Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
703. lufika0406 (válaszként erre: 701. - Nyárinő)
2010. ápr. 18. 20:21

Szorítunk neked! De azért sajnos azt neked is be kell látnod, hogy kompromisszumot kell kötnöd. Az sajnos nem megy együtt, hogy nagyon keveset eszel a diéta miatt és emellett még tornázol is, ami során szintén égetsz egy kis kalóriát. Nem tudom, szerintem ez így sok. A diéta néhány napja alatt inkább ne tornázz, vagy válassz valami kevésbé megerőltetőt. Ha már belekezdtél a diétába, ne add fel, várjuk a szép eredményeidet. Remélem lemérted magad a diéta előtt mindenhol.

Sareszka, gratulálok! Majdnem 3/4 órát futni nem kis teljesítmény. Jövőre te fogsz nyerni. :)

2010. ápr. 18. 20:07
Hajrá megcsinálod:)
2010. ápr. 18. 20:06

Lányok! Nem bírtam végigcsinálni Leslei tornát. Fél órát bírtam. Délután ettem egy kis epret és azóta semmit. Kicsit depisnek érzem magam tőle.

De nehéz ezt kibírni, de tudom, hogy agyban dől el. Nagyon szeretném a változást és tudom, hogy nem lennék magamra büszek, ha ennék, de ezt most ki kell bírnom. Drukkoljatok. :)

700. nyárinő (válaszként erre: 697. - Sareszka)
2010. ápr. 18. 20:04
Gratulálok, ügyes vagy! Én benne vagyok!
699. wiki76 (válaszként erre: 695. - B6e731fb77)
2010. ápr. 18. 17:48
Mi veled együtt gyönyörűek vagyunk,de szeretnénk ilyenek is maradni,sportosak csinosak és EGÉSZSÉGESEK. :)))
698. wiki76 (válaszként erre: 697. - Sareszka)
2010. ápr. 18. 17:46

Gratula Sareszka!

Nagyon ügyi vagy:)))

Kitartó és elszánt.Büszkék vagyunk rád:))

2010. ápr. 18. 13:39

Helló lányok,megjöttem a midicittáról.Én nem vagyok normális,már reggel Az indulás előtt a következő szóba jöhető versenyt kerestem:).

Amúgy nagyon élveztem,rengetegen voltak.Jövőre szeretnék ott Veletek talizni:)))Az időm az döcögős 43.5o de voltak még mögöttem bőven.

Köszönöm hogy drukkoltatok.

696. b6e731fb77 (válaszként erre: 694. - Nyárinő)
2010. ápr. 18. 10:02
Hát igen, nem kapkodtam el az biztos... Az ebéd az nálam sajnos nem az igazi ebéd, csak valamit bekapok a munkahelyen, ez sajnos így alakult ki. Szendvicset Update kenyérből, vagy műzlit joghurttal, stb. Néha azért viszek magammal az előző esti vacsi maradékból. Én minden nap vacsorára eszem főtt ételt, mert csak akkor van időm főzni. Vacsira szigorúan csak fehérje (hús, hal, tojás, stb), köret nélkül!
2010. ápr. 18. 09:54
Húú köszi csajok! :) Ez nagyobb elismerés, mintha bármilyen pasi mondaná! :)) Amúgy megnéztem a képeiteket és nem értem veletek mi a probléma? Miből akartok ti fogyni??? Nagyon csinosak vagytok!
694. nyárinő (válaszként erre: 690. - B6e731fb77)
2010. ápr. 18. 09:15

Ebéd és vacsira miket eszel?

Azért is lettél ilyen szép arányos szerintem, mert hagytál magadnak időt. És fél év alatt a bőröd is ugyan olyan szép maradt. :)

693. nyárinő (válaszként erre: 688. - B6e731fb77)
2010. ápr. 18. 09:13
Megnéztem nagyon csinos vagy. Hihetetlen, hogy milyen szép formás lett a karod is meg a hasad is! Gratulálok! Én is teszek föl képet. Akkor és most. :)
692. sareszka (válaszként erre: 688. - B6e731fb77)
2010. ápr. 17. 20:40
Nagyon jól nézel ki csajszi! Gratulálok az arányos eredményhez!
691. 5e48d37001 (válaszként erre: 690. - B6e731fb77)
2010. ápr. 17. 19:57

Szia:)

Nagyon csinos vagy,szuperül nézel ki.Gratulálok:)

Én is hasonló módszerrel fogytam le.Délután már csak fehérje+RR

690. b6e731fb77 (válaszként erre: 689. - Lufika0406)
2010. ápr. 17. 18:33
Köszönöm, zavarba is jöttem :)) Először diétával kezdtem, elhagytam a cukrot, és a fehér lisztet, és igen kevesebbet ettem, és többször, hogy sose legyek éhes, és ne álljon át a szervezetem a tartalékolás üzemmódra. Nem ettem sokáig köretet, se rizs, se krumpli. Inkább egy szelet hússal több, vagy több saláta, savanyúság. Én volt, hogy megvettem 20 deka párizsit és megettem paradicsommal reggelire. Nem hiányzott a kenyér. Tulajdonképpen bármi ami fehérje (hús, hal, tojás, túró, stb) minden jöhet, csak a szénhidrátból kevés és az is csak délig. Csak annyi amennyi kell a szervezetnek ahoz, hogy legyen energiánk egész nap. És azt is inkább teljeskiörlésű dolgokból. Én csak Norbi Update1 kenyeret eszem, bár sajnos drága és az ízét is meg kell szokni, de azt akár este is. 12 szelet van benne, elég 3 napig, ha így nézzük akkor naponta száz valahány Forintra jön ki, amit elköltenénk fehér kenyérre is.... Tésztából csak durum, de nem eszem gyakran. Hát igen, a súly megtartásához életmódváltásra volt szükség, sajnos lemondásokkal is jár, de én minden vasárnap elengedem magam és jöhet bármi. :)
689. lufika0406 (válaszként erre: 688. - B6e731fb77)
2010. ápr. 17. 18:16

Úr Isten, valami hihetetlenül gyönyörű alakod lett. A derekad, a karod és a combod gyönyörű, szóval minden, ami nekem problémás. Nem jutok szavakhoz...

Diétáztál is, vagy csak életmódot váltottál? Elhagytad a cukrot, édességet és a fehér lisztet, kevesebbet ettél többször. "Ennyi?" Nem igazán akarnám éheztetni magam. Tartós fogyást szeretnék.

688. b6e731fb77 (válaszként erre: 687. - Nyárinő)
2010. ápr. 17. 18:04
Feltettem 2 fotót :) Ha megnézted, törlöm is :D
687. nyárinő (válaszként erre: 685. - B6e731fb77)
2010. ápr. 17. 17:31

Szuper már én is alig várom a változást. Nekem tényleg sokat segítenek a sikereid már csak azért is, mert a paramétereink ugyan azok voltak. :) Ha esetleg nem gond tennél magadról egy akkor és most fotót? De csak, ha nem gond. :)

Van egy jó erős sport melltartóm azt használom tornánál így védekezem a gravitáció ellen. :)

Réka dvd- t pedig leporolom, nekem fél kg súlyom van azzal gyakorlatozom.

686. nyárinő (válaszként erre: 683. - Lufika0406)
2010. ápr. 17. 17:26

Nagyon köszönöm! Megyek, benézek hozzátok! :)

Ez egy nagyon jó ötlet. Én is elkezdtem írni egy naplót, de akkor a mozgást is fogom vezetni. :)

685. b6e731fb77 (válaszként erre: 680. - Nyárinő)
2010. ápr. 17. 16:57

Én is tapasztaltam az elején ezt a szédülést, és ez nagyon nem jó, sőt elmehet az ember kedve az egésztől. Olyankor inkább megettem pár virslit csak úgy magában, vagy egy műzlit, szóval inkább naponta 5-6-szor keveset ettem, jobban át lehet vészelni így az elejét. Amúgy én száműztem a konyhámból a cukrot, egyáltalán nincs is itthon, csak édesítőszer és fruktóz. Valamint a fehérlisztet. A krémleveseket és a főzelékeket is étkezési keményítővel habarom be. Ha ezeket száműzzük, már sokat tettünk! Külön köszönet a páromnak, hogy ezeket tolerálja... :)

Na igen, a víz... az muszáj. Hidd el, nekem sem volt könnyű, de mára már automaikusan nyúlok érte. Vagy a zöldteáért, ami elvileg segíti a fogyást. Ráadásul ugye nem csak kívülről, de belülről is hidratálnunk kell a szép bőrért :) Rostosat ritkábban iszom, de akkor is csak olyat, amiben nincs hozzáadott cukor!

Csak így tovább, kitartás, menni fog!!! Ha eléred a célt, fantasztikus érzés lesz!

Ja még valami! Azért Réka dvd-re tornázom, mert azokban nincs ugrálás, inkább erősítés, formázás. Így nem terhelem meg ugrálással a melleket. De senkit nem beszélek le még véletlenül sem a futásról, csak érdemes valamilyen sportmelltartót használni! :)

684. b6e731fb77 (válaszként erre: 678. - Lufika0406)
2010. ápr. 17. 16:36

Szerintem felejtsd el amit a tv-ben látsz, az sokszor csak ámítás és elmegy az ember önbizalma. Jó kis push-up szivacsos melltartók csodákra képesek :))

Igen, a karomra is Rékáztam, nálam valahogy kimaradt a fekvőtámasz, de aki szereti csinálja bátran! Az "Egy igényes nő edzésprogramja" dvd-n kb 12 percig súlyzóval kombinálja a gyakorlatokat, nekem az nagyon tetszik, és elég 1 kilós súlyzóval is csinálni, mert úgy szépen szálkásodik. (amúgy sem a nagy muszkli a cél). A torna végén szoktam még 5-10 percet súlyzózni, én most már 2 kilóssal.

683. lufika0406 (válaszként erre: 682. - Nyárinő)
2010. ápr. 17. 14:38
Ha gondolod, szállj be hozzánk tornázni. A walk aerobic című fórumban többen összeálltunk és csinálunk egy kis házi versenyt, a cél 3000 perc torna megvalósítása. Nem a győzelem a lényeg, hanem hogy így is motiváljuk egymást a tornára. Bármit lehet tornázni. Nem a győzelem, hanem a szép alak elérése a lényeg. Ha van kedved, gyere. Természetesen jöhet más is. A naplóinkba tettünk egy percszámlálót. Hétfőn kezdjük.
682. nyárinő (válaszként erre: 679. - Nyárinő)
2010. ápr. 17. 09:52
Így akartam írni: 2 dvd- n vannak kargyakorlatok és 20 percesek.
681. nyárinő (válaszként erre: 677. - B6e731fb77)
2010. ápr. 17. 09:51

Akkor Te nagyon szerencsés vagy, remélem nekem is így lesz. Én 1x fogytam és akkor nekem is összementek, de alapból nagy mellem volt még vékony koromban is és remélem megint szerencsém lesz.

Jó hétvégét!

680. nyárinő (válaszként erre: 675. - Sareszka)
2010. ápr. 17. 09:49
Én is várom, hogy elmúljanak az elvonási tünetek. :) De tegnap is többször mikor szédültem az volt az eszembe, hogy csinos akarok lenni és nem "végigbujkálni" egy nyarat újból. Inkább ittam egy pohár vízet. Ha nagyon nem kívánom a víz "ízét" akkor van rostos üdítő és azt öntöm fel egy pohárba. Persze a víz javára. :)
679. nyárinő (válaszként erre: 678. - Lufika0406)
2010. ápr. 17. 09:47

Sziasztok lányok! Megvan Leslie Sansone dvd azt hiszem a 4. amiben van egy kis helybenfutás. Tegnap belepörgettem nagyon tetszik. :) 50 perces ma vagy holnap megcsinálom. És heti 4*50 percet tervezek. :)

Kar ügyben Réka két dvd jén vannak gyakorlatok kis súlyzóval 2 perc. Régen csináltam, de jó lett volna, hogy ne legyen plötyi. Azt szeretném, ha lefogyok alatta már csinos legyen a karom is. Olyan emberi forma! .)

678. lufika0406 (válaszként erre: 677. - B6e731fb77)
2010. ápr. 17. 08:44

Én örülnék, ha 1 számmal kisebb lenne a mellem, de inkább feszesebb. A mellem felett olyan lágy, szinte megereszkedett a bőr, nem olyan, mint a tv-ben az embereké. Lehet, hogy ezt csak én beszélem be magamnak és annak olyannak is kell lennie.

Ja és kérdezni is akartam, hogy a karodra is csak Rékát tornáztál vagy mást is csináltál (pl. fekvőtámasz). Az én karom sem túl feszes.

Sareszka, szurkolunk!

2010. ápr. 16. 23:02
Én köszönöm, ha egy kicsit is segíthettem bárkinek is! Na igen, egy árnyoldala azért nálam is volt... Azóta 1 számmal kisebb melltartót kell vennem:( Bár azelőtt sem volt nagy méretem. Szerencsére nem lett más formája, csak kisebb lett :))
676. sareszka (válaszként erre: 669. - Lufika0406)
2010. ápr. 16. 22:00

Igazán köszönöm......Zavarba hozol...de tényleg.Nem érdemlem meg az utolsó mondatot.

Ma megkaptam a rajtszámomat! Horror!!

Tudtam,hogy (illetve éreztem)négyezer valahanyadik futkározó leszek.És láss csodát!: 4439!

Lehet lottóznom kellene.

675. sareszka (válaszként erre: 672. - Nyárinő)
2010. ápr. 16. 21:55

Nagyon ügyi vagy!

És holnap reggel sokkal mosolygósabban ébredsz,és büszke leszel magadra,hogy:lám-lám mégiscsak van élet vacsora nélkűl is.És ilyen apróságoktól jön meg az ember kedve,és kitartása .Majd figyeld csak meg!:)

674. sareszka (válaszként erre: 670. - B6e731fb77)
2010. ápr. 16. 21:52

Huh! Ez tényleg hosszú lett,de nagyon tanulságos mindenki számára szerintem,hogy mindent lehet.csak AKARNI KELL!.

Nagyon ügyes és kitartó vagy,sok sikert a továbbiakban!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook