a mocsárban?

2020. júl. 25. 13:06

Egyetértek az előttem szólóval.

Nem lesz könnyebb később sem, sőt nehezebb.

Ha végleg úgy látod,hogy vége, lépjél ki.

2020. júl. 25. 12:53
Válás. Nem szégyen. Nem ugyanaz, mint a félrelépés. A gyerek miatt ne maradj vele! Ahogy nőni fog, érezni fogja, hogy valami nem okés, és az ezerszer rosszabb, mint egy egyszülős háztartásban élni.
2020. júl. 25. 12:35

Élek.. Vagyis nem. Csak neki élek, a kislányomnak. Egy ellaposodott, szex és kommunikáció mentes kapcsolatban. Érte. Mert igy mindene megvan, és mert nagyon szereti az apját, és forditva is. El tudnám hagyni. De ahhoz el kellene szakitanom tőle, mert a lehetőség 110kmerre van, egyetlen élő rokon személyében. Nagyon nehéz, egyre jobban vágyom a boldogságra. Egyre nehezebben küzdöm le a vágyat, egy hatalmas szeretkezésre, vagy egy eget rengető szexre. De már csak ha valaki meghalgatna is fél siker lenne. Nem akarom megcsalni. Nem akarok egy újjabb félrelépő feleség lenni. Nem tudom mit tegyek. Megjavítani nem lehet. Nem szeret már, és szerintem már én sem. Nincs tűz, még parázs sem lassan. Csak a vita, a veszekedés, a házimunka a gyereknevelés. Nem élek. Vegetálok, mert lépni nem tudok.

Mit tegyek? Segitsetek. :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook